Морковку дай• 22 ноября 2024

Чи снились вам рідні після смерті?

І чи заспокоїло це вас якось?
Сирожено_пирожено• 22 ноября 2024
Покойники всегда на перемену погоды снятся.
Поторописька• 22 ноября 2024
Мама умерла 2 года назад. Иногда снится. Хотелось бы чтобы снилась чаще, теперь только во сне и могу её увидеть и поговорить с ней
Синди Кроуфорд• 22 ноября 2024
Так, снились. Ні, не заспокоїло.
Білий шум• 22 ноября 2024
Ответ дляВишня на торті
В нас був песик, ми його дуже любили, помер від хвороби серця в 16 років. Він мені ніколи не снився, а тут сниться мені наш Мікі, ніби кудись мене тягне, я аж проснулася, і чую, що хтось в двері вхідні запихає ключ, і пробує відкрити двері, смикає за ручку. Я підійшла до дверей почала кричати і злодій втік. Як містика якась, хоча я в ці штуки не вірю.
А мені снилася моя кішечка, яка була зі мною з 12 років і яку я вигодувала з піпетки.
Вона залишилася з батьком, а я поїхала в інше місто навчатися.
І сниться мені, начебто вона на мене дивиться і тікає кудись уві сні.
Потім мій тато сказав, що в той тиждень вона померла…
Тобто вона прощалася зі мною, адже я не встигла приїхати її побачити.
І як тут не вірити в містику?🫂🩷🥹
Білий шум• 22 ноября 2024
Ответ дляБочка порохУ
Мне снятся все. Родители, бабушки. Дедушка умерший 40 лет назад.
Прадедушки и прабабушки мужа, мои родственники снились, века даже не 20го.
Я их не знала естественно.
Общаюсь во сне, как с живыми.
Нет страха или тревоги после таких снов, погода тоже не меняется.
Вау, щось таки є після смерті…
На пів ставки• 23 ноября 2024
Ответ дляПоторописька
Я також. Люблю такі сни, якісь буденні справи робимо, спілкуємося. 6 років без мами(((
Тато сниться зрідка.
Дідусь з бабусею і того рідше
Багиня• 23 ноября 2024
Мама умерла 2 месяца назад. Снится почти каждый день. После снов, иногда чувствую себя разбитой ( так как это всего лишь сон...