Olgusya• Изменено 23 ноября 2024

Чи вірите в припинення вогню вже цієї зими?

Усі ті, хто каже, що путіну припинення вогню не потрібне, помиляються. Йому дуже потрібно повернутися зі своїм ринком у Європу. Ну і мобілізацію оголошувати досі не наважується. Солдати КНДР не дадуть збрехати.
Результат:
вже голосів: 643
436 (67.81%) Ні, його не буде
189 (29.39%) Так, ймовірність висока
18 (2.8%) Пофіг. Я не в Україні
lilu1990• 23 ноября 2024
Ответ дляNatka A.
Має хвилювати лише його психіатра, а хвилює, на жаль, весь світ.
Бо як би він був сам, то вже давно здувся б.

А так: Китай, Індія, Бразилія, Емірати, Іран, ЮАР, таж Угорщина ,та ще купа країн вважають його дії нормальними.
Ну так питання тільки по санкціям в даному випадку і їх ефективності. Щоб Китай там не дуже щоки надував. Але ніхто з наших партнерів не хоче вилазити з теплих ванн тому приходиться українцям воювати
Irrren_com• 23 ноября 2024
Ответ дляOlgusya
А якщо після його смерті прийде якийсь ліберал? Після Сталіна прийшов Хрущов, після Брежнєва Горбачов
При Брежневе был развязан Афганистан. Реальным бескровным там был только Горбачов. Но олигархи вернули власть КГБ
Манула• 23 ноября 2024
Ответ дляSova splushka
Таке відчуття, що весь світ вже перетворився на палату в психушці. Раз психічно хворі керують цим світом.
Та десь так і є
lilu1990• 23 ноября 2024
Ответ дляSova splushka
Виборна демократія - річ хороша, просто у світі зараз не виборна демократія. Це охлократія - влада невігластва.
’Демос’ - це історично поняття, з Греції, і це не всі люди були, а лише вільні люди, громадяни, але вільними були не всі. Ще були раби, залежні, іноземці і так далі.
Виборна демократія може бути найкращим варіантом, але за умови, що виборчі права ще треба заслужити, а не так, що їх роздають наліво й направо кому попало. Хоч якийсь поріг входу треба, чи то за IQ, чи то за сплатою податків, але хоч якийсь.
Отож
Дева Мария• 23 ноября 2024
Ответ дляOlgusya
І що нас чекає? Карту діпстейт бачили? Мінус 500 кв км за жовтень і вже стільки ж за листопад, а до кінця місяця ще тиждень
Як шо ? 24 февраля 22 года . Только хуже . Честно , я очень надеюсь что зеля выйдет из образа наполеона и реально посмотри на ситуацию ну или его заставят это сделать
Natka A.• 23 ноября 2024
Ответ дляSova splushka
А якщо ми програємо, то ми ще і винні будемо. Бо переможців не судять.
Що типу через нас це все почалося.
Русня вже заявила, що це саме ми маємо репарації на відновлення Донбасу платити
Irrren_com• 23 ноября 2024
Ответ дляOlgusya
Ситуация действительно тяжелая
Запорожьемойдом• 23 ноября 2024
Ответ дляOlgusya
Згодна. Боюся, що Трамп запропонує заморозку, а Зе не погодиться і буде далі знищувати чоловіків
А пуйло согласится? Давайте начнем с того что рашка не соглашается.
ProstoKoschka• 23 ноября 2024
А що у вас за дебільне голосування? Я не в Україні і мені не пофіг.
Запорожьемойдом• 23 ноября 2024
По оценкам западных аналитиков,война будет до начала 26 года,потом у рашки ресурсы истощаться и ей будет неудобно воевать. Так что нужно дожить до начала 26 года.
Манула• 23 ноября 2024
Ответ дляNatka A.
Що типу через нас це все почалося.
Завжди історія пишется переможцями...
Як то кажуть, дивитесь не переплутайте - це українці нацисти, бо не так називають вулиці, не чтять своїх катів, а зовсім не роZZіяне, які прийшли вбивати і руйнувати на територію іншої держави
Запорожьемойдом• 23 ноября 2024
Ответ дляКарина250
Зеленский не захочет прекращения
А раха хочет?
автор Olgusya • 23 ноября 2024
Ответ дляIrrren_com
Я ж і пишу, що Сталін і Брежнєв диктатори. Хрущов і Горбачов - ні
автор Olgusya • 23 ноября 2024
Ответ дляProstoKoschka
Тоді голосуйте, чи вірите в переговори чи не вірите
автор Olgusya • 23 ноября 2024
Ответ дляЗапорожьемойдом
Ким воювати весь цей рік? У нас обмаль піхоти, провалена мобілізація, 100+ тисяч СЗЧ. Чоловіки повністю демотивовані йти воювати через великі втрати на фронті. Усі жити хочуть.
Карина250• 23 ноября 2024
Ответ дляЗапорожьемойдом
А раха хочет?
Много раз уже говорили, что готовы к переговорам.
Это ж наш клоун запретил переговоры
Teonaa• 23 ноября 2024
Ответ дляtarveldy
То є шанс виграти, чоловіки йдуть і жінки йдуть
Ну хто йде. 1,5%? Це не рахується. Основна маса «косить», що зрозуміло цілком і повністю
Teonaa• 23 ноября 2024
Ответ дляtarveldy
Є інтерв´ю Еріка (доброволець РДК) де він дуже зрозуміло розповів про ієрархію в армії ворога, хто там воює , як, чому ми бачимо чмонь, звідки там рекси
А хто це рекси, можна?
alex-3f3c• 23 ноября 2024
Самое интересное что воюют максимум 5-10% мобилизованых, а остальные в штабах документы перекладывают и охраняют границу в закарпатье, в Винницкой и Одесской областях чтоб неблагодарный плебс родину матушку не покинул, я когда-то жил в тех районах и помидоры вывозил из Молдовы там границы нет, и я себе представляю сколько власть в первую очередь мусоров и военных кинула туда чтоб никто не убежал из лагеря, а уже по остаточному принципу остальных, больных, немощных кинули в окопы против руских, мой знакомый в первые дни войны как положено пошел в военкомат его комисия забраковала и списала, проблемы со спиной, у него реально ноги отнимало, а сейчас словили ТЦК на улице и похер - живой значит годен, им главное план делать чтоб самим не попасть на фронт, и сейчас чувак по гопиталям чалится но его не отпускают, машина обратного хода не имеет, все как на росии, полностью копируют систему, правда на росии додумались отказаться от бусификации и мотивируют деньгами, а у нас власть считает людей крепостными, власть им ничего не должна, только своим родителям, а плебс власти должен по жизни
Olvia1987• 23 ноября 2024
Ответ дляalex-3f3c
Всё правильно.Но власть вас не поймет.
Plushaa• 23 ноября 2024
Ответ дляProstoKoschka
А я в украине и мне пофиг уже, эти прогнозы, сколько уже мы прожили этих дат? То одного ждали, то другого, вон выборов в германии выше ждут, до этого трампа ждали, а один хер, нас обстреливают и дальше. Я уже нихера не жду, живу пока живая, другой жизни не будет, повлиять ни на что не могу, верить в какие-то даты не верю уже
Aksinia 111• 23 ноября 2024
Ответ дляOlgusya
Вот кто Вам вдолбил, шо рашка хочет заморозку? Следите за официальными высерами русни и не поддавайтесь манипуляциям !
LudaSHS• 23 ноября 2024
Ответ дляtarveldy
І все ж таки соціологія важлива, Америка постійно замовляє статистику і настрій нашого суспільства , на що готові і до чого не готові українці
Але америка більше орієнтована на внутрішні рейтинги. Чи наша влада зважає на статистику? Наскільки опитування репрезентативні теж питання. Інструменти для зміни настрою суспільства всім відомі, від настрою не залежить ресурсна складова і дів Зсу. Тобто в системі чинників впливу на це набагато більше, ніж просто опитування, хоча до уваги можуть взяти, але це не тузи, навіть не дама- валет в партіі.
eltiempo• 23 ноября 2024
Уверена, что рашке заморозка не нужна. Никакие рынки пуйло не интересует, ему нужна война.
Запорожьемойдом• 23 ноября 2024
Ответ дляOlgusya
Здрасьте - а сотни тысяч упитанных паразитов - ментов,тцкашников,судей,военных на пенсии и т.д. ,как же? Их как минимум,сотен пять наберётся.
LudaSHS• 23 ноября 2024
Ответ дляNatka A.
Ні, не в НАТО справа.
Інакше він реагував би на Фінляндію.

В нього все було і Європа, підсажена на газову голку, і велика вісімка. Все було!
Він хоче більшого! Він хоче бути, як Штати і Китай.
І якщо він переможе в Україні, то він добʼється мети. Бо вже зараз в Європі є голоси за рашку типу Орбана, Фіцу, Ліпен.
Якщо пуйло переможе в Україні, в Європі теж до влади прийдуть проросійські сили. Бо люди бояться воювати з рашкою. Ось так рашка і стане гегемоном Європи.
От і буде - США впливові на американському континенті, Китай в Азіі, а в Європі буде пуйло. Бо ніхто йому нічого не зміг зробити. Він вже близько до мети.
Там вже є статті в журналах з приводу обілювання меркель і іі політики, мов вона просто хотіла дешевого газу і все. А в 22 питорика була інша, а Шрьодер відхватив теж.
Скрита угроза
Вон обкладинка- тінь пуйла
Olvia1987• 23 ноября 2024
Ответ дляЗапорожьемойдом
То НЗ власти.
Запорожьемойдом• 23 ноября 2024
Ответ дляКарина250
Это ж наш клоун запретил переговоры
Вот официальное мнение рахи по поводу переговоров.
Меньше смотрите рос.пропаганду.
Natal_ka91• 23 ноября 2024
Не вірю, думаю, буде ще й ескалація з поганими наслідками.
космея• 23 ноября 2024
Ответ дляOlgusya
На заморозку може і путін не погодитися, бо захоче більше, ніж йому запропонують.