Усі ті, хто каже, що путіну припинення вогню не потрібне, помиляються. Йому дуже потрібно повернутися зі своїм ринком у Європу. Ну і мобілізацію оголошувати досі не наважується. Солдати КНДР не дадуть збрехати.
Результат:
вже голосів:
436 (67.81%)
Ні, його не буде
189 (29.39%)
Так, ймовірність висока
18 (2.8%)
Пофіг. Я не в Україні
Ответ дляOlgusya
Ким воювати весь цей рік? У нас обмаль піхоти, провалена мобілізація, 100+ тисяч СЗЧ. Чоловіки повністю демотивовані йти воювати через великі втрати на фронті. Усі жити хочуть.
Моя ж ви хороша ))) ви частина цього процесу, нормально так допомагаєте ворогу , ви програли, ви особисто програли і таких як ви третина України, на вас легко впливати, ви не перевіряєте, не читаєте , вам достатньо хайпу , завдяки вам ці процеси стали реальністю
Я не вважаю вас матрьохою чи іпсошніцей, але вчіться читати уважно, перевіряти інформацію і не займатися хуйньой
Ответ дляTeonaa
Ну хто йде. 1,5%? Це не рахується. Основна маса «косить», що зрозуміло цілком і повністю
Чого не рахується? Ваше не рахується це чоловіки і жінки які з зав´язаними руками воюють з 2 армією світу вже три роки, так що рахуйте , бо в якийсь момент перестануть рахувати вас
Наталка -русалка• 23 ноября 2024
Не потрібно ,вони спокійно живуть без Макдональдсу,айфони можна купити в іншій країні
Ответ дляtarveldy
Я кажу 1,5% зараз іде. (З тих, хто ще не там). Мало йдуть.
Вже і ревізували критичну сферу; і оно знов щось крутять мутять з січня. Про відлов я взагалі мовчу. І все мало, мало, мало.
Ответ дляTeonaa
Ви каже не рахується , 1.5% від хай 10 млн це 150 тис. Це не рахується?