кнопкодав• 22 ноября 2024
Через останні новини ви підготували валізку?
Тривожну валізу
Техпаспорт на медузу• 22 ноября 2024
Які саме новини??не слідкую за новинами в розділі розваги та дозвілля
черная мамба• 22 ноября 2024
А смысл? В 22 не выехала, а сейчас и подавно не собираюсь. Если написано наверху умереть, то хочу это сделать на своих 33 квадратах, а не с протянутой рукой в Европе.т
Колгоспниця• 22 ноября 2024
Не знаю про які ви новини, а валізка як зібрана в лютому 2023 так і стоїть. Лише вода оновлюється.
Баба Йога• 22 ноября 2024
Ответ дляКолгоспниця
Кудрі кручу сама• 22 ноября 2024
Может,туры на море в теплые страны бесплатно раздают?Акция,типа..Автор!Колитесь!Не держите интригу
ЛижТолько• 22 ноября 2024
Ответ дляМамОмужа
А що трапилось?
Чёрная пятница. Срочно нужен чемодан для покупок
Гарні диньки• 22 ноября 2024
Ні, ми вирішили превентивно виїхати на тиждень до Угорщини. А то задовблися трохи тривожитись.
Колгоспниця• 22 ноября 2024
Ответ длячерная мамба
А у мене валізка не на випадок виїхати стоїть.
А на випадок терміново з дому вибігати. Не по тривозі, а по факту вже.
Баба Йога• 22 ноября 2024
Ответ дляМааарковная
Цікаві у вас розваги!
може треба валiзу фокусника збирати..шляпу з зайцями...
Редиска Я• 22 ноября 2024
Ответ дляSombra
Не буду оригинальной, спрошу как и предыдущие комментаторы. Что за новости?
ВРУ грозяться розбомбити. Автор депутатиків ганяє.
ЛижТолько• 22 ноября 2024
Ответ дляЕдиная страна!
Ні. В мене лише щаслива валізка приготована.
Там коньячок и немножко травки?)))
Единая страна!• 22 ноября 2024
Ответ дляЛижТолько
Там коньячок и немножко травки?)))
І улюблені мереживні труси :)