Я в дамках• 24 ноября 2024

Карусель инстаграм, посмотрите пожалуйста, как у вас публикуется

Нужно опубликовать несколько вертикальных фото. При создании публикации первое фото остаётся вертикальное, второе вертикальное урезает на квадратное. Переустановила инстаграм, то же самое..Как у вас? Попробуйте опубликовать, пожалуйста
автор Я в дамках • 24 ноября 2024
Девочки, пожалуйста, уделите пару секунд, неужели так сложно, для работы нужно((
Налитое яблочко• 24 ноября 2024
Перевернула фото, зробила дублікат.. вертикально ж я так
зрозуміла треба. Обрала 2 фото створила публікацію і нічого не обрізало! Фото однакові повноцінні! Профіль професійний не особистого користування.
Экспертиза• 24 ноября 2024
Мені на першому етапі обрізає до квадрату, натискаю далі, і там є можливість кадрування - обираєте режим ’портрет’.
автор Я в дамках • 24 ноября 2024
Ответ дляНалитое яблочко
Дякую за приділений час! Це у мене якийсь глюк, виходить((( ппц(
автор Я в дамках • 24 ноября 2024
Ответ дляЭкспертиза
Перший етап - це перше фото? Я знаю, як змінювати кадрування. На другому фото, коли додаєш вертикальне фото, автоматично вставляється як квадратне, неможливо збільшити кадрування( На першому лише все нормально((((
Экспертиза• 24 ноября 2024
Ответ дляЯ в дамках
Ні, коли ви вибрали всі фото для каруселі (нехай деякі виглядають квадратними), натисніть кнопку ’далі’, там ще буде змога відкоригувати кадрування.
Принаймні у мене так.
автор Я в дамках • 24 ноября 2024
Ответ дляЭкспертиза
Принаймні у мене так.
Зараз спробую, дякую