Бабуся Бетман• 27 ноября 2024
Гости и еда
Расскажите пожалуйста, как у вас обстоят дела с гостями
Родственники мужа приносят с собой еду, и сами же ее съедают. То есть, я например с ребенком маленьким в это время в другой комнате… а они в другой комнате уже за стол усаживаются и едят… пока ребенок успокоился и пока я вышла к ним, то они уже все съели, и мне максимум пару кусков или один бутерброд оставят. Насколько это нормально? Или я слишком придираюсь?
Love_Love_Love_• 27 ноября 2024
На скільки нормально що в тебе вдома їдять люди про нормальність вчинків яких ти розсуждаєш?
Паратруперсупер• 27 ноября 2024
Умнички, что приносят и избавляют вас от забот и растрат. Я такого еще не слышала, цените)
А почему вы каждый раз успокаиваете ребёнка в другой комнате?
палка-копалка• 27 ноября 2024
А вы хотите чтоб гости ждали момента пока ребенок уснет или занести вам тарелку с бОльшим количеством бутербродов чтоб не расстраивались
Дама-мадама• 27 ноября 2024
В моем доме никто левый столы не накрывает. Ни себе, ни мне. Если я приглашаю гостей, то готовлюсь. Просто так завалиться и есть свое или мое категорически нельзя.
Love_Love_Love_• 27 ноября 2024
Ответ дляпалка-копалка
Ні, щоб заспокоювали дитину
Марфа Українівна• 27 ноября 2024
А чого ви в кімнаті ховаєтесь? Ви чекаєте поки накриють на стіл, розстелять чарівну дорожку і вас, святу роженіцу запросять з хлібом і сіллю за стіл? В нормальних сім´ях хозяйка сім´ї накриває і пригощає
Мама Чели• 27 ноября 2024
Це питання до вашого чоловіка, чому в нього дружина голодна і гості сидять за порожнім столом. Чи ви вважаєте, що родичі мають приходити до вас та забезпечувати вам їжу?
побольшомусекретику• 27 ноября 2024
Загалом це ок, що гості не хочуть вас обтяжувати готуванням, тим більше, якщо у вас маленька дитина. Хоча я такого не зустрічала. Ви мабуть живете не в Україні.
Але ображатись, що вони все зʼїли і вам нічого не залишили, поки ви були зайняті дитиною, якось 🫤 Вони ж не вас прийшли кормити. Ви ж наче не побутовий інвалід.
Марфа Українівна• 27 ноября 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Щоб не накривати на стіл, бо немає чим
Стебель березы• 27 ноября 2024
Ответ дляДама-мадама
Чому
Дама-мадама• 27 ноября 2024
Ответ дляСадоводница
До мене додому всяке шобло не лазить.
У автора чоловік з тих, хто всіх запускає.
Стебель березы• 27 ноября 2024
Ответ дляСадоводница
До мене додому всяке шобло не лазить.
Скільки в нашому народі ще совка сидить
Дама-мадама• 27 ноября 2024
Ответ дляСтебель березы
А ви?
Покажіть пост, де я у вас щось запитувала.
Стебель березы• 27 ноября 2024
Ответ дляДама-мадама
Трохи вище набір слів від вас з зі знаком питання в кінці, адресовані мені 🙃
Мама Чели• 27 ноября 2024
Ответ дляСадоводница
До мене додому всяке шобло не лазить.
Чому шобла? На приклад це можуть бути найближчі родичі чоловіка - батьки, брати сестри. Цілком нормально прийти повідатися і принести з собою тістечка а чаю, щоб не обтяжувати автора та чоловіка. Годинку посиділи, поспілкувались, онуком помилувались і пішли. Хіба це погано?
Дама-мадама• 27 ноября 2024
Ответ дляСтебель березы
Неприємно з вами спілкуватися.
И.О. человека• 27 ноября 2024
Ответ дляМалинка
так а в что готовите? ничего? ешьте то что сами приготовили
Не, она гостей ждёт, в надежде на авось, что что-то перепадёт из еды)))
Бабуся Бетман
• 27 ноября 2024
Ответ дляМалинка
Тоже готовлю и все выставляю на стол. Пока пришла, а это буквально минут 5-7, то уже ничего нет