Шлях до зірок• 25 ноября 2024
Чи можна завагітніти?
Чи можна завагітніти в першу овуляцію після чистки матки?
к.Буланова• 25 ноября 2024
Завагітни можна, звичайно. Але тут є питання. Якщо вам це не треба, чому статеві акти без захисту? Якщо ж хочете дитину, то лікар мав пояснити, коли саме краще вагітніти після цього.
НеГолосую• 25 ноября 2024
Читка вакуумом или кюреткой? Если эндометрием все Ок, то да, хотя маловероятно
Шлях до зірок
• 25 ноября 2024
Ответ дляНеГолосую
Вакуумом
НеГолосую• 25 ноября 2024
Ответ дляШлях до зірок
Вакуумом
Тогда да, обычно эндометрий не страдает сильно, хотя то, что был ППА шансов очень мало
Шлях до зірок
• 25 ноября 2024
Ответ дляНеГолосую
Спасибо🫶🏼