Зашла на 5минут• 21 ноября 2024
Харків. Хочу оновити трошки інтер´єр, чоловік проти, що робити?
Всі розуміють, що життя в Харкові це життя на чемодані, може доведеться виїхати в будь-який момент. Є подушка фінансова невелика, на рік життя знімати житло десь вистачить.
Повернулися ми в 23році, ось рік вже вдома. Тут розбите скло у дверях міжкімнатних (у чотирьох дверях). + коридор шпалери вже старі та негарні. + на кухню б докупити скатертину гарну нову та ще стелаж для іграшок,бо вони по всій хаті. Це все вийде приблизно у 5000 двері замінити скло + скатертина 2000 + стелаж з ящиками 4000 + ремонт коридору не знаю скільки точно. Окей нехай 20 000 на то все. Ці гроші можна ж взяти в подушці і зробити раз ми вже тут. Дні ідуть, двері побиті мене бісять і це взагалі погана прикмета тріщини на склі.
А чоловік вперся - ні, нащо взагалі щось міняти. Отак уже рік минув, і так і живемо.
Ви б витратили ці гроші на покращення свого побуту чи згодні з чоловіком що тільки після війни все треба робити?
Я ж не прошу капітальний ремонт, я рахую що це дрібниці, але важливі бо кожного дня ми вдома багато часу
За Харків і що треба терміново виїздити прошу не писати будь ласка бо ситуації у всіх різні чому люди залишаються
Зашла на 5минут
• 21 ноября 2024
Ответ дляДолькиКабана
Но автор с ними жила и до войны и год в войне.
Ми ж купили квартиру за місяць до війни, планували великий ремонт капітальний. Тут в принципі гарний стан квартири житловий, ми дещо встигли змінити, але оці двері ні
Зашла на 5минут
• 21 ноября 2024
Скатерть поеду в юске посмотрю)
Посмотрела ещё раз ту что я хотела она за эту цену типа дизайнерская, попроще возьму
мадам Везувий• 21 ноября 2024
Ответ дляДолькиКабана
понятно, меня бы раздражало это постоянно
Я в харьквоской квартире просто все отмываю когда приезжаю, стираю шторы, покрывала. После прилетов плитка на потолке в коридоре оторвалась почти вся, я ее дообдирала, все смела, вымыла и хорошо. Были б битые стекла - поменяла бы. Балкон не трогаю, он с повреждениями небольшими, его уже восстанавливать в мирное время. Скатертей у меня нет. Вообще квартира выглядит так, чтобы можно было вернуться в привычное жилье в любой момент. Но мы там не живем постоянно, я просто приезжаю раз в несколько месяцев. Жили бы - наверно что-то меняла. Жизнь течет, мы стареем вернуться в прошлое, выбросить эти годы и прожить чистовик начисто нельзя. Так что мне кажется надо делать максимально удобно сейчас.
Но у нас хороший НЗ, так что 500 баксов роли не играют. и второй момент, наш район сильно обстреливали только первый год и есть шансы, что квартира уцелеет,
vitamin-bd22• 21 ноября 2024
ну вы даете .. я в 23 году купила квартиру на нд, без ремонта, а летом 23 делала в ней ремонт ( потратила на ремонт 3 тыс дол) и я не богачка ))
Зашла на 5минут
• 21 ноября 2024
Ответ дляvitamin-bd22
С новосельем 🤗
А мы вот всё откладываем на потом, ничего особо не планируем
Марс атакует• 20 декабря 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Ось і я про це. Це дрібниці і не шалені гроші ж на це
Пропозиція ’здати в тцк’ вже була?
А по темі: чоловік не правий, ну як жити з незаскленими дверима? Не обов´язково дороге, є цілком пристойні панелі з оргскла.
Але й Ви не праві, скатерть можна і дешевше купити
Марс атакует• 20 декабря 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Ми хотіли, але у нас нестандартні розміри всюди, нові то дуже дорого вийде всюди міняти, хотіли як варіант замінити скло на ДСП чи щось, майстри не беруться та і чесно кажучи в Харкові майже нема зараз майстрів таких, всі виїхали. Тому в ідеалі так взагалі прибрати всі скляні двері, але то дійсно лише після війни
Замініть оргсклом, недорого, безпечно може навіть чоловік сам зробити