Ковбой Хагис• 25 ноября 2024
Счётчик электроэнергии сломался.
Сломался счётчик электроэнергии, не крутится вообще. Это случилось после очередного скачка напряжения, наверное отгорело там что-то.Что делать? Кому сообщить?
Ковбой Хагис
• 25 ноября 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
тому, хто виставляє вам рахунки
На горячую линию Облэнерго?
Сижуревувшоке• 25 ноября 2024
Ответ дляКовбой Хагис
На горячую линию Облэнерго?
Посмотрите номер телефона в счете
Ковбой Хагис
• 25 ноября 2024
Ответ дляСижуревувшоке
Посмотрите номер телефона в счете
Спасибо!
Дело было давно• 25 ноября 2024
В нас було, під час грози згорів, приватний будинок і він на вулиці. Повідомили в обленерго на гарячу лінію. Більше місяця вони їхали ставити новий, потім за цей період нарахували середньомісячні показання
Ковбой Хагис
• 25 ноября 2024
Ответ дляДело было давно
Дякую за відповідь! Так довго? А я думала завтра подзвоню, вони одразу і приїдуть, ну хоча б на наступний день....
Дело было давно• 25 ноября 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Може в вас швидше буде, в нас попало що багато лічильників в місті після грози перегоріло, а в них їх не до фіга а одним зняли, відремонтували і іншим повішали, плюс новорічні свята були, то більше місяця зайняло. Подзвоните вам там скаже оператор коли приїдуть міняти
Скіфська пектораль• 25 ноября 2024
На сайті можна подати заявку на візит майстра. Або на ФБ сторінці в особисті.
Скіфська пектораль• 25 ноября 2024
Ответ дляДело было давно
До речі, цю практику вони й не приховують, нас попереджали, що він ними відремонтований без гарантії.
Ростки жимолости• 12 декабря 2024
Автор, як справи з лічильником? У нас теж майже перестав працювати, не знаю, чи мене не звинуватять у його поломці і не нарахують штраф якийсь (вже нічому не здивуюсь).