3@йk@• вчера в 22:51
Закохалась в неперспективного хлопця. Чи варто мислити прагматично?
Мені 23, йому 27.
У нього є своя квартира від бабусі в Києві і старенька машина.
Працює тестувальником в іт, зарплата 40 тис.
Дуже його люблю, мені здається, ще ніколи я не відчувала такого до хлопця.
Але мене дуже насторожує те, що він нічого не має.
А йому скоро 30.
Вчителька з мікрорайону• вчера в 22:54
Ответ дляПиу!Пиу!
А у вас что есть?
Бажання вийти заміж за багатого
Горня капучіно• вчера в 22:54
Кидайте скоріше цього ніщєброда і знайдіть нормального папіка. Ви що себе, на помийці знайшли?
Мамина корзиночка• вчера в 22:56
Не, не катит. Нужен дядечка 50+ с деньгами, срочно. А парня оставьте для кого-то менее меркантильного
Мой_ужин• вчера в 22:57
Ответ для75В
Ей 23: в поле -ветер, в жопе - дым
Тогда на онлике пусть регается. Парниша ей ничего не должен.
Кракадэ• вчера в 22:57
Чому ви вважаєте, що у нього нема перспектив? Можливо, на даний момент, йому комфортно і достатньо. Потім буде сім’я і потреби зростуть - потреба заробляти більшн також. Можливо добре було би поговорити з ним прямо про це і би дізналися про його бажання)))
75В• вчера в 22:57
Ответ дляМой_ужин
Пусть
Все буде Україна• вчера в 22:57
Ответ дляУдальонка
На жизнь это мало
ну да. треба якось свою пісю дорожче продати.
неДодекаэдр• вчера в 22:58
Может, у парня стимула нет развиваться
Но девушка может грамотно это поправить )
КинДза• вчера в 22:58
Ответ дляУдальонка
На жизнь это мало
Нормально,на съем не надо,уже +. У автора будет тоже ЗП, например 20-30 : итого нормально на двоих
75В• вчера в 22:59
Ответ дляКинДза
Может и норм
Но зачем ему авторша?
ЯблокоРаздора• вчера в 22:59
мда, зажрана малолєтка, для 27 років квартира, автівка та така зарплата це дуже круто, у багатьох старших такого нема! і головне-а чим ти така цінна та цікава-перспективна? залиш в спокої хлопця, знайде ще нормальну.
КапитанльнаЯ• вчера в 23:00
Своя квартира в Киеве и 40 тыс это мало, автор? Плюс Ваши 40 тыс, вполне достаточно на двоих. А Вашу квартиру сдадите, ещё прибыль будет. Разве мало?
КинДза• вчера в 23:00
Ответ для75В
Может и норм
Но зачем ему авторша?
Может тоже любит
Автор начинается тут про миллионщиц и надумала себе,что у него ничего нет. Странная
КинДза• вчера в 23:00
Ответ дляКапитанльнаЯ
А чего вы решили,что квартира в Киеве?
Все буде Україна• вчера в 23:01
Ответ дляМой_ужин
тут он учасниці пишуть, що їм араби багаті просто так за красиві очі по 2000 доларів дарують. а автор і такі як вона - лохушки
Паратруперсупер• вчера в 23:01
Ответ дляКинДза
А чего вы решили,что квартира в Киеве?
Бо читати вміє
Мизимец• вчера в 23:01
Ответ дляКинДза
Про себя автор так и не написала. Кто она, что имеет, сколько зарабатывает.
КапитанльнаЯ• вчера в 23:01
Ответ дляКинДза
А чего вы решили,что квартира в Киеве?
Автор написала, что квартира в Киеве.