Невимовний біль
Країна нелюдів та терористів.
NataliBeautyPro• 25 ноября 2024
Почти никто это смотреть не будет.
Вы создавая такую тему, должны коротко дать описание на видео
Coffee is Love• 25 ноября 2024
Це показувати треба світу, а не нам, хто бачить це майже щоденно..
Ответ дляanabelia
Автор, на жаль, всі війни в історії з великими жертвами цивільного населення. Війна це не про людяність. Просто здавалося, що з нами цього не буде і що світ порозумнішав.
Так росіяни це самі найбільші варвари світу
Читала, що хлопчик інвалід, батько його виховував без мами. А ще у цього чоловіка загинув брат на фронті. Тобто людина без питань може виїхати як мінімум на захід країни. А на роботу людину , яка не обтяжена тцк візьмуть кругом.
Але ні він обрав сидіти в Сумах.
Мені шкода тільки дітей, бо батьки не дали їм вибору.
Але ні він обрав сидіти в Сумах.
Ответ дляМаМарго
Але ні він обрав сидіти в Сумах.
Я думаю не вам судить, вы много детей с инвалидностью воспитали?
Аня+Федя=Данил• 25 ноября 2024
Ответ дляМаМарго
Але ні він обрав сидіти в Сумах.
Підтримую!!!
Але горе від того не менше...
Ответ дляМаМарго
Але ні він обрав сидіти в Сумах.
А чому без мами ?
Мама відмовилась від дитини?
Ответ дляМаМарго
Але ні він обрав сидіти в Сумах.
В новинах коли цьому хлопчику було 2 місяці якраз він був із мамою тоді в сюжеті