ЧорноброваЯ• 27 ноября 2024

Розкажіть свою історію Попелюшки після 30 років

Де вона звичайна жінка, можливо з дитиною, звичайної професії типу вчитель, медсестра, соціальний працівник.
Їй набридло жебрацьке життя і вона вирішила найти багатого чоловіка.
Можна не свою історію.

Мені цікаво, де, при яких обставинах знайомились, чим зацікавили один одного.
Як далі склалось життя
Тема навіяна порадами " так знайдіть собі богатого чоловіка"
ЗдохниПуйло• 27 ноября 2024
Ответ дляБез Баяна
Моя мама в 60 вышла замуж за прекрасного обеспеченного вдовца. У них прям вторая молодость, любовь как в кино. На момент знакомства только развелась с мужем, потеряла работу и жила в оккупированном Донецке сама. Думала, что жизнь уже окончена… выехала на море, там познакомились. Она хорошо выглядит, умная, добрая, веселая. Так что в любом возрасте можно встретить свое счастье!
Тішить, що є такі діти, які можуть щиро порадіти за батьків
Знаю бакси• 27 ноября 2024
Ну, у мене. Правда мій не олігарх..)).Якщо коротко, то після розлучення я залишилась з 10 місячним сином одна. Поїзала зі столиці в глухе село до бабусі, де прожила три роки. Потім повернулась в Київ, сина влаштувала в садочок, а сама пішла мити унітази багатим, а по вечорам мила під´їзди. Грошей хватало на зйомну кімнату в комуналці, ну і на різні потреби. Подруга зареєструвала мене на С.З. Там я познайомилась з майбутнім чоловіком. Через місяць ми зустрілись, ще через місяць він приїхав до мене. Від мене пішов в рейс, коли повернувся, купив квартиру, перевіз нас туди, і знову пішов у рейс. Пройшло вже 10 років, на роботу я більше не ходила, займаюсь дітьми.
Неправдиша• 27 ноября 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
а с образованием, интеллектом у вас как ?
Какой великолепный вопрос) обожаю такие😁все отлично, спасибо , что спросили, здоровье тоже в порядке 👍
Масіус• 27 ноября 2024
Ответ дляura1981
А ви вкурсі що попелюшка до того ішачила як кінь, а не сиділа в телефоні!!!
А ви вкурсі що Попелюшка ,була із роду дворян ,тобто заможна
Масіус• 27 ноября 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Я в курсі що коли принц побачив її в брудному одязі то навіть не впізнав. І напевно йому до сраки було що вона попілом каструлі чистила
Масіус• 27 ноября 2024
Мядуза аля моргонер• 27 ноября 2024
Ответ длякурасаны
Та хорошо обеспеченным мужчинам не важно какой у женщины доход. Им другое важно. Все хотят лёгкую, весёлую и красивую) таких намного меньше, чем хорошо зарабатывающих
Наоборот, веселых/легких/красивых - каждая вторая девушка в Украине)))) а вот умных и самодостаточных -единицы
Мядуза аля моргонер• 27 ноября 2024
Ответ дляДона Ко Ко
а потім ,як після 35ти, у 2022 му ,все перетворилося на на тикву не розповідати?
Расскажите)
Мядуза аля моргонер• 27 ноября 2024
Ответ дляЗдохниПуйло
Я навіть і не питала ким він працює, потім він сам здивувася чого я не цікавлюсь, я знала на якому підприємстві він працює, а ким навіть не здогадувалась
И кем он там работал?
Не за Будка• 27 ноября 2024
Реальні історії попелюшек завжди сумні. Не може бути довго щаслива пара, де є великий мезальянс. Нагадаю вам сумну історію пари мільярдер та проста дівчина (екранізація є у фільмі Все найкраще,2010р)
Або сумна історія киянки, що вийшла за мільйонера у США....
Мудрецыха мира• 27 ноября 2024
Ответ дляОдні думки
в 28 , на меня запал серьезный дядя, все купил, родила от него ребенка в США. сейчас с новым мужем -живем в Испании
Ви мабуть дуже гарна. А чому розлучились з тим хто з США?
Одні думки• 27 ноября 2024
Ответ дляМудрецыха мира
больше заряженная, в молодости все горело ,
это украинец был, просто у него идея фикс -США будущее его детей
бросила в Одессе, у мня появились свои планы на жизнь, кроме ’киндер кюхе кирке’, вышла за нашего ровесника, выехали ы 21
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 27 ноября 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Не совсем моя история. С семьи. Брат лежал в больнице, после операции, его выхаживала медсестра. Обычная. Переселенка с Донецкой области.
Влюбился. Женился. Брат не то, что бы миллиардер, но у него своя строительная компания и он довольно обеспеченный, большой дом в пригороде.
Сейчас невестка не работает.
Занимается ребенком ( своим ), планируют общего, ей 38
А почему обеспеченный и в больнице, а не частной клинике?
ЗдесяЯ• 27 ноября 2024
Не претендую на истину. Но считаю, что золушки остались в 90-х. Из моих знакомых есть те, кто вышел замуж за долларовых миллионеров. Но они и сами из себя что-то представляли. Нет, они не были богатыми. Но имели как минимум средний уровень жизни: ездили на отдых и в командировки за границу регулярно, хорошо знали английский, все были ухоженные, одеты пусть не с бутиков дорогих, но хотя бы из zara и massimo. Ну и круг общения важен. Одну из них познакомил с таким их общий друг.
Синиця у спідниці• 27 ноября 2024
маю 2-х знайомих, вгадайте по опису - хто щасливо вийшов заміж, зараз живе в Маямі з забезпеченим чоловіком?

1. Кароока брюнетка, +/- 175, гарна фігура, крупні риси обличчя. З сім´ї військового, мама ніколи не працювала. Норовлива, могла закатати скандал батькам, якщо не купували те, що хотіла. Вчитись не особливо любила, середньо закінчила школу і вуз. Після вузу ніде не працювала, оскільки спеціальність обирали батьки, а їй вона не подобалась.

2. Блакитноока блондинка, +/-175, гарна фігура, класичні риси обличчя. Розумна, вихована, з інтелігентної сім´ї, відмінно закінчила школу і вуз. Дуже працьовита, завжди готова допомогти, з легким характером. Одразу після вузу пішла працювати і паралельно здобувати другу вищу освіту.
Тарабарщина• 27 ноября 2024
Ответ дляЖенщинас
А почему эта женщина до 30 в анабиозе была?
Не все живчики же, как вы.
Ласковая_львица• 27 ноября 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Странный вопрос. В первую очередь, из-за врачей. Или, вы думаете, в Киеве плохие больницы ?и нет условий ?
Неправдиша• 27 ноября 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Дом купил себе или Вам? Не совсем понятно))
Нам купил) живем вместе. И я не из меркантильных дамочек) так проучилось, специально за акулой бизнеса не гонялась. И он это видит и ценит
Неправдиша• 27 ноября 2024
Ответ дляПротру пилюку
А где вы с ним познакомились если не секрет. На каком языке сразу общались?
Сначала общались на Английском. Потом выучила немецкий до уровня В2. Познакомились на фэйсбуке. Около 2 месяцев он хотел встретится, но у меня на это не было ни желания ни времени.. а потом согласилась на свидание с ним сходить..
Тумба-юмба• 27 ноября 2024
Ответ дляЖенщинас
Деловая такая.. А где бы вы были если бы не учителя и медики?
З царем в голові• 27 ноября 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Якщо в мене гроші є щоб виглядати ресурсно і багато, якщо в мене є статок.
То нащо мені той принц?
Для спільного життя. Якщо заміж виходити за багатого лише за гроші- то це проституція.
З царем в голові• 27 ноября 2024
Ответ дляСиниця у спідниці

1. Бо в неї мама така- вміє жити за рахунок чоловіка. Ось і донька навчилась.
ДелайКак_Я• 27 ноября 2024
Ответ дляНеправдиша
Счастья Вам. Не слушайте никого, просто будьте счастливой!
Непогодка• 28 ноября 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
О, як раз спитати хотіла чи вже згадали про неї)). Ії вже немає тут? Вона дуже любила цю історію розказувати.
Під старим акаунтом не пише, після скандальної історії з viber групою. Але думаю, що вона просто завела собі новий акаунт
ЯсноВидящая• 28 ноября 2024
Моя колега колишня. Розчарувалась в українських чоловіках і цілеспрямовано шукала іноземця. Не з першої спроби, але знайшла. Вийшла заміж у 2008. Він німець, дуже добра людина, щедра, співчутлива і вірна. Цінує її, порівнюючи з німкенями. Він володіє віллою на Балтійському морі і рестораном при цій віллі. Там та вілла велика (декілька будинків), вони здають і кімнати, і квартири, і ресторан в оренду і з того живуть.
В Україні моя колега одна виховувала двох хлопців, мала декілька робіт. А в Німеччині стала писати жіночі романи і малювати. Вже було декілька виставок у Берліні.
Коли вона виходила заміж, їй було близько 50 або трохи за 50.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 28 ноября 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Ужасные, только оттуда. Ваш в какой больнице лежал?
Ласковая_львица• 28 ноября 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
В Александровской. Больницу не выбирали. Выбирали врача
Все отлично
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 28 ноября 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Все отлично
Там не была, но общая картина в тех, что лежала, удручающая. А врачи да, хорошие