дякую аж підскакую• 28 ноября 2024
Ответ дляHelterSkelter29
Так будут же переговоры и др. И трамп же обещал завершить войну.
Обещать не значит жениться 😉
Ответ дляingaruta
боже не могу ..5 проц эт ж такие деньжищи..прощайте мальдивы прощайте дорогие сигаретки.пересядем на ланусы и наконец..ПОХУДЕЕМ.всьо пропало шеф безвозвратно
100 відсотків всього лиш 20 разів по п´ять. Що там залишилось до двадцяти разів? В Україні податки були більше 60 відсотків і до цього.
HelterSkelter29• 28 ноября 2024
Ответ длядякую аж підскакую
Обещать не значит жениться 😉
Ну когда то это все закончится
дякую аж підскакую• 28 ноября 2024
Ответ дляHelterSkelter29
Ну когда то это все закончится
Пока с нами такой сосед, нет, циклично будет повторяться
TATATA1973• 28 ноября 2024
Ответ дляlaska_vo
Молодець. При Пороху крупні військові склади повзривали і зам´яли це. І, маючи вже початок війнт у 14 році, так готувались, так виготовляли зброю і снаряди, що аж голі залишились.
А хто повзривав? Тобто ворога і колаборантів у країні зовсім не було, один порох, який точно взривав. І готувалися. ракетна програма була. яку гарно так звернули. Та короче, цілуйте бубочку.
TATATA1973• 29 ноября 2024
Ответ дляЗвёздонька
А звідки ноги з складами ви в курсі? У нас є офіційне розслідування і результати. Так ось в результатах написано, що це дії російських спецслужб. Але у вас все одно Порох. І не замʼяли нічого, розслідування закінчилось вже після початку великої війни, тобто вже при владі Зе
БЕСПОЛЕЗНО. їм щось доводити. А ще на кацапів кивають, зазомбовані. Славно в 19 році зазомбували, але значть такий народу у нас йо....ий. Заслуговує ту наволоч у владі. І все рівно Порох поганий.
lana_banana04• 29 ноября 2024
Ответ дляberil_он
из за 800грн лишних налогов ?
Не забывайте ещё за повышение ЕП и возврат ЕСВ с 1 января. Если ФОП 2 группа и зарабатывает 20000 грн, то с января суммарно будет 4000+ налогов - это 20% от дохода надо отдать. Да, есть 3 группа, но она не всем подходит. Например, если человек дропом занимается, то там по счету огромные деньги проходят и считаются как бы доходом, и с них % платить ещё невыгоднее
Мама Никитки-2• 29 ноября 2024
Ответ дляеліт
Так
Я ж і кажу, в людей коротка пам’ять.
Ріст курса з 8 до 15, а потім до 28 ніяк не вплинув на ціни в магазинах?
Ви курку в магазині по 18 грн купляли в 2017 році? Чи все ж таки ближче до 90 грн?
Мама Никитки-2• 29 ноября 2024
Ответ дляеліт
Так у нас сам президент не помнит что обещал 5 лет назад
В сенсі обіцяв. «Я винен лише своїм батькам» невже забули?
Там оно Оксана 12 пише. Я її на мільйон % підтримую. Зе розумна і талановита людина, жаль шо лише не на користь людей і не підтримує 30 річну тактику старої влади, красти мясо, а людям кістку з залишками кидати і іноді шматочки мяса. Сьогодні лише виварені кістки для людей..
Ответ дляTATATA1973
Вороги в нас з 90х міцно засіли, ще ті що займались роззброєнням країни. Порох сів на посаду президента коли вже було вторгнення росії. Що було зроблено для озброєння країни, на яку вже напали, за 5 років? Єдине, це 100℅ при пороху розгортання війни не було б, бо в нього були свої домовленості. А Бубочка з його
бандою - то взагалі найгірше, що могло трапитись з країною.
Ответ дляVlada-Maria
о, пішли нафталінові зелені методички в рух))) що, нового нічого дєрмак не видав? вважає, що і так зійде?
А чого ж тоді зелупені після перемоги на виборах у 2019 році звалились, що їм країна дісталась і бюджет/армія в чудовому стані? Про ’голі’ будете комусь іншому розказувати, а мій син на власніочі бачив, яка була армія у 2014му і яка у 2019-му, до пришестя цієї зеленої чуми
От аж цікаво, де я хоч буквою підтримала зелених? А от ’петя молодець’ в кожній політичній темі. Я постійно задаю питання, яке так і залишається без відповіді - що було зроблено для озброєння країни за 5 петіних рочків? Чому до петі була така недовіра людей, що 75 % віддало голоси коміку? Ви хіба не розумієте, що люди голосували не за зеленського, а проти петі?
дякую аж підскакую• 29 ноября 2024
Ответ дляеліт
Значить постійно, на жаль завжди винуваті попереднікі
Они виноваты, потому что мы их обвиняем. Так же проще)
Никто не хочет признать, что в стране проблемы здесь и сейчас и из-за нас и от этого отталкиваться, взять на себя ответственность и начать решать