Дама_с_коготками• 24 ноября 2024
Син стає підлітком, батька майже немає в його житті... як виховувати?
Сину скоро 12. Виховую його одна, з батьком розлучені майже 10 років. Іноді вони спілкуються, але приклад він такий собі, зараз воює. Мій другий шлюб не склався, чоловік виявився страшенний нарцис, особливо негативно до дитини. Нещодавно розійшлися.Я мала надію, що він стані гідним прикладом та помічником у вихованні, але навпаки постійна критика, негативізм... думаю, що навпаки тільки травми залишив...
Зараз я відчуваю, що син віддаляється. Ставлюсь до цього з розумінням, сепарація і тд. Шукаю спільну мову, підтримуючи інтереси, контролюю в межах.
На даний час проблемою є телефон (батьківський контроль зламав), втрачає інтерес до навчання та спорту, хоча раніше займався волейболом (через постійні тривоги майже їх зараз немає), ходив в тренажерний зал (зараз не ходять друзі і він вже не хоче). Я переживаю, що не впораюся сама. Він майже не вчиться, спортом не займається, зараз телефон, на вихідних погулять. В іншому по дому допомагає, прибирає, покупки зі мною робить, достатньо люблячий, якщо в гарному настрої)) бо перепади вже бувають.
Коли я намагаюсь поговорити, що треба вчитися, спорт і тд, про майбутнє, він злиться. Коди намагались забрати телефон, так скандал...
Короче, заспокоїти мене. Я знаю, що багато мама виховують синів самі і з них виростають класні хлопці. Але як?... всім дякую