Бринзолетта• 26 ноября 2024
У кого яка ялинка?
Дівчата, як вибрати гарну ялинку.
Запит такий, щоб була лита, гарного зеленого кольору, висота 1.80 і по адекватній ціні. Можливо порадите на що звернути увагу, або марки чи назви магазинів де хороші. Буду вдячна 🤗🤗🤗
СМСница• 26 ноября 2024
У мене Смерека 10 років. Набридла ) А так жодних нарікань. Кілька гілочок відламалося за весь цей час, коли розправляємо гілки
КондуктЕр тролейбуса• 26 ноября 2024
Була на виробництві в Городку ( Львівська область) Квазар всі що сподобалися
+- 20000 грн.
волосатое стекло• 27 ноября 2024
Ответ дляСМСница
И у меня Смерека больше 10 лет. за все время сломалась только одна ножка на треноге. Поменяли на деревянную подставку. Сейчас не знаю как у них качество, но моя очень похожа на натуральную. На то время заплатили 100 дол. за 210 см. Тогда модель называлась Кремлёвская, сейчас наверное переименовали
сою не люблю• 27 ноября 2024
гляньте Смерека - європейська, дуже схожа на справжню. Якість гарна
Бринзолетта
• 28 ноября 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
Адекватна - це скільки?
Ну до 4000 грн за 1.80