Мамина корзиночка• 21 ноября 2024

Ревність

На скільки ви ревниві від 1 до 10 ? (1 неревниві, 10 надзвичайно ревниві)
Чи перевіряєте телефон свого хлопця/чоловіка?
Маю натхнення• 21 ноября 2024
Такого слова нет
Сердючка• 21 ноября 2024
Ревнощі.
автор Мамина корзиночка • 21 ноября 2024
Ответ дляСердючка
Ревнощі.
ок, буду знати. А прикметник як буде?
Гарачий Чокалад• 21 ноября 2024
На 10 ((
Гарачий Чокалад• 21 ноября 2024
Ответ дляМаю натхнення
Такого слова нет
Теперь есть
дожену і ощасливлю• 21 ноября 2024
Ответ дляМамина корзиночка
ок, буду знати. А прикметник як буде?
Ревнива, ревнивий,ревниве, ревниві
Протру пилюку• 21 ноября 2024
На 7 может быть. Телефон не проверяю. К коллегам по работе/ соседкам / продавщицам из АТБ не ревную 🤣
Бюст Березуцкого• 21 ноября 2024
0 з 10. Чесно..чоловік навіть ображається🤷‍♀️
Тектологиня 80lv• 21 ноября 2024
На 2, вважаю себе не ревнивою, але приводів і не маю
Ответ дляБюст Березуцкого
Як вважаєте чому одні ревниві інші зовсім ні?
А Я Самая Самая• 21 ноября 2024
1 . Взагалі не ревнива .
Добра всем!• 21 ноября 2024
1. Мені що робити немає чого???🤡
Ответ дляДобра всем!
1. Мені що робити немає чого???🤡
це точно :)
Голодаю• 21 ноября 2024
11, патологічні ревнощі, посміхнувся до когось, подивився - в мене вже іскри літають. Разом майже 18 років. Така я, не можу нічого з собою зробити. Красива, худенька, але ревнива. Коханий час від часу заспокоює, як може
Володарка мрій• 21 ноября 2024
Ответ дляПротру пилюку
А до продавщиць із якого маркету ревнуєте?) Бо в мене сусід попросив на вихід дружину, та привів продавчиню з АТБ, поруч з домом стоїть. Ходив у магазин, та і виходив)) Вже і одружились. Гарна молодиця.
Бюст Березуцкого• 21 ноября 2024
Ответ дляМамина корзиночка
Як чесно не знаю, чоловік також не ревнивий, але ми прям собі нічого такого не дозволяємо, ну там обійняти при зустрічі з друзями протилежної статті..я от ще можу сказати, цей хлопак прям супер виглядає, думаю мій чоловік також багатьох дівчат, жінок привабливими вважає, але не проговорює в голос.. я наприклад бачу, що та чі інша дівчина, жінка прям дуже приваблива, гаряча, привабливіша за мене..як і умовно молодий Брєд Пітт гарніше за мого майже 40річного чоловіка. Що тут такого? ну є привабливість, а є вже значно глибші відчуття. В нас є подруга, кубинка, вісить, що на мені, що на ньому, от дуже тактильна(доречі я її от дитину хрестила цього вересня , і не від мого чоловіка, якщо що))), ну там от хапати за руки, обіймати, то прям норм. Її брат, він гей, то так само такий тактильний, обійми, дотики, за руку, плечі обійняти постійно торкатися,обійматися, то як спеціалітет культури. Мені навіть мама писала кілька років тому, мов,що то за фото з іншим хлопцем, що ми в обіймах постійно (він доречі одружений,на чоловіку звісно)))
Володарка мрій• 21 ноября 2024
Ответ дляГолодаю
Красива і худенька, це навіщо?) Ви вважаєте , що це хвороба поганих і товстих?
Ви помиляєтесь, бо це пов´язано з самооцінкою. У вас вона на нулі.
Ответ дляВолодарка мрій
у мене подруга не ревнива, бо вважає, що її чоловік нікому не треба, він такий дійсно специфічний. Самооцінка не знаю, яка в неї
Голодаю• 21 ноября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Тому я і уточнила, що я красива, худенька, а це означає, що впевнена в собі, тому причина моїх ревнощів не в низькій самооцінці. Повірте, це не єдина причина ревнощів.
Ума Палата• 21 ноября 2024
Взагалі не ревнива. Ці почуття не мають ніякого сенсу. Якщо партнер вирішив зрадити, то інший на то не вплине, хоч уревнуйся. Тому відношуся до всього того філософськи. Ніхто не є нічиєю власністю.
ОливьЕЖечка• 21 ноября 2024
Миззери• 21 ноября 2024
Никогда не проверяла ничего ни телефон, ни карманы , не контролирую вообще , хоть в 3 часа ночи приходи
Но муж и поводов никогда не давал
Миззери• 21 ноября 2024
Ответ дляУма Палата
О, как соде с моими мыслями
Я еще думаю что захочет изменить изменит и днем , и на работе и по дороге домой с работы и в ритуально и как угодно
Поэтому в контроле нет смысла кроме как превратить себя в невростеника
Пытаюсь это донести мужу 🤣
Миззери• 21 ноября 2024
Ответ дляМамина корзиночка
Говорят не уверенность в себе
Но по мулу замечаю что это скорее тотальная мания все контролировать , может страх потерять контроль над ситуацией
У меня потребности такой нет , я пофигист и думаю что на такие вещи повлиять диктатурой невозможно 🤣 можно только достать партнера
Голодаю• 21 ноября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
А у вас вважаєте на висоті, анонімус? 🤣
Ума Палата• 21 ноября 2024
Ответ дляМиззери
Говорят не уверенность в себе
Я не так щоб прям аж дуже в собі впевнена. Особисте життя м´яко кажучи не склалося (а якщо не толерантно, то суцільний пиздесь, аж розказувати соромно яка я дурепа з чоловіками). Але ревнощі не про мене попри це. Тож не в самооцінці справа.
tereska• 21 ноября 2024
Скоріше ні чим так. Телефон не перевіряю, не стежу за соц.мережами, пін.коди позабувала. У нас довірливі відносини, 18 років разом, пристрасть ще жевріє . Трохи спілкування та зовсім незначного флірту бачу, але мене це не торкає.
Це життя, якщо щось трапиться, то так і буде, на світі ще біля 4-х мільярдів чоловіків, на мене вистачить точно.
Начальник Анонимов• 21 ноября 2024
Ответ дляМамина корзиночка
Якщо байдуже на чоловіка, то звідки візьмуться ревнощі?