Ранковий базар• Изменено 26 ноября 2024
Виплати ВПО
Батьки пенсіонери не отримали в тому місяці виплати і в цьому теж поки немає.
Є ще такі ? Не розумію, чекати чи бігти розбиратися.
жижифреймут• 26 ноября 2024
Краще біжить розбирайтеся. Вони зараз веріфіцирували виплати. Навіть з дітей 15р забрали.
Вільний митець• 26 ноября 2024
Ответ дляжижифреймут
Чому?
жижифреймут• 26 ноября 2024
Ответ дляВільний митець
Чому?
Залишили тільки дітям до 14 та тим, хто навчається в ВУЗах та коледжах. А ’чому’ я не питала) тому що зрозуміло, що грошей в бюджеті 0