Та_все_ок_будет• Изменено 23 ноября 2024
Ванная комната
Скажите, пожалуйста, что бы вы выбрали на основании собственного опыта. В квартире санузел раздельный, но в тот, что меньше, не влазит кабинка, будет только унитаз и умывальник. В большом можно разместить либо душ +второй унитаз, либо ванна + второй унитаз, либо пожертвовать унитазом и поставить и ванну, и кабинку. Я за душ, муж за вариант ванна +душ (а я не понимаю, зачем нам ванная). Живём вдвоём, взрослый ребёнок отдельно
Результат:
вже голосів:
28 (38.36%)
Душ + второй унитаз
26 (35.62%)
Ванна + второй унитаз
16 (21.92%)
Душ + ванна в одном помещении
3 (4.11%)
Свой вариант
Карамелька• 23 ноября 2024
Якщо вас 2є, то другий унітаз не треба. У мене колись була квартира, де 1 приміщення - умивальник+ унітаз+ біде. 2й ванна + душова . Все влаштовувало .
Я люблю ванну приймати, плюс буває Перу там щось габаритне, що у пралку не влазить
Потринділиця• 24 ноября 2024
Ответ длявсегдаДаДа
З 2х людей, я і чоловік
Є можливість-ставте 2 унітази, це додає комфорту. Нас теж двоє, кожний ’біжить’ на свій унітаз. Але ж бувають моменти коли то діти приїдуть з ночівлею, то друзі засидяться до комендантської години і хоч не хоч, а теж ночують. То оті два унітази ну дуже зручно.