Гуру троллинга• 27 ноября 2024
Это правда, что Рдуг идёт вместе с проблемной моторикой?
Я очень не уклюжая, не собранная, хвастаюсь за множество дел. Не умею кататься на велосипеде. В детстве пытались научить, не могу держать равновесие. Ещё в детство не любила командные игры из-за того, что не было быстроты и ловкости. Диагноза официального нет, но подозреваю что может быть.
Крихітка на всі• 27 ноября 2024
Так, може бути воно. В сина проявляється тис, що він дуже неорганізований, повільний, боїться труднощів, нетерплячий,неуважний, проблеми з моторикою теж є.
Этожзвяздаяегообожаю• 27 ноября 2024
Так, в дочки РДУГ, реально проблеми з крупною моторикою, да і з дрібною не все ок, хоча з маленького цим займалися. На велосипеді їздити навчилася, але падає з нього періодично навіть зараз, хоча вже доросла. На самокаті Максі Мікро їздила чудово, а двохколісні самокати так і не змогла освоїти. Ходила на танці, мала проблеми з запам’ятовуванням зв’язок, путала ноги і т.п.) Командні ігри теж мимо. Теж не зібрана, має деякі проблеми з комунікацією, їй важко фокусуватися. Але школу закінчила непогано, оцінки завжди були хороші, в університеті вчиться теж непогано
Гуру троллинга
• 27 ноября 2024
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Які саме проблеми з комунікацією має якщо не секрет? Я теж не дуже вмію налагоджувати контакти(
Оч@ров@Шк@• 27 ноября 2024
У сина рдуг, з координацією та дрібною моторикою все ок. Раніше було не ок з координацією, виявилося, що одне око бачить гірше за інше, сильний ступінь астигматизму. Як вдягнув окуляри, стало все добре.
Этожзвяздаяегообожаю• 27 ноября 2024
Ответ дляГуру троллинга
Ну от і вона не може легко заводити знайомства. Несхильна до компромісів, тобто прогинатися під чиїсь інтереси заради продовження спілкування не буде. Любий смол ток, який звичайній людині то таке, виходить само собою - в неї вже продумана вимушена дія. З нею важко спілкуватися, вона може випадати з контексту розмови, бо вже думками полетіла далеко-далеко)
Гуру троллинга
• 27 ноября 2024
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
О у мене теж таке(
Этожзвяздаяегообожаю• 27 ноября 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
бо прояви РДУГ доволі різні у всіх, і з того, що я читала, в хлопців і дівчат РДУГ проявляється по різному. В хлопців частіше на першому місці саме гіперактивність, в дівчат незібранність, деяка заторможеність навіть, проблеми з фокусуванням і концентрацією.