Де святкуєте? З ким?
serebro16-72be• 27 ноября 2024
Буде стандарт. Оливье мандарины шампанское водка тортик нарезка бутеры
белая метелица• 27 ноября 2024
Ответ дляLen00K
Бо більше місяця до нього
Ну а у человека уже праздничное настроение, что плохого в этом? Я тоже с ноября в таком настроении
Ответ длябелая метелица
Для мене сніг - асоціація з новим роком. Я вже у настрої. Хочеться прогулянок, новорічних фільмів, поробок з дітьми. Купити щось. Вже купую по акції до столу))
белая метелица• 27 ноября 2024
Ответ дляYaЯна
У меня тоже так) пусть лепят рука лицо , не обращайте внимания) Если люди несчастны - это их проблемы) Я тоже с первым снегом в новогоднем настроении)) и как ребенок радуюсь снегу ❄️
В эти выходные планирую украшать квартиру к НГ. Празднуем всегда дома. Встречаем НГ обычно с шампанским ( дочери сок) и бутербродами с красной рыбой, икрой. На ужин, в этом году, будет пюре и запечённая курица, думаю сделать шубу и оливье, чтоб 1-2 января не готовить ничего, если будет настроение сварю холодец.
Ответ длябелая метелица
Звісно, що є нещасні люди які втратили дітей, батьків, близьких на війні. Дивно, що це тільки їх проблеми в такий важкий для всіх нас час. Навіть зараз - поки ми тут спілкуємося, хтось віддає за це своє життя....
Сподіваюсь, що Ваш коментар написан в іншому контексті.
белая метелица• 27 ноября 2024
Ответ дляТимаша
А що, всім бути нещасливими? Співчуваю усім хто втратив близьких. Але це не відніме радість від свята, від снігу, від життя у інших людей. Життя одне і потрібно радіти.
Ответ для кактус-c
Точно, холодець. Дякую, що нагадали. Я хотіла зварити. Є такі блюда, які я почала готувати і любити, як не стало тата. Він завжди варив холодець. І любив окрошку, а я ніколи не їла. В цьому році вперше в житті готувала і така смачна вона мені була, що готувала все літо. І цей новий рік буде без тата. Цінуємо, коли втрачаємо 💔
белая метелица• 27 ноября 2024
Ответ дляТимаша
Не святкуйте нічого тоді, сидіть плачте. Хто вам заважає?
Ответ длябелая метелица
Звісно, що життя триває...
Я не проти тих хто має сили, бажання і змогу святкувати.
Але потрібно також і розуміти чому багато людей не хоче святкувати.
белая метелица• 27 ноября 2024
Ответ дляТимаша
Звісно, що життя триває...
Я це розумію. Але не варто своє небажання виплескувати на тих, хто радіє.
Ответ дляТимаша
Так є люди, у яких був теж важкий час у житті, то що тепер? Не жити?
Мій чоловік був у Дебальцево у 2015 році. Для інших у цей час не було війни, всі подорожували і святкували Новий рік, подивіться теми.
А з роти повернулось 8%
белая метелица• 27 ноября 2024
Ответ дляТимаша
Дай Бог Вам ніколи не плакати по причині втрати близької людини...
Я втрачала близьких. І що далі?
белая метелица• 27 ноября 2024
Ответ дляТимаша
А де Ви бачите , що я щось виплескую?
Автор запитала - я відповіла.
А для чого пишете про втрату близьких? Я вам співчуваю, що ви втратили когось. Я також втрачала. Але це лише моя проблема. Так само як і ваша - ваша.
Ответ дляYaЯна
Соболезную.. У меня это второй НГ без моего папы... Но вкусовые предпочтения у нас с ним всегда совпадали))) я очень люблю холодец, но не всегда есть время его приготовить.