Лунтик-паунтик• 27 ноября 2024
От каких продуктов у вас быстрее,чем от других продуктов идёт набор веса?
Лунтик-паунтик
• 27 ноября 2024
Ответ дляБорисфенка
Бо вага ще некритична, попа є. А коли дефіцит ваги, відчуєте одразу.
Я не відчуваю дефіциту ваги.У мене зріст мінус 110.
Борисфенка• 27 ноября 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
Так у вас якраз норма. Чи ви хочете, щоб було вага мінус 120? Навіщо?
Лунтик-паунтик
• 27 ноября 2024
Ответ дляБорисфенка
Ні,я не хочу - ні гладшати,ні худати.Взагалі,ні туда,ні сюда ні грам,ні кілограм.Мені буде важко втримати вагу,але я дуже стараюся,дуже.
Борисфенка• 27 ноября 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
Так не старайтеся. Скажіть собі ’Я ідеальна’ і переключить увагу на якесь хоббі, а не калорії рахувати.
Лунтик-паунтик
• 27 ноября 2024
Ответ дляБорисфенка
Тоді всі мої зусилля зведуться на ніт(((((((
Штора с кисточкой• 27 ноября 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
Що ваш лікар психіатр сказав? Ви вже пішли на покращення?
useruseruser, не хами
Лунтик-паунтик
• 27 ноября 2024
Ответ дляБорисфенка
Я би за,чесно,щоб видохнути і розслабитись,але тоді я дуже швидко наберу вагу знову(((((
Так було раніше(((((
Худала-набирала.
Так було раніше(((((
Худала-набирала.
Лунтик-паунтик
• 27 ноября 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
useruseruser, не хами
В мене сьогодні філе куряче запечене
Борисфенка• 27 ноября 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
Так було раніше(((((
Худала-набирала.
Так було раніше(((((
Худала-набирала.
Та я з кажу, ви не знаєте інших способів отримувати задоволення, окрім як поїсти.
Я отримую від творчості, рукоділля, організації різних движів, екскурсій тощо. Шукайте.
Лунтик-паунтик
• 27 ноября 2024
Ответ дляБорисфенка
Та ні,чому.В мене є хобі.І ще я не перекушую,тобто я не їм кожну годину,або півгодини.
Я їм лише тоді,коли дуже проголодаюся.
В мене дуже багато роботи по дому,я не ганяю балду.
Балду ганяю я на даний момент,на Совєтчиці сиджу,а час іде,робота ще не зроблена)))))))
Я їм лише тоді,коли дуже проголодаюся.