Усі ті, хто каже, що путіну припинення вогню не потрібне, помиляються. Йому дуже потрібно повернутися зі своїм ринком у Європу. Ну і мобілізацію оголошувати досі не наважується. Солдати КНДР не дадуть збрехати.
Результат:
вже голосів:
436 (67.81%)
Ні, його не буде
189 (29.39%)
Так, ймовірність висока
18 (2.8%)
Пофіг. Я не в Україні
Ответ дляLudaSHS
Дивилася числені відео у Левіна і Бутусова, тож війсткові, як ви , так не вважають
Я б сама за дистанційне враження і дистанційну війну, і дрони, і т д. Щоб воно не летіло на голови потім нашим.
Шо толку від тих танків коли міни протипіхотні за всю війну не дали. Краще міни аніж оті безтолкові леопарди які пустили по російським мінним полям.
А бутусов такий військовий як я балерина
Ответ дляМанула
Та не буде ніколи ніхто нам нічого повертати дипломатично.
Теоретично можна було би готуватися до якогось чорного лебедя на ZZ федерації і потім скористатися ситуацією. Але ми не в тих умовах на сьогодні. Якщо йти на умови х**ла, то про це можна і не мріяти
А якщо після його смерті прийде якийсь ліберал? Після Сталіна прийшов Хрущов, після Брежнєва Горбачов
Ответ дляNatka A.
Тоді, чого його не турбує Фінляндія? - а це самий довгий кордон з НАТО і новенька база НАТО біля кордону. І підліт бомбардувальників до пітеру декілька хвилин. Раніше пуйло це з секундоміром рахував. А зараз фіни в НАТО, а йому норм
Усе це його турбує, просто ми були вибрані подушкою для биття
Ответ дляlilu1990
Ну ладно
Як скажете, вам краще знати про потенціал основний, для наступу.
Ответ дляOlgusya
Ось, будь ласка. Даю дві різні соціології за цей місяць.
Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) опублікував результати опитування, згідно з яким більшість опитаних (63%) «готові терпіти війну стільки, скільки буде потрібно».
52% українців хочуть швидкого завершення війни шляхом переговорів – опитування Gallup
Ну так читайте уважно
Ответ дляSova splushka
Ой, та досить вже тут ’царь хороший, бояри погані’.
Навіть у Кучми не було настільки монополії влади, як у зеленського.
Червінського спокійно он тримають роками під вартою, хоча йому навіть толком обвинувачення висунути не здатні, але всім пофігу. Конституцію України, найвищий наш закон, тупо поставили на паузу - що це взагалі за явище, як це в принципі можливо??? Планчики пише, де аз єсмь царь та виборів не буде, поки бубочка не захоче. Вертить всією країною на пару з єрмаком як хоче.
А тут, бачте, якусь нещасну голову МСЕК не можуть засудити при яскравих очевидних доказах?
У нас ніколи не було хороших царів, а боярів тим більше
Усі хто були хороші давно в могилі.
Самі українці себе знищуюють своїм неусвідомленням того, до чого може призводити корупція таких масштабів
Найбільшу вину я покладаю на нас самих. Це ми винуваті в розвалі країни починаючи з 1990 року
Усі хто були хороші давно в могилі.
Ответ дляTeonaa
Та дивилася я кілька
Ну що там: перше - що всім обіцяли гроші за чисто непильну роботу, а виявилося хуяк - піхота; що мало людей, неукомлектовані роти. (Але неясно знов таки -як?)
Є інтерв´ю Еріка (доброволець РДК) де він дуже зрозуміло розповів про ієрархію в армії ворога, хто там воює , як, чому ми бачимо чмонь, звідки там рекси
Sova splushka• 23 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Усі хто були хороші давно в могилі.
Це позиція ’дівчина сама винна, що одягла коротку спідницю’.
Так, у всіх народів є свої недоліки, і українці не виняток.
Але не українці винні в розвалі країни, а в першу чергу раша з хуйлом.
Якби вони не пішли війною ще в 2014, а потім в 2022, то ми б врешті-решт справилися самі і з корупцією, і з усім. І навіть зеленського пережували б та виплюнули з часом, у нього не було б зараз такої можливості перетворити країну на диктатуру, якби не зовнішній ворог.
Ответ дляSova splushka
А хіба не винна, коли моя баба за пакет гречки за регіоналів голосувала?
Хто тоді винен?
Хіба масова виборна демократія, яку я вважаю найбільшим провалом в історії людства
Хто тоді винен?
Ответ дляLudaSHS
Ці опитування українців вертіли ...воно не зупинить фронт і армію рф і не перестануть летіти ракети/ шахеди.
Важелі не у руках пересічного українця, всі стомилися і бажають миру. Але це більше все, ніж регіональне у нас, я про це
І все ж таки соціологія важлива, Америка постійно замовляє статистику і настрій нашого суспільства , на що готові і до чого не готові українці
Sova splushka• 23 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Хто тоді винен?
Ваша баба виховувалася за часів ссср, коли знову ж таки - сюрпрайз! - саме раша вкладала в голови людям (і українцям в тому числі) свою імперсько-рабську психологію.
За 30+ років незалежності України вже виросли нові покоління з іншим мисленням, іншим менталітетом, і вже опираючись на ці нові покоління, у нас були всі шанси побудувати гарну країну. Поступово позбавляючись совкового (і це геть не про перейменування вулиць).
Але раші, звісно, цей напрямок руху України категорично не сподобався.
Наслідки ми бачимо.
Крім зеленського у кожного має бути питання до себе - а шо я зробив щоб побороти систему яка розвалювала країну
До зеленського лише одне питання- така масштабна війна явно виходить за межі його компетентності. Може, краще не строїти з себе Наполеона і передати владу в руки більш компетентних людей
Ответ дляlilu1990
Ні, не в НАТО справа.
Інакше він реагував би на Фінляндію.
В нього все було і Європа, підсажена на газову голку, і велика вісімка. Все було!
Він хоче більшого! Він хоче бути, як Штати і Китай.
І якщо він переможе в Україні, то він добʼється мети. Бо вже зараз в Європі є голоси за рашку типу Орбана, Фіцу, Ліпен.
Якщо пуйло переможе в Україні, в Європі теж до влади прийдуть проросійські сили. Бо люди бояться воювати з рашкою. Ось так рашка і стане гегемоном Європи.
От і буде - США впливові на американському континенті, Китай в Азіі, а в Європі буде пуйло. Бо ніхто йому нічого не зміг зробити. Він вже близько до мети.
Інакше він реагував би на Фінляндію.
Ответ дляNatka A.
Ні, не в НАТО справа.
Інакше він реагував би на Фінляндію.
То шо там путін хоче, має хвилювати тільки його психіатра
А от навіщо європа снабжала цього неадеквата грошима ці всі роки...
Irrren_com• 23 ноября 2024
Ответ дляМаргариткаW
та да вполне мог не нежничать , а как Израиль Газу сровнять с землёй ....
Ответ дляSova splushka
Наслідки ми бачимо.
Ну то не треба було давати моїй бабці голосувати, людині із зміненою свідомістю. Я ж кажу - виборна демократія - найбільша помилка людства
Irrren_com• 23 ноября 2024
Ответ дляOlgusya
А коли буде реальне припинення вогню хоча б рівня АТО?
А кто и что их остановитт от применения балистики по всей территории теперь? Даже в АТО не было прекращения огня.. Был штурм и взятие Дебальцево прямо во время переговоров. Реального не будет.
Irrren_com• 23 ноября 2024
Ответ дляИрина_Б_
а кто у него спрашивать будет?
У хуйла тоже никто спрашивать не будет?
Ответ дляlilu1990
Має хвилювати лише його психіатра, а хвилює, на жаль, весь світ.
Бо як би він був сам, то вже давно здувся б.
А так: Китай, Індія, Бразилія, Емірати, Іран, ЮАР, таж Угорщина ,та ще купа країн вважають його дії нормальними.
Sova splushka• 23 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Виборна демократія - річ хороша, просто у світі зараз не виборна демократія. Це охлократія - влада невігластва.
’Демос’ - це історично поняття, з Греції, і це не всі люди були, а лише вільні люди, громадяни, але вільними були не всі. Ще були раби, залежні, іноземці і так далі.
Виборна демократія може бути найкращим варіантом, але за умови, що виборчі права ще треба заслужити, а не так, що їх роздають наліво й направо кому попало. Хоч якийсь поріг входу треба, чи то за IQ, чи то за сплатою податків, але хоч якийсь.
Sova splushka• 23 ноября 2024
Ответ дляNatka A.
Таке відчуття, що весь світ вже перетворився на палату в психушці. Раз психічно хворі керують цим світом.