Мию чакри щоденно• 21 ноября 2024
Помішаність молоді на «лапках»
Моїй доньці 11 років, вона у 6 класі, і у всіх її однокласників є лапки(новий тренд у молоді), і ось вона теж захотіла собі одну, але наш класний керівник сказав, що вони дуже небезпечні, переносять багато мікробів, і що через них уже захворіло 5 людей в класі.І от я не знаю що робити, дочка кожен день просить, і я вже готова купити їй, але постійно згадую слава класного керівника про їх небезпеку, а донечка в мене дуже хвороблива, якщо хворіє, то місяць.Як мені пояснити їй що я не можу купити їй її?
Пацака-задирака• 21 ноября 2024
Ответ дляФорс мажор
Вирусологи ещё спят, подождите
Они в 22 переквалифицировались на военкоров и политэкспертов.
маринабаранова• 21 ноября 2024
А можна, взгалі - пояснити: що це таке, з чого зроблене і для чого воно?
Не всі мають дітей - тінейджерів)
маринабаранова• 21 ноября 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
фото
На вид - симпатичне) А як воно працює? Де в нього кнопка?)))
ПростоБелка• 21 ноября 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Ага, нашему тоже 15
Наверное мы проскочили всю эту чухню
Я в 6м классе читаю, лапок не видела
Губной рояль• 21 ноября 2024
Ответ дляНе любовница
Не знаю)))
Схоже в мене вже пʼятнадцятирічний стариган
І слава Богу, уявіть який удар по його репутації серед однолітків, якщо від буде мнять ту лапку
Галябалована• 21 ноября 2024
Ответ дляПосле шести ни-ни
А я хочу тамагочи
В будинку іграшок зараз можна купити оригінальні чорно білі. А на амазоні - кольорові )
Галябалована• 21 ноября 2024
Ответ дляТруп нареченої
я купила на алі, вони якісь тупі стали не такі як колись в дитинстві, вимикається і не просить їсти внгчі, просто тухне екран, і купа непотрібних функцій
То Ви фігню купили.. пошукайте фірми Бандай. Вони оригінальні. У мене вдома 3 тамагочі, найстаршому 8 років )) чудово працюють. Але кольорові дорожчі. Зараз. Чорно білі є в Будинку іграшок. Можете глянути )
МеняАЖтрусит• 21 ноября 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
А, прям понятно стало (нет)
По простому это лизун из нашего детства )
Українська Мрія• 21 ноября 2024
Ответ дляАнаномчикус
Я зрозуміла, по нашому, пенсіонерському - підвид лизуна
Тот возраст когда фраза ’подвид лизуна’ заинтересовала больше чем лапка
Доросла дівчинка• 21 ноября 2024
ой, я вас прошу. Я пережила спінери, і бей-блейди, і лалафанфани. І це пройде. У нас з вами буди кольорові спіралі, потім шаріки, які крутили в руці. Все пройшло, пройде і це. Мікроби збирає все, якщо його не мити)))
После шести ни-ни• 21 ноября 2024
Ответ дляГалябалована
Дякую
Галябалована• 21 ноября 2024
Ответ дляПосле шести ни-ни
Дякую
Нема за що ) тільки дивіться що б було від bandai. Це будуть оригінальні )
Я подивилась, зараз ще якісь кольорові є, але то не оригінал. Не знаю як працюватимуть. Моїм оригіналам вже багато років. Єдине що - син на своєму екран подряпав :(
КучМала• 21 ноября 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Эхх... В наше время чётки были)))
А в наш час- фантики від жуйок)
Календарики, марки...
_Злата Ibra_• 21 ноября 2024
Ответ дляМиловидна леді
Тапа лапка. Типа сквирш.
А я думала верблюжья
КучМала• 21 ноября 2024
Ответ дляБ´ю байдики
йо-йо, тетрис, змейка, кубик-рубика, жаба. Ну а у особо батных из богатої сім’ї игра ну погоди, где волк ловит яйца
Хах, я на 10 чи на 11 ДР отримала цього ’вовка’, виконавши умову відмінного навчання. Родина у нас далеко не багата була.
Щедрик• 21 ноября 2024
Ответ дляНе любовница
Я відстала від життя)))
Що таке лапки?
Сину 15, вперше чую про таке
Що таке лапки?
Сину 15, вперше чую про таке
Це така липка противна хрень. Намертво чипляється до стін і стель і лишає після себе жирні плями. Тік ток переповнений роликами.як мами ті лапки віддерають.
Щедрик• 21 ноября 2024
Ответ длямаринабаранова
Липкий непотріб по типу слайма.
Смажена полуничка• 21 ноября 2024
Ответ дляМиловидна леді
Тапа лапка. Типа сквирш.
Таба и сквиш ))) Нельзя проще сказать?
Лапка для релакса, антистресс.
Послушная• 21 ноября 2024
Девочки у кого есть тапа лапка, они не имеют неприятного химического запаха? Хочу себе купить.
Смажена полуничка• 21 ноября 2024
Ответ дляБ´ю байдики
мы оказывается супер блатные были
у нас 2 ну погоди было.
Забрала і не сказала• 21 ноября 2024
У детей где-то валяются несколько спиннеров, уроды хаги-ваги, карточки АТБ Арена и прочая временно-популярная херота.
Миловидна леді• 21 ноября 2024
Ответ дляЩедрик
Сквірт крутіша тема😂😂😂
Как и подвид лизуна, автора которого выше заинтересовало больше, чем сама лапка.
kissulichka• 21 ноября 2024
Вот были ж нормальные дети: по гаражам прыгали, шмаль курили, бухали, рисковые пацаны и девчонки были. Что сейчас? Тюфячки в тонких клетчатых штанишках и зачуханки в оверсайзе. Даже посмотреть не на что
Без образів• 21 ноября 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Это все развивало логику, пространственное воображение, моторику.
Что развивает лапка? Жамкать и тапать, все.
Разве что на её примере (а раньше поп-ит) объяснить про успех стартапа и важность идеи.
Без образів• 21 ноября 2024
Ответ дляМиловидна леді
Не совсем лизун.
Лизун, когда его кидаеш в стол то как бы размазывался и прилипал. А эту лапку откинет назад, она не прилипнет. Ее только в руках мять.
Она прилипает и оставляет жирный след. Посмотрите в ютубе. С потолка отодрать вообще сложно.
У нас в подъезде уже детки по стене покидали.