ПироженкА• 21 ноября 2024
Какие районы кроме Троещины,входят
в 1 группу по отключению света?
З понеділка на дієті• 21 ноября 2024
Осокорки сторона эпицентра кошмарят нас постоянно
, все 25 этажей ни воды, ни тепла, ни лифта , центр подол ( работа)
СМСница• 21 ноября 2024
По ходу все большие жилые массивы переключили на 1 группу. Чтоб легче было
Завтра не пью• 21 ноября 2024
Ответ дляСМСница
Троєщини тільки половина 1 група, у нас 6- та, початок Троєщини ( дім електро).
А що у вас прям такого, чого немає у інших, ось графік на завтра, 1- шу відключають вдень і тільки раз, 6- ту на цьому тижні ні разу не відключали вдень ( коли всі на роботі) , а двічі з 7-10 і 16-19, вранці йшов - немає, прийшов немає, аби не гірше, такий графік можна пережити.
СМСница• 21 ноября 2024
Ответ дляЗавтра не пью
На сегодня тоже такой красивый график нарисовали сначала. А по факту 1 группа сегодня - утром 35мин свет, в обед 35 мин свет. И 2 часа под вечер. Всё. Сидим в темноте, без воды и отопления. Дом 25 эт.
И почти уверена, что завтра будет также
Кумедний ґудзик• 21 ноября 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Так 6 группу сегодня всего лишь 2 раза отключали, а 1 группу уже 4 (с 7 до 9, с 10 до 13, с 14 до 16.15, и сейчас с 19) Сегодня график 4 раза меняли для 1 группы.
Колгоспниця• 21 ноября 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Тепер хрущі та сталінки лакшері житло, бо низькі поверхи,є газ, вода, опалення, без ліфта можна спокійно піднятись
Кумедний ґудзик• 21 ноября 2024
Ответ дляБлискавка
Это, еще морозов нет(
Так не в морозах дело. Возмущает неравномерное отключение.
Завтра не пью• 21 ноября 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
А ще невідповідність графікам. Якщо звечора маєш інфу про відключення, можна якось планувати- підготуватися, а якщо 1- гу прям двічі поза графіком і двічі ща графіком, це вде перебір, особливо , коли пішки на роботу і з роботи , а вдома темно-холодно і в туалет неможливо сходити.