Зашла на 5минут• 21 ноября 2024
Харків. Хочу оновити трошки інтер´єр, чоловік проти, що робити?
Всі розуміють, що життя в Харкові це життя на чемодані, може доведеться виїхати в будь-який момент. Є подушка фінансова невелика, на рік життя знімати житло десь вистачить.
Повернулися ми в 23році, ось рік вже вдома. Тут розбите скло у дверях міжкімнатних (у чотирьох дверях). + коридор шпалери вже старі та негарні. + на кухню б докупити скатертину гарну нову та ще стелаж для іграшок,бо вони по всій хаті. Це все вийде приблизно у 5000 двері замінити скло + скатертина 2000 + стелаж з ящиками 4000 + ремонт коридору не знаю скільки точно. Окей нехай 20 000 на то все. Ці гроші можна ж взяти в подушці і зробити раз ми вже тут. Дні ідуть, двері побиті мене бісять і це взагалі погана прикмета тріщини на склі.
А чоловік вперся - ні, нащо взагалі щось міняти. Отак уже рік минув, і так і живемо.
Ви б витратили ці гроші на покращення свого побуту чи згодні з чоловіком що тільки після війни все треба робити?
Я ж не прошу капітальний ремонт, я рахую що це дрібниці, але важливі бо кожного дня ми вдома багато часу
За Харків і що треба терміново виїздити прошу не писати будь ласка бо ситуації у всіх різні чому люди залишаються
Продавчиня кіз• 21 ноября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Одне скло маленьке від 300 гр. заміна + виїзд майстра мінімум 200 гр.
Сколів декілька на кожній двері от і рахуйте
Скатертину я вже писала що можна подешевше, але от мені одна сподобалася саме за 2000
Питання не в скатертині, а в ваших стосунках з чоловіком. І війна тут ні до чого.
Сумка з негодою• 21 ноября 2024
Я два роки жила як ваш чоловік, не витрачала зайвого. А в цьому році мене понесло і я свої «хочу» по дому частково позакривала, хоч я ВПО і можу завтра звідти поїхати. Бо стіни обшарпані не додають позитива в життя, пофарбувала і сиджу тепер задоволена. Якщо це не на останні гроші - то чому б не зробити. Завтра може все стати набагато гірше а ви і порадуватись не встигли
КараПузовна• 21 ноября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Основна проблема це все ж у мене двері(
Бо реально вони всі з оцими бісячими скляними вставками, і їх треба міняти на нові по хорошому. Ще й розмір нестандартний.
Тоді вже краще витягти те скло і хай так стоять. Ми на балконі навіть не вставляли і не замінювали вікна) Тільки саме необхідне, тобто в кімнатах, щоб жити можна було, а не дощ, сніг в квартиру залітав.
Продавчиня кіз• 21 ноября 2024
Ответ дляwind-d470
я на Научці) у мене в будинку ось військовий купив квартиру...так що робити невеликий ремонт не найбільше безумство
Ото в нас тут весело, скажіть? Аксіома, Антошка, Гіпросталь...
Зашла на 5минут
• 21 ноября 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
Та стосунки то нормальні
Але він практичний прям дууууже
Я більше живу тут і зараз
Бюджет у нас спільний, я витрачаю на свої покупки без проблем, те що в дім це спільно обговорюємо ну а коридор та двері я в цьому взагалі не шарю, то все завжди на ньому такі питання, а він вперся і не хоче
Але він практичний прям дууууже
Я більше живу тут і зараз
Латвийские_Номера• 21 ноября 2024
Я в Харькове,не понимаю вашего мужа. Вы живете здесь и сейчас все эти, как бы мелочи влияют на ваше состояние и самочувствие. Однозначно стоит вложиться. Я после вчерашней нервотрепки зашла в Юск и накупила новых гирлянд, для меня это сродни присхотерапии в такой трудный эмоциональный период.
Война, а тем более жизни в прифронтовом Харькове, должна была наоборот научить вас радоваться каждому прожитому дню и получать от жизни максимум удовольствия, напрочь забыв о таком любимом всеми ’синдроме отложенной жизни на завтра’.
Вбигудях• 21 ноября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
м2 скла в районі 1000грн ...то кусочок ніяк 300грн не може коштувати
Зашла на 5минут
• 21 ноября 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Гірлянди я вже замовила сінсей і ще мишкі замість гномів взяла в них дві штуки дуже прикольні)
Продавчиня кіз• 21 ноября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Та стосунки то нормальні
Але він практичний прям дууууже
Я більше живу тут і зараз
Але він практичний прям дууууже
Я більше живу тут і зараз
На ваше питання ’ви бы витратили...’- моя відповідь так, витратила б.
Зашла на 5минут
• 21 ноября 2024
Ответ дляВбигудях
Я в цьому не дуже розуміюся, ті майстри до яких ми зверталися всі кажуть що робота там ювелірна бо там якось двері ще у нас оригінально розбираються щоб їх вставити, приблизно по цінам казали як я написала
Я-ваш шанс• 21 ноября 2024
Ответ дляSo_so
Стекла в дверях, скатерть и стеллаж это самые рядовые покупки. Ваш муж не о том думает. Время (в отличие от денег) никогда не приходит, время только уходит.
Це рядові покупки якщо вони робляться з поточного доходу. А заради скатертини залазити в заначку нерозумно.
Зашла на 5минут
• 21 ноября 2024
Ответ дляО_Юми
Авторе, Ви працюєте? Бо я якось не можу зрозуміти для чого взагалі такі покупки обговорювати з чоловіком. Захотіли скатертину, стелаж - купили мовчки та й все. Для чого ви питаєте на те дозвіл?
Стелаж вже оформила) юхууу
Я давно на нього дивилася
То він в принципі не буде дуже прям проти
А скло та коридор я без чоловіка не зроблю сама
Я давно на нього дивилася
Зашла на 5минут
• 21 ноября 2024
Доречі наші сусіди вже балкон собі новий зробили і ще щось там зараз в квартирі роблять
Фляшка на трьох• 21 ноября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Отакі сколи в кожній двері
окна у вас сложные((, если не решитесь на замену посмотрите витражную пленку
За ким я буду?• 21 ноября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Отакі сколи в кожній двері
тут могу посоветовать взять самоклейку витражную и самой поклеить на все стекла- свет будет пропускать и сколы закроет, а можно и не витражную, если свет не принципиален
Я-ваш шанс• 21 ноября 2024
Ответ дляSo_so
Жизнь пройдет в ожидании черного дня, с битым стеклом в дверях и заначкой.
Автор з Харкова, там трішки інші реалії.
Вбигудях• 21 ноября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Основна проблема це зняти штапів не пошкодивши його...що практично неможливо...
Тому спочатку всі моменти уточніть у майстрів, щоб потім небуло кіпішу
Зашла на 5минут
• 21 ноября 2024
Ответ дляSo_so
Именно. Завтра может и не быть, как впрочем и у всех других людей. Поэтому жить надо сейчас.
Я згодна. Вже рік ми тут вдома і живемо попри все.
Завтра не пью• 21 ноября 2024
Я бы стекла попробовала мужа уговорить. Скатерть за 2000 точно бы не купила потому что есть полно вариантов дешевле и не плохих, нашла бы, что бы глаз порадовать.
Стеллаж, если очень надо то купила бы. Или нашла альтернативу подешевле. У меня когда не было места в квартире и денег не особо, я купила такие коробки пластиковые с крышками и туда складывала игрушки.
ДолькиКабана• 21 ноября 2024
Ответ длямадам Везувий
понимаю вас, я б не хотела жить с стеклами треснутыми, как минимум это опасно, достать лучше их если заменить не готов
Но автор с ними жила и до войны и год в войне.
Злюка бобер• 21 ноября 2024
Я косметический ремонт в коридоре сделала летом, обои, покраска, кошке стационарную дралку на любимом ею углу, хотя запас денег минимальный. Но зато теперь прихожу с работы и настроение повышается. Теперь новые коврики в коридор присматриваю, линолеум не меняла, он древний, надо прикрыть, а старые дорожки износились. Пока борюсь с собой, понимаю что не умно в мой ситуации тратить деньги, но душа просит. Харьков, Салтовка.
Ответ дляЗашла на 5минут
Стелаж вже оформила) юхууу
Я давно на нього дивилася
Чудово, бачите скільки задоволення Вам принесла ця покупка. З коридором і склом та сама історія, шпалери я б і сама змогла переклеїти, подружку для компанії покликала б. А скло роблять майстри
Продавчиня кіз• 21 ноября 2024
Ответ дляwind-d470
та отож, а який був район до війни)
та навіть ще у війну
я виїхала на початку березня, повернулась на новий рік, все ж ціле було
Продавчиня кіз• 21 ноября 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
то треба жити в очікуванні ’чорного дня’? якщо інші реалії
Зашла на 5минут
• 21 ноября 2024
Ответ дляЗлюка бобер
Пусть всё будет у вас хорошо