Ніка Найз• 21 ноября 2024

РФ вранці випустила по Україні міжконтитентальну балістичну ракету,

Збито 6/7 крилатих ракет Х-101

Уранці війська атакували Дніпро ракетами різних типів. Зокрема, із Астраханської області рф було запущено міжконтитентальну балістичну ракету, із Тамбовської області з винищувача МіГ-31К — аеробалістичну ракету Х-47М2 «Кинджал», із стратегічних бомбардувальників Ту-95МС сім крилатих ракет Х-101 (район пусків — Волгоградська обл.).

Внаслідок протиповітряного бою підрозділами зенітних ракетних військ Повітряних Сил знищено шість ракет Х-101. По інших ракетах — без суттєвих наслідків
автор Ніка Найз • 21 ноября 2024
Член нам дадут ТХААД
ammakat• 21 ноября 2024
Эта ракета - показательный удар. Чтобы западные партнеры задумались. И слава Богу, что пока без ядерных боеголовок
автор Ніка Найз • 21 ноября 2024
Ответ дляammakat
мда
Bransoletka• 21 ноября 2024
В мене чомусь таке відчуття, що вчора всі посольства так швидко порозбігалися, бо думади що ядерною лупане. Або мали вдарити ядерною, та щось змінилося в останній момент.
Bransoletka• 21 ноября 2024
Ответ дляНіка Найз
По ходу сценарий похож на японский..Я еще вчера писала
Та не дай Боже ядерку...
frumoasa17• 21 ноября 2024
Ответ дляNature is a miracle
Читаю тему й те саме обмірковую. Дами, це кабздець, ядерною (майже) зброєю по неядерній країні, якої, на думку кацапської пропаганди, взагалі не існує. ’Київ за три дні’© Пам´ятаємо, а як же. І далі що? От припустимо бахне ядерною. Що це змінить?
Це ще можна сказати змінює правила ядерного клубу, що ядерна зброя це не зброя нападу. Воно геть поїхало розумом вже...
Напевно думає/хоче що Україна капітулює, а інші перестануть допомогати.
автор Ніка Найз • 21 ноября 2024
Ответ дляBransoletka
Когда такая дрянь взлетает никто не знает что в БЧ
автор Ніка Найз • 21 ноября 2024
Україна просила в США протиракетний комплекс THAAD проти ’Кинжала’, але його розгорнуть в Ізраїлі
автор Ніка Найз • 21 ноября 2024
Американські військові мають обмежену кількість таких систем, чергову з яких розгорнуть на Близькому Сході
Пентагон офіційно підтвердив, що Армія США таки розгорне в Ізраїлі батарею протиракетного комплексу THAAD та 100 осіб обслуговуючого персоналу, на тлі можливого удару по Ірану та дій Тегерану у відповідь.
Такий комплекс може перехоплювати балістичні цілі на дистанції до 200 кілометрів, є вкрай актуальним для України, аби знищувати російські ракети ’Искандер’ та ’Кинжал’, і власне у грудні 2023 року були повідомлення про те, що наша сторона веде перемовини із США про можливе отримання THAAD.
Кузякин• 21 ноября 2024
Ответ дляBransoletka
А сегодня открылись?
автор Ніка Найз • 21 ноября 2024
Однак майже за рік потому, тобто на станом на осінь 2024 року, поки що нема ніяких нових повідомлень про те, як розвивається історія зі THAAD для України, натомість маємо факт розгортання батареї такого комплексу в Ізраїлі на тлі конфлікту на Близькому Сході.

Але, що цікаво, перекидання THAAD в цей регіон несе для американських військових свої складнощі, про які в своїй публікації написав портал The War Zone.
Тут в першу чергу мова про самих американських військових, які обслуговуватимуть батарею THAAD в Ізраїлі. Бо з однієї сторони, тут йдеться про потужний протиракетний комплекс, якому з іншої сторони цілком конкретно можуть загрожувати дії Ірану.
LudaSHS• 21 ноября 2024
Захід

’❗️ABC News со ссылкой на западного чиновника сообщает, что ВС РФ не применяли МБР.

https://x.com/Reevellp/status/185953241686962606.

Ага, закрити очі?
автор Ніка Найз • 21 ноября 2024
Наступний момент – перекидання батареї THAAD до Ізраїлю збільшує рівень оперативної напруги для Армії США. Усього в наявності лише сім батарей цього комплексу, в наступному році американські військові сподіваються отримати восьму батарею THAAD.

Поки ж такого поповнення не відбулось, то доводиться виходити із того, що окрім Ізраїлю, по одній батареї THAAD уже розгорнуто в іншій точці Близького Сходу та в Південній Кореї, та ще одна батарея цього комплексу стоїть на острові Гуам.
Цікаво, що автори TWZ із посиланням на дані Missile Defense Agency вказують такий орієнтовний склад батареї THAAD – до 9 мобільних пускових установок на вісім ракет кожна, один або два центри управління вогнем та машини забезпечення, зокрема генератори. Який склад має батарея, яку Армія США перекинула до Ізраїлю, наразі не розкривається.
Bransoletka• 21 ноября 2024
Ответ дляfrumoasa17
Може бути на раз-два, якщо Захід так вирішить. І змусять аж бігом, щоб хто не говорив
Bransoletka• 21 ноября 2024
Ответ дляНіка Найз
Три рази ха.
Ми як холопи для США
frumoasa17• 21 ноября 2024
Ответ дляBransoletka
Так, на Заході бояться ядерної зброї, якщо конвенційні сили ще так сяк, хіба що через чисельність, ніж через технологічність, то від ЯЗ трясучка.
Bransoletka• 21 ноября 2024
Ответ дляКузякин
А сегодня открылись?
Так. Кулуарні розмови ніхто не відмінив. Домовилися шмальнути без ядерки і на Дніпро
Bransoletka• 21 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Захід

Ага, закрити очі?
Звісно
Дождливая• 21 ноября 2024
Ответ дляКузякин
Так а куда эту ракету кидали? Что они хотели разрушить?
.
автор Ніка Найз • 21 ноября 2024
Ответ дляBransoletka
Звісно
Что-то Верховный тоже молчит...
Bransoletka• 21 ноября 2024
Ответ дляНіка Найз
Что-то Верховный тоже молчит...
Ще інструкцію від США не отримав
Paolla• 21 ноября 2024
Ответ дляbegovelik
Скоріше б вже інаугурація Трампа. Перетворили Україну у полігон для випробування ракет з рашки!
Ви, мабуть, і за Зєлю голосували, тому що він казав, що війну зупинить. Тепер на Трампа сподіваєтеся...
Bransoletka• 21 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Захід

Ага, закрити очі?
російська пропаганда заявляє, що сьогодні вперше в історії відбулося бойове використання міжконтинентальної балістичної ракети із неядерним зарядом.

Нібито удару було завдано, разом з крилатими ракетами, по Південному машинобудівному заводу.

Український Генштаб інформацію поки що не коментував, - пише Дзеркало Тижня.
ViolaVio• 21 ноября 2024
Фрагмент міжконтинентальної балістичної ракети, якою рф вдарила по Дніпрі, — Полковник ГШ

Влучання відбуваються без вибухів. Тобто ураження тільки за рахунок кінетичної дії.

Такі удари не наносять значеної шкоди і МБР це досить дорогий виріб, щоб систематично його застосовувати саме в таких цілях. Удар передусім для «демонстрації сили» та психологічного тиску

Ще один погляд 🤔
автор Ніка Найз • 21 ноября 2024
Ответ дляBransoletka
Ще інструкцію від США не отримав
Трампу не до нас! Он в новый кабинет свои вещи перетаскивает!
Дождливая• 21 ноября 2024
Ответ дляКузякин
У них много таких ракет?
Уже заканчиваются, угу
автор Ніка Найз • 21 ноября 2024
Ответ дляViolaVio

Ще один погляд 🤔
Та конечно кинетический, видео глянтьте, кинетический
Bransoletka• 21 ноября 2024
Ніхто нічого не коментує, бо всі в ахуї і думають як жити далі, як реагувати. Бо Росія показала свої сталеві яйця ( вертіла вона на них той Захід)
автор Ніка Найз • 21 ноября 2024
А вчера тут вякали фейкк! паникеры! вранье!
автор Ніка Найз • 21 ноября 2024
Ответ дляBransoletka
К сожалению на сегодня ситуация именно такая..Ответа нет