Olgusya• Изменено 23 ноября 2024

Чи вірите в припинення вогню вже цієї зими?

Усі ті, хто каже, що путіну припинення вогню не потрібне, помиляються. Йому дуже потрібно повернутися зі своїм ринком у Європу. Ну і мобілізацію оголошувати досі не наважується. Солдати КНДР не дадуть збрехати.
Результат:
вже голосів: 643
436 (67.81%) Ні, його не буде
189 (29.39%) Так, ймовірність висока
18 (2.8%) Пофіг. Я не в Україні
космея• 23 ноября 2024
Ответ длякласс123-7dcf
Ну так мы ж зависящие от помощи, от США помощь прекратится, а кто в Германии прийдет к власти, может тоже помашут нам ручкой.
Ну от якщо Україна залишається без допомоги, то що завадить путіну ще більше захопити?
завитушка• 23 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Начинається. Ідіть попобуйте за три роки змінити систему яка строїлась 30 років

Навіть Крупі нема що пред´явити бо банально скаже що гроші їй на передержку хтось дав, вони не її а якогось знайомого доларового мільйонера, у нього місця в сейфі не вистачило

До речі недавно якогось чиновника по схожій статті виправдали коли знайшли у нього декілька сотень тисяч доларів у багажнику, він сказав - знайомий бізнесмен дав, пожертва на зсу

Єдина надія витрясти з неї 500 млн на заставу
Було б бажання пред´явити, то пред´явити б і знайшлося би що, та тільки хто їй предявить, якшо всі прокурори інваліди. В цій ситуації головне не вийти на самих себе.
От, бідося Зеленський сидить, бореться за справедливість і не може нічого Крупі пред´явити, ну шо йому такому хорошому робить, хоч бери та плач.
Всьо погані папєрєдники винуваті, а Вова нє віноват.
Sova splushka• 23 ноября 2024
Ответ дляКарина250
Много раз уже говорили, что готовы к переговорам.
Это ж наш клоун запретил переговоры
Угу, ми щодня спостерігаємо щиру готовність раші до переговорів.

Ну не можна ж бути настільки тупими, щоб вірити в прагнення раші до миру.
класс123-7dcf• 23 ноября 2024
Ответ длякосмея
Я не у власти, я бы уже давно переговоры предлагала, ещё б в 2022. А так, что с помощью, что без всё равно територии захватят, только с большими человеческими потерями.
космея• 23 ноября 2024
Ответ длякласс123-7dcf
Ну отож, що ху..ло собі задумало, то і зробить.
lilu1990• 23 ноября 2024
Ответ длязавитушка
Крупа не при зеленському родилась і почала працювати

А при папєрєдніках. Вона і є стовпом цеї системи. Пополбуйте її зрушити - я вам буду аплодувати стоя
Nataliya7719• 23 ноября 2024
Ви реально не відчуваєте, що зараз відбувається? Відео : ТЦК чи не ТЦК, не важливо, стріляє в беззбройну людину, поруч поліцейські, які приймають присягу НАРОДУ України, обороняти нас від посягань на наше життя.І просто дивляться??? Не обеззброїли стрільця, а просто дивляться? Чому після цього відео міністр ВО та керівництво не подали заяви про звільнення???
Nataliya7719• 23 ноября 2024
Так росія агресор, тут беззаперечно. Але чи не здається вам, що таким агресором стає Україна до своїх громадян: депутати отримують зарплату в повному обсязі, поліція захищає невідоме угруповання ТЦК, а не громадян, які її фінансують, влада наші права ставить на паузу, але не звільняє від обов´язку???
Queen of Roses• 23 ноября 2024
Да, скоро конец
Карина250• 23 ноября 2024
Ответ дляSova splushka

Ну тогда нам не повезло и будет до последнего украинца
еліт• 23 ноября 2024
Ответ дляКарина250
Зеленский не захочет прекращения
Надо его заставить
snejs• 23 ноября 2024
Ответ дляOlgusya
Згодна. Боюся, що Трамп запропонує заморозку, а Зе не погодиться і буде далі знищувати чоловіків
так и пу не согласен на заморозку
еліт• 23 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Зе хоче гарантій щоб не допустити повторного нападу росії. Я не вірю в його обсесію владою заради влади. Думаю що втрата влади означатиме для нього особисто можливу ліквідацію і того він боїться
Думаю, якщо їм потрібно його ліквідувати , це зроблять в любий період , звичайно боїться сім´я ж є
еліт• 23 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Та нє не винуваті, шо роздали ракеты і розпиляли літаки і заводи впк і дозволили кротам підривати склади. Нєєєє, не винуваті.
Так що ж тоді він обіцяв, тільки виберіть мене, бачив куди ліз, значить теж винен
еліт• 23 ноября 2024
Ответ дляМанула
Та дійсно, все іде по плану ’я закінчу війну за 24 години’ ...
Здається Зеленський теж так обіцяв
Еленнн• 23 ноября 2024
Ответ дляalex-3f3c
Самое интересное что воюют максимум 5-10% мобилизованых, а остальные в штабах документы перекладывают и охраняют границу в закарпатье, в Винницкой и Одесской областях чтоб неблагодарный плебс родину матушку не покинул, я когда-то жил в тех районах и помидоры вывозил из Молдовы там границы нет, и я себе представляю сколько власть в первую очередь мусоров и военных кинула туда чтоб никто не убежал из лагеря, а уже по остаточному принципу остальных, больных, немощных кинули в окопы против руских, мой знакомый в первые дни войны как положено пошел в военкомат его комисия забраковала и списала, проблемы со спиной, у него реально ноги отнимало, а сейчас словили ТЦК на улице и похер - живой значит годен, им главное план делать чтоб самим не попасть на фронт, и сейчас чувак по гопиталям чалится но его не отпускают, машина обратного хода не имеет, все как на росии, полностью копируют систему, правда на росии додумались отказаться от бусификации и мотивируют деньгами, а у нас власть считает людей крепостными, власть им ничего не должна, только своим родителям, а плебс власти должен по жизни
останнє речення- в точку.
плебс вибрав своє майбутнє - 1 галочкою.
тепер прийшли ягідки.
_Злата Ibra_• 23 ноября 2024
Ответ дляOlgusya
Может и так. А я бы хотела чтобы война вообще закончилось. Заморозка это на время, а потом снова война и что делать
tarveldy• 23 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Але америка більше орієнтована на внутрішні рейтинги. Чи наша влада зважає на статистику? Наскільки опитування репрезентативні теж питання. Інструменти для зміни настрою суспільства всім відомі, від настрою не залежить ресурсна складова і дів Зсу. Тобто в системі чинників впливу на це набагато більше, ніж просто опитування, хоча до уваги можуть взяти, але це не тузи, навіть не дама- валет в партіі.
Але ж замовили, і думаю їх аналітики час від часу це роблять . А настрої то блін взагалі треш і піпець...
Rrroxy• 23 ноября 2024
Ответ дляКарина250
Это ж наш клоун запретил переговоры
Чей Крым?
Подрысь• 23 ноября 2024
Ответ дляOlgusya
а при заморозке границы думаете откроются мужикам?
Подрысь• 23 ноября 2024
Ответ длялетта
блина то молились на віборі в США, теперь ждем выборы в Германии...
список выборов, пожалуйста, огласите на будущий год))
автор Olgusya • 23 ноября 2024
Ответ дляПодрысь
Може, не одразу, але принаймні чоловіки повернуться до дружин та дітей і перестануть гинути
mari_klim• 23 ноября 2024
Ответ дляOlgusya
Рівень АТО - це сидіти без пересувань на позиціях і тримати лінію, а не постійно відкочуватися і потрапляти в котли, втрачати території. Рівень АТО - це той необхідний мінімум, який нам зараз треба. Мій рідний брат атошник, якшо шо. Сидів рік у Новотошківці, це був самий нуль на Луганщині. Зараз теж в армії, був у штурмах у Роботиному та Часіку, то каже, що той рівень війни був дитячим садочком порівняно з нинішнім пеклом.
І це він Вам каже, що треба віддати повністю 4 обл?
Подрысь• 23 ноября 2024
Ответ дляOlgusya
надолго ли? через 4-5 лет снова по кругу? и пойдут уже подрощенные сыновья..
автор Olgusya • 23 ноября 2024
Ответ дляmari_klim
Де я таке писала? Я сама не вважаю, що треба щось ’віддавати’, ще й в адміністративних кордонах. Я за припинення вогню і дипломатію. Якщо цього не буде, то так, ми втратимо всі 4 області по кордони.
автор Olgusya • 23 ноября 2024
Ответ дляПодрысь
За цей час ми маємо розвивати ВПК і заручитися гарантіями Заходу. Передишка працює в обидва боки.
mari_klim• 23 ноября 2024
Ответ дляIrrren_com
А кто и что их остановитт от применения балистики по всей территории теперь? Даже в АТО не было прекращения огня.. Был штурм и взятие Дебальцево прямо во время переговоров. Реального не будет.
Кстати, да. Только здесь мало кто это помнит(( Сейчас в городах, на памятных досках имена героев, которые погибли до 2022, в основном август 2014 и февраль 2015...
И я представляю, что устроит пуйло во время этих ’переговоров’. Это же реальные рычаги.
mari_klim• 23 ноября 2024
Ответ дляSova splushka
Виборна демократія - річ хороша, просто у світі зараз не виборна демократія. Це охлократія - влада невігластва.
’Демос’ - це історично поняття, з Греції, і це не всі люди були, а лише вільні люди, громадяни, але вільними були не всі. Ще були раби, залежні, іноземці і так далі.
Виборна демократія може бути найкращим варіантом, але за умови, що виборчі права ще треба заслужити, а не так, що їх роздають наліво й направо кому попало. Хоч якийсь поріг входу треба, чи то за IQ, чи то за сплатою податків, але хоч якийсь.
Экзамен по новейшей Истории Украины
Kupiryukzak• 23 ноября 2024
Ответ дляOlgusya
22 жовтня на знайомого тиловика прийшов наказ про переведення у бойовий підрозділ (ТрО), 28 жовтня відбув, 10 листопада загинув. Рівнопіль.
Близький друг, 27 серпня ще в тилу Чернігівської області. 28 серпня вже прикомандирований до бойової бригади, 2 вересня на нуль, 10 вересня зниклий без вісти. Дізналася знайома, подзвонила, каже і мене брат в тій самій бригаді, ще на той час був в тилу, хвилююсь за нього. І вже і він зниклий без вісти з 1 листопада. Це все Покровський напрямок .
mari_klim• 23 ноября 2024
Ответ дляIrrren_com
При Брежневе был развязан Афганистан. Реальным бескровным там был только Горбачов. Но олигархи вернули власть КГБ
Первая попытка была путч, но тогда россияне были с чистым мозгом, не засранным пропагандой, а второй в октябре 1993, когда Ельцин разукрасил в черное танками Белый дом. Но КГБ достучалось через олигархов и бандюков и Ельцина списали, поставив свое хуйло. Интересно, какая последняя мысль была у Березовского, идейного организатора, когда понял, что ему жопа?