Кров з молоком• 27 ноября 2024

Ваша найважча робота?

Яка з ваших робіт була найважча? І чи помічали ви, що чим більше вимог тим менша зп?)
Асталависта бэйби• 27 ноября 2024
Домогосподарка і мама. Найбільше вимог, без вихідних, зп нульова

Печальки.нет• 27 ноября 2024
Ответ дляНезламна
Декрет був найкращим часом у моєму житті.
А я после декрета с удовольствием вышла, нет, побежала, на работу
Аль де Барановна• 27 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
В сенсі пожиттєва? Ви рабиня?
Ага, рабиня себе. Уявляєте, я щодня хочу їсти, і бажано свіжезготовлене. Пилюка в хаті щодня з´являється, хоч раз на тиждень та прибирати треба. Унітаз сам себе не помиє. Речі в шафу смі собою чистими та випрасуваними не складаються. Постіль сама собою не міняється. Так це ще я не перерахувала догляд за дітьми.
Точная копия плова• 27 ноября 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Так вы ж сами это выбрали
Пез Году Неделя• 27 ноября 2024
Ответ дляПосле шести ни-ни
Як може бути нормально коли о 5 ранку сон самий міцний.
У великих містах всі так встають, коли дітей зібрати в школу, садочок і не одним транспортом ще їхати більше години. Хоч і офісна робота, але на 8 годин
Асталависта бэйби• 27 ноября 2024
Ответ дляПечальки.нет
Декрет! Работа без выходных, огромная ответственность, ненормированный график, требует фин. вложений, невозможно уволиться или поменять, оплата труда не предусмотрена
Во, я не одна все же.
Жду тоже вал фиолетовых морд)
Love_Love_Love_• 27 ноября 2024
Ответ дляАль де Барановна
Так і я живу. Це якісь надзусилля?
Прям так важко?

Асталависта бэйби• 27 ноября 2024
Ответ дляПосле шести ни-ни
У кого як. У мене найміцніший і найбільш важливий сон - з 7 до 9 ранку.
Але дитині о 7:45 виїжджати в школу 😭
Аль де Барановна• 27 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Так і я живу. Це якісь надзусилля?
Прям так важко?
Це щоденно і неоплачувно. Може вам подобається, я ж не знаю, мені ні.
Асталависта бэйби• 27 ноября 2024
Ответ дляТочная копия плова
Так вы ж сами это выбрали
Ну вы все работы сами выбирали тоже. Не жалуйтесь, все они прекрасны! 😂
Love_Love_Love_• 27 ноября 2024
Ответ дляАль де Барановна
Що саме щоденно і чому неоплачено?
Готувати це маааааксимум 2 години в день, поибрати 1-2 якщо щодня це вже з праням і прасуванням чи ви труси і носки прасуєте?
тогдалия• 27 ноября 2024
В ритуальном. Бабло отличное, но каждый день на кладбище. И вечные разговоры.
Залізна тьотя• 27 ноября 2024
Ответ дляАль де Барановна
А про післяпологові ’радощі життя’ хтось реально попереджає?
Ну я с 15 лет это знала... Мне 30, детей нет и не планирую
ПлевалаНаВсе• 27 ноября 2024
давно знаю что чем больше зарплата у нас в стране тем больше геморроя ответственности спустя годы понимаю что лучше меньше получать но идти на работу спокойно
Вкаблучках• 27 ноября 2024
С бюджетом, не ушла, все больше в это все загребаюсь 🙈
Аль де Барановна• 27 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Що саме щоденно і чому неоплачено?
Чесно, я заздрю таким людям. Де ви купували свої рожеві окуляри?
Мааааксимум 2 години на день? Це все? Просто мааааксимум 2 години... Можна було б відпочивати на дивані після роботи, але ж то всього мааааксимум 2 години на день. Шкода, чи що? Ой, що тієї хатньої роботи? Машинка пере, пилосмок працює, кіт дзеркала натирає...
Аль де Барановна• 27 ноября 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Я ваш фанат👍
Вкаблучках• 27 ноября 2024
Ответ дляКров з молоком
Моя найважча робота це робота на касі, де кожного дня через тебе проходять сотні людей, де платиш з свого карману за недостачі, терміни. Напевно, краще бути прибиральником чим касиром
Это вы зря, на кассе достаточно быть внимательным и ни за что платить не придется.

А что за сроки, за которые вы платите?
Пишна молодиця• 27 ноября 2024
Ответ дляПосле шести ни-ни
люди різні. Я теж краще звечора швидше ляжу, зате о 5 ранку встану

Укр_жіночка• 27 ноября 2024
Ответ дляАль де Барановна
Найважча робота - домашня. Пожиттєва, неоплачувана, безкінечна.
Кому как. Я кайфую дома и в декрете нравилось. Свободный человек! Когда захотела тогда и поехала в путешествие, никаких отпрашиваний и ожидания отпуска.
Пишна молодиця• 27 ноября 2024
Ответ дляНезламна
Начальник відділення у банку, ворогу не побажаю такої роботи, око сіпалося, поки не звільнилася.
то Ви ще не працювали начальником управління капбудівництва або заступником директора департаменту будівництва
Області пітьми• 27 ноября 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Нет я замечала чем больше ответственности тем больше зарплата . Бывает моржа маленькая а на нее много ответственности
якого ще такого моржа ?
Печальки.нет• 27 ноября 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Во, я не одна все же.
Жду тоже вал фиолетовых морд)
У нас в обществе не принято говорить о том, что материнство это трудно. Ответственность и работа в том числе и над собой.
За то принято ’АПочемуНеХочешьРебеночка?’ и ’АЗачемРожала?’🤷
Пишна молодиця• 27 ноября 2024
Ответ дляПлевалаНаВсе
+1000000000000, підтверджую. А головне - не переживаєш, яка с*ка і з якого боку тебе вжарить
Точная копия плова• 27 ноября 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Так я там всего 1 день или неделю проработала тк не понравилось, так что не надо
Пишна молодиця• 27 ноября 2024
Ответ дляОбласті пітьми
якого ще такого моржа ?
Напевно, того що через чур
ПлевалаНаВсе• 27 ноября 2024
Ответ дляПишна молодиця
да наблюдала на заводе как паренек получал около 17000 грн но он там бедный некогда было в туалет нормально сходить бригадир матом орет потом ОТК говорит ты сделал брак переделывай не приседая на обед было минут 15 за 12 часов смены оборудование 70-х годов поэтому с таким отношением никогда нам европой не стать так как люди не меняются у нас быдло в основном а женщины там тоже работали в основном такие же мат перемат
Біток чи ефір?• 27 ноября 2024
Ответ дляОбласті пітьми
якого ще такого моржа ?
Самка моржа, наверное
Області пітьми• 27 ноября 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Самка моржа, наверное
осень харашо• 27 ноября 2024
Колись на канікулах підробляла на заводі, працювала на конвеєрі по збірці двигунів.
Відійти не можна (бо конвеєр постійно їде), робити потрібно дуже швидко, якщо замешкався, то заважаєш наступному працівнику. Щоб відійти в туалет - домовляєшся з сусідом, щоб твоє робив.
Я спочатку дуже дивувавлась, як вони всі працюють, ніби і не поспішаючи, а я метушилась, спізнювалась, психувала до сліз.
Десь днів за 10 я вже могла працювати на кількох операціях) Заробіток був норм.
Проте найважчим з усього була саме рутинність цієї праці. Сьогодні, завтра, через 10 років ти стоїш і крутиш ті гайки. Якщо станеш мастером - будеш крутити гайки за себе, за всіх та відповідати за всі закручені.
Цей конвеєр для мене - найжахливіша робота, за два місяці напрацювалась на все життя, що завгодно тільки не це))