Цідило правди• 24 ноября 2024

Ошибка в Дии, украинизация или не знаю что

Скачала Дию ,оказалась ошибка в свидетельстве о рождении моем ,отчество отца -Евстафиевич ,написано -Остапович ...
Я так понимаю перевели просто имя на украинскую форму
Заполнила в гугле форму на изменение ,пока ничего
Сколько ждать ?
автор Цідило правди • 24 ноября 2024
Ответ дляIQ 80
Я б підійшла в РАЦС та порадилася на місці з консультантами.
Швидше за все це треба виправити саме в ел. реєстрі і краще робити це завчасно, бо я наприклад їздила писати заяву за місцем нароження, а другу - за місцем реального проживання.
Спасибо ,так и сделаю.
Инфотуфелька• 24 ноября 2024
Ответ дляЦідило правди
Я скачала первый раз в ноябре этого года .
Я ничего не делала и не знаю как было раньше
У меня сразу оказалось два свидельства ,моё и дочки
Та Дія взагалі на свій розсуд всі підтягує.
Чоловіку в Дію підтягнуло і дипломи з вузу, і його свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб.
У мене тількі стандартні - паспорт, загран, водійське, впо довідки мене і сина, свідоцтво сина.
А, мені ще свідоцтво про шлюб підтягнуло.
Зоя Жорівна• 24 ноября 2024
Ответ дляPeggy
А ви щось робили, щоб воно в Дії з´явилось, чи само по собі?
Як звичайно,натиснула додати свідоцтво.І з´явилось. Здаєтьмя через день-два.
Зоя Жорівна• 24 ноября 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Як мені пояснили,то оцифровування відбувається поступово.Тому в когось вже є документи,а в когось немає.
Ще є така штука,що вони можуть з´явитися не одразу,якщо ви наприклад видалили,а потім знову встановили дію,і качаєте документи.Це технічні особливості.До самих реєстрів в дії немає доступу.Вона має доступ лише до копій реєстрів.Це зроблено з метою безпеки.Час від часу відбувається синхронізація,і ви не можете отримати свій документ швидко Або якийсь збій.
Тобто видалили,а знов не можете отримати.Треба просто зачекати
Инфотуфелька• 24 ноября 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
Дію я не видаляла, тільки оновлюю іноді.
Стосовно іншого - зазвичай дані підтягувало через 2-4 дні. Якщо не плутаю - оновлення з дипломами вийшло влітку..
взагалі я думала що мені не підтягає бо прізвище на тих доках дівоче. Але фіг його знає.. багато наших «баз» сирі (ті ж шкільні журнали чи в садочках бази електроні..про лікарні я взагалі мовчу..). То я не дуже здивована що і дія так себе поводить
Вічний двигун• 24 ноября 2024
У нас з чоловіком в Дії неправильно дату шлюбу вказали. Я просто в техпідтримку Дії написала, відправила фото свідоцтва про шлюб. Десь через тиждень виправили дату у Дії
А Я Самая Самая• 24 ноября 2024
Ответ дляМаруська Му
Мы родились в ссср
Ок, на території, яка після розпаду срср стала Україною. Наприклад, якщо в Ташкенті або Мінську (це ж теж срср), то в реєстрах України такої інфи немає. Думала, що такі елементарні речі всі розуміють. Дарма?
Непереможна• 24 ноября 2024
У меня в детском ошибка, еще как только запустилась дия. Не нашла коныов кто так внес. Дия написала что берет из баз так. В ынапе все правильно указано. В загсе что они не выдали бы мне правильное свидетельство.
Зы мое тоже есть в дие
Инфотуфелька• 24 ноября 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Я в Харкові народилась. Але мого свідоцтва в Дії нема
автор Цідило правди • 24 ноября 2024
Ответ дляНепереможна
Зы мое тоже есть в дие
Так что в результате, так и не исправили ?
Полуничка• 24 ноября 2024
Нах вам. А лія? Видаліть і забудьте цю секту по збору інформації
Воздух в банке• 24 ноября 2024
Ответ дляMacOS-ница
У большинства нет. Не выдумывайте.
Скількох ви опросили, щоб писали, шо у більшості немає 🙃
Непереможна• 24 ноября 2024
Ответ дляЦідило правди
Нет, так и есть с ошибкой.
MacOS-ница• 24 ноября 2024
Ответ дляВоздух в банке
У меня обширный круг знакомых. Язвить не стоит
Шкала Радощів• 04 декабря 2024
Ответ дляЦідило правди
Есть,мой год рождения 1984
У меня нет, 1989. Тоже советское еще. Как его подтянуть?
автор Цідило правди • 04 декабря 2024
Ответ дляШкала Радощів
Здравствуйте ,я не знаю. Я первый раз скачала дию в ноябре 24 года ,меньше месяца назад, и сразу было моё и дочки .
Может Вам нужно обновить ,или удалить и заново скачать