...аяприкольная• 28 ноября 2024
Чи варто робити ринопластику?
В мене широкий кінчик носа та сам ніс видовжений. Як думаєте, треба робити ринопластику? Вже кілька років думаю, але не можу наважитись
Love_Love_Love_• 28 ноября 2024
Я ще ніколи не бачила дійсно гарно зроблену ринопластику.
А в вашому випадку я думаю що вам немає чим занятися, бе образ.
дамаБезСобачки• 28 ноября 2024
Кончик носа имеет свойство к отеку (если отек убрать, он будет меньше= аккуратнее есть техники массажа) это если по сути. ПО эстетике - все красиво!
Я не чарівниця вам• 28 ноября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
В мікротоками ще класно набряк носа прибирається. Навіть не думала, що така помітна зміна буде.
дамаБезСобачки• 28 ноября 2024
У кого-то снова голова болит.. кто-то лепит смайл ’вечно голова болит’
Туся муся• 28 ноября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
У вас комплекси через це?
Я не чарівниця вам• 28 ноября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Це фанати однакових носів крючко-трамплінів
дамаБезСобачки• 28 ноября 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Да. там есть процедура и по телу тоже сгоняет лишнее..
Стрекоза любви• 28 ноября 2024
Обʼєктивно, ніс багато чого вирішує. У вас є що покращувати і обличчя буде виглядати жіночніше. Але чи треба воно вам? Інколи ніс це характер, родзинка.
...аяприкольная
• 28 ноября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Що ще порадите покращити?
Туся муся• 28 ноября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
отозвались..
Я лікую ваші комплекси.
Не дякуйте.
дамаБезСобачки• 28 ноября 2024
Ответ дляТуся муся
Я лікую ваші комплекси.
Не дякуйте.
Себя сначала вылечите.. я обойдусь!
Я не чарівниця вам• 28 ноября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Ви щось сьогодні прям в ударі. То ніяк орєшніка не дочекаєтесь, то придовбались до гарної дівчини
Алина-1240• 28 ноября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Обьективно,когда у человека жизнь не задалась ,то пеняет на нос,ухо
Туся муся• 28 ноября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Себя сначала вылечите.. я обойдусь!
Я не реагую на будь які дописи,а тим більш смайли.Можете ліпити
А вам ще один пропишу,для профілактики)
Стрекоза любви• 28 ноября 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
А чому ви змішали все разом і орєшніки, і носи?
Я десь зазначила, що автор не симпатична? Ще раз кажу, в моєму розумінні з цим носом можна працювати, якщо є бажання. Про це запитує автор. Чи я мала збрехати і зазначи, ой ні, це найкращий ніс зі всіх, що я бачила.
Я не лукавлю. Висловлююсь толерантно.
Мост_Устал• 28 ноября 2024
Ответ дляТень льва
гарний носик, гарнi брови, губи теж, здаеться, гарненькi
Там и грудь отличная