Всюди влазю• 22 ноября 2024

Загрустила в пятницу утром, родственники

Неприятно конечно , что богатые люди (в моем случае родственники) превозносят себя выше меня и не только , так как они богатые а я нет , я никто.Одеваются они в дорогие вещи , а это якобы очень важно.А я одеваюсь дешево.
Даже не хочется пересекаться случайно с этими людьми.Даже рассказывать не хочу в деталях, наверное всего и не вспомню.
Всех ситуаций что были.
Ну вот одна из , как родственница рассказывала какая у неё дорогая кухня , сколько десятков тысяч долларов она потратила .а ведь никто не спрашивал её..

Конец один , не так ли?
автор Всюди влазю • 22 ноября 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Автор, один вихід, не спілкуйтесь з неприємними вам людьми. Не витрачайте на них час і ресурс, вони того не варті.
Хочу зрозуміти для себе.
Чи це нормальне спілкування?
Чумачечая Весна• 22 ноября 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Бажання вихвалятись, нічим не краще.
Чому ви вирішили, що це вихваляння. Людина розповіла про свій досвід, як вона робила кухню. Це були її переживання. Вона ними поділилась.
Чумачечая Весна• 22 ноября 2024
Ответ дляТут надолго
Они не должны прибедняться, чтобы не дай Бог вас не задеть, просто у вас разные уровни жизни и один другого не поймёт
Саме так. Ці витрати для неї буденність. Ну, якщо навіть не буденність, то продажу нирки точно не потребують
Оце так цабе• 22 ноября 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Заздрість - погане почуття
це ви так пишете бо по собі знаєте.
у нормальних людей заздрість теж нормальна, заставляє рухать жопой
Чумачечая Весна• 22 ноября 2024
Ответ дляОце так цабе
це ви так пишете бо по собі знаєте.
Так, знаю по собі. Якщо відчуваю заздрість, то це не та людина погана, а я десь недопрацьовую. А автор звинувачує родичку.
автор Всюди влазю • 22 ноября 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Що ви взагалі пишете ?
Ваша реакція , коли родичка хвалиться своїм гардеробом в 10 тисяч доларів та приданим.( це коли вона виходила заміж)
Я вже вище описувала але ж ви не читали.
І повторює а як ти маєш виходити заміж якщо в тебе навіть немає золотих прикрас?
Це була одна із наших розмов.
Де і в кого тут заздрість , розʼясніть
Чумачечая Весна• 22 ноября 2024
Ответ дляВсюди влазю
Що ви взагалі пишете ?
Це була одна із наших розмов.
Де і в кого тут заздрість , розʼясніть
Удалено администрацией...
автор Всюди влазю • 22 ноября 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Удалено администрацией...
А ну то відповіді немає на це
Зрозуміло
Щира українка• 22 ноября 2024
Ответ дляВсюди влазю
Що ви взагалі пишете ?
Це була одна із наших розмов.
Де і в кого тут заздрість , розʼясніть
Ви тут в темі під анонімом така говірка і активна...

А родичці чому не можете відповісти і поставити на місце?

Ну і відповіли б, що ’ти має прикраси і гроші бо виходиш заміж за розрахунком, а я без золота, зате вийду заміж за кохану людину. Мені це важливіше’

Ви мабуть мазохістка?
Якщо б людина постійно говорила гадості в мою сторону то спілкування у нас би не було.
А вам здається подобається 🤦...
автор Всюди влазю • 22 ноября 2024
Ответ дляЩира українка

Ви мабуть мазохістка?
А вам здається подобається 🤦...
Чому ви думаєте що вона виходить заміж по розрахунку ?
Все завжди у всіх розмовах зводилось до грошей 🤷‍♀️Ну невже в кожній розмові треба казати що в скільки коштує.
Ну для чого це ?
автор Всюди влазю • 22 ноября 2024
Ответ дляЩира українка

Ви мабуть мазохістка?
А вам здається подобається 🤦...
Ви зустрічаєтесь з друзями родичами ви говорите скільки коштує ваша сумка , парфуми , кухня і тд ?
Ви розповідаєте це?
В мене є подруга , багата , ми говоримо про все , але з нею зовсім по іншому.
Щира українка• 22 ноября 2024
Ответ дляВсюди влазю
Ну для чого це ?
Ото знову🤦...

У мене адекватні родичі і тому я з ними спілкуюсь на різні теми.

А ваша родичка дивна бо піднімає собі самооцінку за ваш рахунок показуючи, що ви їй не рівня.

Тому я ще раз запитую....

НАФІГА ви з нею спілкуєтесь якщо вам неприємно?
І ЧОМУ ви не можете їй закрити рота?
автор Всюди влазю • 22 ноября 2024
Ответ дляЩира українка
Ото знову🤦...

Тому я ще раз запитую....

І ЧОМУ ви не можете їй закрити рота?
Це був би скандал.
Щира українка• 22 ноября 2024
Ответ дляВсюди влазю
Це був би скандал.
І що?
Тобто ви ще й боїтеся її ?
автор Всюди влазю • 22 ноября 2024
Ответ дляЩира українка
І що?
Тобто ви ще й боїтеся її ?
Та ні.
Я не люблю скандали.це не моє .
Медсестричка• 22 ноября 2024
Ответ дляПенек Возмездия
Всегда внимательно слушаю более успешных людей. И даже про то, чего никогда покупать не буду. Типа как покупала знакомая сумку эрмес , какие сложности, процедуры и т.д. Это расширяет мой кругозор. И как шубу выбирать, проверять. Даже рассказы о каких-то особенностях машины , которую купил знакомый, а у меня месячный доход как один дворник от нее. Мне интересно. Я слушаю.
При этом спокойно принимаю свою обычную жизнь. Не нищую, но без яхт и бриллиантов 🤷‍♀️
У действительно успешных людей нет времени на такие рассказы, они постоянно заняты своим саморазвитием и очень ценят свое время.
Моторошні троянди• 23 ноября 2024
Ответ дляВсюди влазю
Я думаю що треба вміти спілкуватися.
Ну чомусь родичка думає що без золота та шуби я не вийду заміж , без приданого я нікому не цікава.
Ну це ж її слова не мої..
То її власні слова чи вам хтось це передає?