Завтра не пью• 24 ноября 2024
Є протизаплідні пігулки від яких не товстішають?
Розумію, що це індивідуально...
Які аналізи сдати перед призначенням? Лікар каже не треба аналізи
Контрольница• 24 ноября 2024
На сегодняшний день ОК такие, что от них нет набора веса. Разве что может повыситься аппетит, но его нужно контролировать.
И да, анализы перед назначением ОК не сдают. Врач подбирает препарат без анализов.
А я з косою• 24 ноября 2024
Все они сейчас современного поколения, и от них не набирают. Этой страшной сказке 100 лет, когда дозировки в первых таблетках были огромные.
Завтра не пью
• 24 ноября 2024
Ответ дляКонтрольница
Чому всі знайомі дівчата дуже поправлялись і від гормональної спіралі також?
Контрольница• 24 ноября 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Потому что не контролируют аппетит и едят все подряд 🤷🏻♀️
А я з косою• 24 ноября 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Бо жрали как свыни
Завтра не пью
• 24 ноября 2024
Ответ дляКонтрольница
Так до ОК все норм було
А я з косою• 24 ноября 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Так до ОК все норм було
Я на ок периодически много лет. Сейчас вот 5 лет пью без перерыва. Вешу 49 кг. Доводилось пробовать разные.
75В• 24 ноября 2024
Я пила трирегол 13 лет, 25 лет назад начала. Не поправлялась. Наоборот это было лучшее время для кожи волос веса и либидо
Анонім Секретар• 24 ноября 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Я не поправилась, Але я дуже контролю вагу. Лишнє стараюсь не їсти, і 2 рази в день. Перекусів нема
75В• 24 ноября 2024
Ответ дляЗавтра не пью
У меня среди знакомых от ок никто не поправлялся. Потолстели в жизни те кто их никогда не пил.
Освічую темряву• 24 ноября 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Я приймала і ОК і зараз гормональна спіраль стоїть - проблем з зайвою вагою немаю
Комиссия50%• 24 ноября 2024
Ответ дляЗавтра не пью
А від спіралі як?
Рота не закривають просто, а винні пігулки, спіралі і магнітні бурі
Божа кульбабка• 24 ноября 2024
В мене подруга за місяць на ок набрала 12 кг, призначив лікар. Я на цих же ок мала іншу побічку - атрофія мʼязів за 3 тижні, теж лікар виписував. У подруги на схуднення пішло пів року і в мене пішло десь стільки ж на відновлення
Завтра не пью
• 24 ноября 2024
Ответ дляБожа кульбабка
Які це ок були, підкажіть?
Завтра не пью
• 24 ноября 2024
Ответ дляОсвічую темряву
Які ок?
Завтра не пью
• 24 ноября 2024
Ответ дляА я з косою
Які ОК вам підійшли?
Оцененная• 24 ноября 2024
Ответ дляА я з косою
Що означає саврємєнніє? Цій групі препаратів більше 30 років, і за весь цей час їх склад не змінився
Божа кульбабка• 24 ноября 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Які це ок були, підкажіть?
Силует. Але це не означає, що вони не підійдуть вам і буде побічна дія у вигляді ваги чи ще чогось. Ок - це дуже індивідуально. Багатьом підходять
А я з косою• 24 ноября 2024
Ответ дляОцененная
А изобрели их когда? Или у вас только на кривляния хватило ума?
А я з косою• 24 ноября 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Які ОК вам підійшли?
Я ни на каких не набирала вес.
Оцененная• 24 ноября 2024
Ответ дляА я з косою
Я не розумію свинособачої, пишу як вмію, в кінці 1950-х їх винайшли, якщо не помиляюсь 1957, з того часу склад КОКів не змінився
Я вся ваша• 24 ноября 2024
Я пʼю уже років 6 підряд Ліндінет 20. Від них не набираю вагу. А свого часу для лікування приписували Жанін. То було плюс 7 кг за два місяці
А я з косою• 24 ноября 2024
Ответ дляОцененная
Ошибаетесь. В 60х, разовая доза достигала дозировки целой упаковки на сегодняшний день. Разжигать ссоры иного характера, бегите в другие темы.
Оцененная• 24 ноября 2024
Ответ дляА я з косою
Нє ашєбаюсь, доза синтетичного естрогену в препараті Еновід, який був по суті першим складала 0,015 мг., доза такого в сучасних КОК 0,02-0,03
А я з косою• 24 ноября 2024
Ответ дляОцененная
Эта инфо с Википедии, но анониму виднее)
Оцененная• 24 ноября 2024
Ответ дляА я з косою
Мені все одно звідки вона якщо вона абсолютно недостовірна