Кондуктор троллейбуса• 24 ноября 2024

Скільки грошей дарувати?

Я іду з дочкою 11р в ресторан.По подруги на хрестини .Скільки грошей подарувати??хто знає
Забризкана водою• 24 ноября 2024
Стільки, скільки можете. Якщо бюджет дозволяє, то справді було б непогано покрити витрати на ресторан, а як ні - то ні. Не ваша ініціатива гуляти в ресторані хрестини.

Для мене взагалі було здивуванням, коли зʼясувалося, що хрестини масово святкують ледве не як весілля. Я чомусь вважала, що це дійство чисто для батьків-бабусь-дідусів та хрещених. А виявилося, що ще й рідню і друзів «треба»))
Я-ваш шанс• 24 ноября 2024
Ответ дляСтріляний птах
Ось тут з подробицями.
https://www.google.com/search?q=%D1%87%D0%B8%2B%D0...
Спасибо
Крайня невістка• 24 ноября 2024
Ответ дляСтріляний птах
Я живу серед людей, працюю у великому колективі, і так-в когось родичі постійно запитують - коли вже хрестини,чи близькі подруги,з роботи чи ще звідкись.Звичайна справа.
Впервые такой бред слышу. Только в селах такое представляю.
Крайня невістка• 24 ноября 2024
Ответ дляСтріляний птах
Добре що у вас таке виховане оточення і родичі. Бо зазвичай воно досить різне, і обрати його ти не завжди можеш.Я сприймаю всіх людей, якими вони є. Не ділю родичів на бажаних чи ні. Відношення в повсякденному житті може бути різними, але на Хрестини, весілля, чи щось подібне, обирати не виходить. Запрошують зазвичай всіх.
Какой дурдом.
Стріляний птах• 24 ноября 2024
Ответ дляКрайня невістка
Та ні, не тільки в селі. На Інститутській і Грушевського повно таких історій серед співробітників.
Ви мабуть молода, ще почуєте не таке. Життя попереду)