Тішуся неперетішуся• 26 ноября 2024
Подаруйте хтось айфон з apple.com дитині, будь ласка
Може у когось зайвий є, я доставку оплачу.
Загубив, пів дня плакав.
Відгукніться
Загубив, пів дня плакав.
Відгукніться
Міс Всесвіт• 26 ноября 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
фамилия, имя на кого посылку отправлять?
На Овцу Тупоголовую!
интайм_не_предлагать• 26 ноября 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
На Овцу Тупоголовую!
Шкода, протиотруту на таких змій вислати не можна. Це ж як вразила попередня тема людину, що взяло і придумало таку фігню
Ольга.Д.О.• 26 ноября 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
16 про Макс
О, у меня такой валялся. Но я вам его не подарю. Уже местному бомжу отдала. Он свой потерял и тоже горько плакал.
НетЕщеНаверное• 26 ноября 2024
Как вы, попрошайки надоели. Может ему еще мерс последней модели подарить? ничего, пусть поплачет, меньше писять будет.
Мрію про космос• 26 ноября 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Авториця, може, дика зовсім. Іграшок з МакДонаальдз в очі не бачила. От і думає, що просили щось неймовірно дороге.
Авториця, то що для дитини як загублений скарб, інші викидають як дешевий непотріб.