ЧорноброваЯ• 29 ноября 2024
Вы знаете, какая у вас будет пенсия?
Смотрели в личном кабинете?
КоролеВешна• 29 ноября 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
Хороша - це яка? І скільки років має бути? В мого батька останні років 15 хороша зарплата, біля 30000. А пенсія біля 6000(((
Значит, зарплата неофициальная. Он в состоянии зайти в свой кабинет ПФУ? Там видны все официальные доходы. С зарплатой 30000 пенсия точно больше 10 должна быть. У меня 25-26 и то уже почти 12 000 светится в кабинете ПФУ, так мне ещё работать 10 лет до пенсии.
Или просто пусть идет в ПФ и пересчитывает
Срочнокпсихологу• 29 ноября 2024
Ответ дляКоролеВешна
Та офіційна
Може справа в тому, що вам ще 10 років до пенсії, а він вже пенсіонер?
КоролеВешна• 29 ноября 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
Та офіційна
Нет, работающим пенсионерам пересчитывают пенсии каждые два года. Что-то тут не то.
Пусть идёт и пересчитывает в ПФ. Это дело получаса, зато станет все понятно.
Срочнокпсихологу• 29 ноября 2024
Ответ дляКоролеВешна
Десь на початку року було перерахування, додали біля 600 грн.
КоролеВешна• 29 ноября 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
Я вам ещё раз пишу - пусть идёт и выясняет, если ничего не получится, то можно обратиться к адвокату по пенсиям для консультации. Заплатить 1000, но выяснить почему такая маленькая пенсия.
размахер• 29 ноября 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
Та офіційна
сколько лет уже пенсионер?в кабинете ПФУ видно по месяцам,что зп грязная с 20% по 30 тыс грн 15 лет?
размахер• 29 ноября 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
В мене ставка 32432 чистими,але є премії.квартальні,надбавки і всяке таке інше.Воно виплачується не разом з зарплатою,а частинами.Тому можу сказати що річна в ПФУ світиться близько 600тис за минулий рік.Здається 585тис,якщо точно.Саме за місяць важко підрахувати.В один може бути 35,в інший 77.
круто, конечно. только не у всех такие работы,к сожалению.
размахер• 29 ноября 2024
Ответ дляКарусель-весель
Все хотят верить в чудо. Почему бы и не помечтать?
тогда не бегите в 60 лет в ПФУ за пенсией.а то почему-то все так говорят,а потом пишут в юридических каналах и юристам - помогите,стажа не хватает,что делать, как оформить соц.помощь,как докупить недостающий стаж,что делать?
на пенсию у государства денег хватает и хватит.вы не переживайте, мы на самом деле не бедная держава.
Ответ дляМайданщица
Да. Никакая. Моя мама перед выходом на пенсию лет 10 проработала в Пенсионном фонде, оттуда почерпнула знания, где и как совмещать работы и должности для хорошей пенсии в будущем - имеет 14.000 грн пенсии
Ага, и ее везде взяли на 8 должностей, юриста и судью, и шахтера. Разведчиком не была?
Ответ дляБіток чи ефір?
Вы копія моїх колег 90х років,коли я 17річною прийшла працювати. Багато хто так казав, тому повтікали по всіляких фірмах, де неофіційно або конверт. Тепер вони виходять на пенсію і чухають потилицю, бо майже ніхто з них не буде мати більше 4-6000.
Ті хто лишився там на виробництві,з офіційними зарплатами то
від 15 до 17 отримують саме зараз,і радіють що не слухали байки про ’в бюджеті 0,грошей і пенсій не буде’
Смешно. Прожили всю жизнь на копейки, зато теперь начнут шиковать. Что это за зарплаты на виробництві, что люди тикали, а теперь баснословные пенсии?
Если люди откуда то уходят, значит зарплаты там минимальные. А с минимальной зарплаты и пенсия минимальная
Срочнокпсихологу• 29 ноября 2024
Ответ дляразмахер
Вже 8. Так, все видно... Ну, 15 років тому може 23-25 було. Але ж і курс був інший.
Треба йти до адвоката.
Біток чи ефір?• 29 ноября 2024
Ответ дляЭ-велин@
Тікали тому, що на фірмах в 90ті платили на початку майже вдвічи більше.Але це було розраховано на дурників.Фірми переманили,і за декілька років зарплати зрівнялися.Або були незначно вищі.Потім люди зрозуміли,і почали повертатися.Хтось встиг,а хтось ні,бо місце зайняла молодь.Я в тому числі.Раніше я могла розраховувати стати старшою підрозділу десь під 35-40 років,а завдяки втікачам я стала їм у 27.
От вони і продовжували працювати на своїх фірмах,сподіваючись що хазяїн почне платити білу.Я сама така була 6 років.Але не їм,не мені ніхто білу не платив.Так,зарплата була трохи більше,але то зовсім незначні суми,в порівнянні з перевагами білої зарплати.
Дідова баба• 29 ноября 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Так, буде максимальна згодом. Поки 15000 світиться,але просто я втратила час, працюючи на конвертах. Вчасно перейшла на нормальну офіційну білу.
Як прийшла у 18 році, то світилося 8 здається. Тепер щоквартально збільшуєтся приблизно на 500грн,Всі хто зі мною працює поряд, то світиться 23610.Тобто максимальна.
Підкажіть, будь ласка, де можна це подивитися? Де воно світиться?
Біток чи ефір?• 29 ноября 2024
Ответ дляДідова баба
У вас є будь який банківський додаток в телефоні?Краще Монобанк
Бо вхід в кабінет ПФУ через підтвердження вашої особистості з боку банку
Якщо є,то я скрінів зараз накидаю.
Дідова баба• 29 ноября 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Якщо є,то я скрінів зараз накидаю.
Так, в мене є встановлений додаток ПФУ, тільки я не знаю де там пенсію подивитися.
Біток чи ефір?• 29 ноября 2024
Ответ дляДідова баба
Ні,через додаток там якийсь дурдом.Я не знаю як їм користатись,тому видалила.Я захожу через сайт ПФУ
Ось він Далі думаю розберетесь.Там є пенсійний калькулятор.
Дідова баба• 29 ноября 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
О! Я дуже Вам дякую! Тепер зрозуміло)
Ответ дляБіток чи ефір?
Я спросила, какая зарплата на предприятии, что пенсия 15-17 000. Спрошу еще раз)
И где это у нас такие предприятия, что у них официальная зарплата *чуть* меньше частных фирм.
Біток чи ефір?• 29 ноября 2024
Ответ дляДідова баба
О! Я дуже Вам дякую! Тепер зрозуміло)
Коли увійдете,справа буде пенсійний калькулятор.
Далі натискаєте,що ви ознайомлені,що це приблизний розрахунок.
Далі треба змінити рядок ’за введеними данними’на рядок ’з урахуванням стажу,що буде набуто’Бо так в мене показує 11,а з урахуванням стажу 15.Тобто 11,це на сьогоднішній день,а з урахуванням,то якщо ви будете так і надалі працювати.
Далі тиснете зберегти і розрахувати
Дідова баба• 29 ноября 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Далі тиснете зберегти і розрахувати
Дуже докладно, ще раз дякую
Біток чи ефір?• 29 ноября 2024
Ответ дляЭ-велин@
Я на це питання вже відповіла в цій темі.Натисніть щоб вивело всі мої повідомлення і побачите.Чи вам персональна відповідь потрібна?
Підприємств,де офіційна білв зарплата вища,або дорівнює приватним фірмам-вагон.Я працюю на підприємстві з іноземними інвестиціями.25 відсотків належить державі.Чолоаік на повністю приватній з білою офіційною.Зарплати в робітників 30-50000.Такі самі приватні,добре як 35.
Карусель-весель• 29 ноября 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Вау, какие огромные деньжищи! А на 15 буду жить и ни в чём себе не отказывать.
Біток чи ефір?• 29 ноября 2024
Ответ дляКарусель-весель
Живіть на 6
Карусель-весель• 29 ноября 2024
Ответ дляКапитошечка
Ваших родители тоже так говорили
Нет, мои родители родились в союзе, где им все должны. Они надеятся на пенсию.
Карусель-весель• 29 ноября 2024
Ответ дляразмахер
Очень смешно. Вы уверены, что нам будут так же помогать платить соцвыплаты? Американская помощь не бесконечная.
Ответ дляБіток чи ефір?
50000 зарплаты и люди бежали с вашего предприятия?
Карусель-весель• 29 ноября 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Живіть на 6
Живите на 15. А я как-то разберусь.
Дідова баба• 29 ноября 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Далі тиснете зберегти і розрахувати
Підкажіть мені ще, будь ласка, ’Розмір пенсії з урахуванням страхового стажу на дату підрахунку’ - це пенсія, яку я отримаю, якщо продовжу працювати до настання пенсійного віку? Я вірно зрозуміла?
Біток чи ефір?• 29 ноября 2024
Ответ дляЭ-велин@
Це зараз 50.А бігли в 90ті роки,коли відкрилося безліч приватних підприємств,і щоб заманити ,вони платили в 2 рази більше людям.Якщо не помиляюсь,моя перша зарплата була 163 купони ,а на приватних давали 300.
Але свято це тривало років 3.Потім різниця була,але максимум до 20-25%.
Був ще період,коли відкрився закордон,і наші поїхали в Польщу.Отримували 2000$.В нас було біля 800.Потім керівництво почухало потилицю і почало додавати.Як стало в нас 1500$,почали повертатися люди назад.Але керівництво перестало приймати тих,хто колись втік.З тих часів менше 1000 в нас не було зарплат.Тобто десь з 14 року.Тримається 1300-1800$