Зашла на 5минут• 21 ноября 2024
Харків. Хочу оновити трошки інтер´єр, чоловік проти, що робити?
Всі розуміють, що життя в Харкові це життя на чемодані, може доведеться виїхати в будь-який момент. Є подушка фінансова невелика, на рік життя знімати житло десь вистачить.
Повернулися ми в 23році, ось рік вже вдома. Тут розбите скло у дверях міжкімнатних (у чотирьох дверях). + коридор шпалери вже старі та негарні. + на кухню б докупити скатертину гарну нову та ще стелаж для іграшок,бо вони по всій хаті. Це все вийде приблизно у 5000 двері замінити скло + скатертина 2000 + стелаж з ящиками 4000 + ремонт коридору не знаю скільки точно. Окей нехай 20 000 на то все. Ці гроші можна ж взяти в подушці і зробити раз ми вже тут. Дні ідуть, двері побиті мене бісять і це взагалі погана прикмета тріщини на склі.
А чоловік вперся - ні, нащо взагалі щось міняти. Отак уже рік минув, і так і живемо.
Ви б витратили ці гроші на покращення свого побуту чи згодні з чоловіком що тільки після війни все треба робити?
Я ж не прошу капітальний ремонт, я рахую що це дрібниці, але важливі бо кожного дня ми вдома багато часу
За Харків і що треба терміново виїздити прошу не писати будь ласка бо ситуації у всіх різні чому люди залишаються
курасаны• 21 ноября 2024
Автор, деньги небольшие , единственно обои в коридоре я б не заводилась сейчас менять, но то я. Не откладывайте жизнь на потом - живите сейчас , надо стараться получать удовольствие даже в таких условиях . Я если что из Харькова . Кошку вот завела , рыжую)
Продавчиня кіз• 21 ноября 2024
Я в Харкові витрачаю гроші на все, що хочу (і на що вистачає), бо гроші для того і існують, щоб їх витрачати
Куда ж без меня• 21 ноября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Не хоче він вставляти каже купа мороки треба майстра, і нащо скло, коли треба повністю міняти двері, а нові це точно не на часі
Заклейте сверху пленкой
ДолькиКабана• 21 ноября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Це воно було побите ще до війни, ми квартиру купили у кінці 21го року, лише місяць тут пожили до повномасштабної(
Це не від прильотів
А может быть и от прилетов. Поэтому для себя смысла не вижу менять на стекло, только на не стекло
Зашла на 5минут
• 21 ноября 2024
Ответ дляДолькиКабана
Чому від прильотів коли у 21му році їх не було, купили вже з такими дверями квартиру
Зашла на 5минут
• 21 ноября 2024
Ответ дляwind-d470
я в Харкові теж, витрачаю гроші і на побутову техніку та якийсь незначний ремонт
Привіт 🤗
Зашла на 5минут
• 21 ноября 2024
Ну все дівчата замовляю стелаж для іграшок, почнемо з цього
РокерША• 21 ноября 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
Я б не стала. От підкопити намагалась би грошей на кілька місяців. Бо в будь-який момент може доведеться тікати з міста і все то кидати? А жити за що не буде ні на оренду ні на все інше. Не ті часи нині.
Зашла на 5минут
• 21 ноября 2024
Ответ дляМатраскин Брат
Я за 500$ даже и не спрашивала. Они никакой погоды не сделают.
Позиція чоловіка що навіть 500 баксів теж же гроші і раптом виїздити то знадобиться все що є, ніколи не знаєш яка буде ситуація
Моя позиція що раз уже ми тут і віримо у краще то треба покращувати побут
мадам Везувий• 21 ноября 2024
понимаю вас, я б не хотела жить с стеклами треснутыми, как минимум это опасно, достать лучше их если заменить не готов
Продавчиня кіз• 21 ноября 2024
Ответ дляРокерША
І навіщо мені ця інформація?
Продавчиня кіз• 21 ноября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Порадниці не змінять позицію вашого чоловіка
РокерША• 21 ноября 2024
Ответ дляМатраскин Брат
Могут сделать если срочно бежать прийдеться
РокерША• 21 ноября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Вірно чоловік мислить.
Продавчиня кіз• 21 ноября 2024
Ответ дляВбигудях
Ваші ціни якісь нереальні....тому або ви троляка...або троляка
КараПузовна• 21 ноября 2024
Ой, а ми як Ваш чоловік. У нас ремонт потрібно робити. 30 років не потрібно було, а от саме під час повномасштабної війни це саме те. Не прифронтове місто, але в окупації частково вже було і може знову бути. І під Києвом ’’салюти’’ тут періодично. Хочеться головою побитись від таких ідей, або того хто таку дурню пропонує. До війни якраз восени в 2021 було дике бажання вікна на нові змінити. Диво, що вмовили нічого не робити. Вилетіли майже всі в березні 2022. Витратити кошти, зусилля, нерви, щоб все в одну хвилину зруйнували. Якщо грошей, хоч замість туалетного паперу використовуй, то можна і будинок біля окопу будувати... Скатертину можна замінити і стелаж, якщо вже так хочеться, а інше не на часі.
Зашла на 5минут
• 21 ноября 2024
Ответ дляВбигудях
А що нереального?
Зашла на 5минут
• 21 ноября 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
Ви вже в Миколаїві?
Ну якщо хтось зробив тема клон до чого тут я
Я на нових будинках в себе вдома. Навпроти Шевченка дім якщо знаєте цей мурал
Як_наготую...• 21 ноября 2024
Скатертину за 2000 грн. особисто я б не купляла в жодному разі.
Але саме у вашій ситуації я б не замінювала скло, а от стелаж і скатертину купила б. Стелаж важливий з практичної точки зору, щоб іграшки не валялися, скатертину для душі, бо вам таки хочеться хоч маленьких змін. Шпалери не критично і не терміново, особисто я б їх не замінювала, але якщо їх клеїти самостійно, то це дуже хороший спосіб відволіктися, такий собі антистрес.
Фляшка на трьох• 21 ноября 2024
За ким я буду?• 21 ноября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Ми хотіли, але у нас нестандартні розміри всюди, нові то дуже дорого вийде всюди міняти, хотіли як варіант замінити скло на ДСП чи щось, майстри не беруться та і чесно кажучи в Харкові майже нема зараз майстрів таких, всі виїхали. Тому в ідеалі так взагалі прибрати всі скляні двері, але то дійсно лише після війни
киньте фото дверей, может что-то придумаем
Зашла на 5минут
• 21 ноября 2024
Ответ дляКараПузовна
Основна проблема це все ж у мене двері(
Бо реально вони всі з оцими бісячими скляними вставками, і їх треба міняти на нові по хорошому. Ще й розмір нестандартний.
Вбигудях• 21 ноября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
А що нереального?
5000 скло...2000 скатертина... це що за преміум ремонт/матеріали
Зашла на 5минут
• 21 ноября 2024
Ответ дляВбигудях
Одне скло маленьке від 300 гр. заміна + виїзд майстра мінімум 200 гр.
Сколів декілька на кожній двері от і рахуйте
Скатертину я вже писала що можна подешевше, але от мені одна сподобалася саме за 2000