Мира всем• Изменено 21 ноября 2024

Змогли б прийняти дитину з минулого?

З чоловіком не ладиться. Не можу прийняти дитину з минулого бо її любить більше ніж нашу спільну річну. Та за кордоном їй 7.
Ось 12 г ночі. Прівєт папачка я тибя очень сильна юбю. Сукааааа як же вона дістала.
Пояснила чоловіку. Як я можу до неї нормально ставиться якщо мене ти клянеш? Погано до нас ставишся
Зроби ось тут в нашій сім´ї норм і буде все гуд!
Ні. В нього своя ТЗ. Як я їду кидаю його від не розуміння він пише своїй першій д. Як любить її і яка вона в нього одна єдина ніхто більше не треба.
Огірок та Помідорчик• 22 ноября 2024
Ответ дляМира всем
Він при річній доні кричить як чорт. Вона його лякається в свій рік.При першій думаєте не стримував себе теж би?
Так зачем вы с ним живете если он неадекватный , чего вы ждете он другим не будет, а ребенок не причем
Огірок та Помідорчик• 22 ноября 2024
Ответ длябибизяна
Ніколи не дивилася в сторону чоловіків з дітьми.
Почему, мой первый муж даже дочку видеть не хочет, поэтому он для жены следующей год как сокол наплевать ему на всех кроме себя
бибизяна• 22 ноября 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Тим більше нащо таке ’щастя’.