Асталависта бэйби• 29 ноября 2024
Вы вытягиваете жить в Украине с укр зарплатами?
Особенно интересует у кого есть дети.
Кумедна• 29 ноября 2024
Ответ дляЯ погнала
А мені навпаки. В Німеччині я відпрацювала і отримала гроші, відкладаючи з яких пару-трійку місяців я можу родину на Малльорку відвезти, а вдома хоч пляши, хоч танцюй - завжди з боргами з комунальних послуг була, не було за шо платити.
У меня такого не было)
Чебураха з перцем• 29 ноября 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Так от, свій будинок, не треба платити оренду. Тільки цікаво скільки вам за будинок виходять комунальні послуги зимою, що на все вистачає?
У меня 120кв м. Новый дом . Отопление+гор вода = 2800 за газ. Свет 1200. Интернет 250. Это все
Чебураха з перцем• 29 ноября 2024
Ответ дляКараПузовна
Вопрос к тем кто не выживает ? Чего вы ждете? Почнму не уезжаете пока есть возможность ?
И интересно комментарий рука лицо почему ? Логично же искать место лучше ?
Потому, что не хотят разводиться
TANYA 0 0 0 0• 29 ноября 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Моя мама курить все життя . Кинути не може чи не хоче чи я хз .. Пенсія 3600. Вона її витрачає на сигарети і ліки . Шо лишилось на те і їсть . Як не лишилось то не їсть . Але курити не кидає 🤪
Я оплачую їй комуналку .
Купую продукти і намагаюся підсунути трохи грошей але кожен раз це гризня і ругань і вмовлянні по пів години .
Я так втомилася від цього.
Я оплачую їй комуналку .
Я так втомилася від цього.
В мене батько такий був, нічого не зробите
Мавка• 29 ноября 2024
Ответ дляВсе питаю зарання
Я его купила не за последние деньги, не переживайте, ребенка в еде не ущемляла и себя тоже)
Так от всі і розуміють що у вас існує ще якась чорна бухгалтерія :) і ще якесь джерело доходів
Ненька наша• 29 ноября 2024
Ответ дляКараПузовна
Выехать это тоже не бесплатно, там пару месяцев тоже за что-то жить надо пока не начнут платить выплаты. Ну и не все могут в виду разных обстоятельств. Людям в возрасте тяжело будет найти работу, выучить язык и тд
Пушкининиана• 29 ноября 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Я оплачую їй комуналку .
Я так втомилася від цього.
Я оплачую їй комуналку .
Я так втомилася від цього.
Я так в старости пить буду. Если доживу
Жена_КотораяСтена• 29 ноября 2024
Ответ дляКараПузовна
За які гроші виїздити? На що там жити перший час?
Мошей ницца• 29 ноября 2024
Ответ дляПухнасті штани
Вибачте, може образила Вас, не хотіла, та і від міста залежить, в моєму це, мабуть простіше. В діти знали, що нам ледве на життя вистачає, тож старалися самі. Колись син ходив на безкоштовні курси англійської для школярів, від роботи тата, зараз сам вивчає англійську, бо знає, що вона ой як потрібна буде йому після універу.
Не те, щоб образили. Просто повідомлення було таке... Ніби хизуєтеся. Не сперечаюся: є чим гордитися. Врешті, якщо ваша дитина змогла поступити туди, куди бажала, на бюджет - це вагоме досягнення.
Але мова ж йшла про витрати )
Идууу--уууу блин• 29 ноября 2024
Ответ дляВсе питаю зарання
У меня ребенок и зп примерно 18 тыс. Свой дом, при этом я себе купила айфон, постоянно покупаю одежду, делала раньше ремонты на эти деньги. Я честно не понимаю как семье может не хватать тысяч 40.
Ну если еду себе выращивать, то как то можно. Проблема, что прям предполагается что ли, что мы еду себе должны не за зарплату покупать, а выращивать?
пАлАвинкА• 29 ноября 2024
вытягиваю, но офигеваю от цен, в этом месяце уже потратила как две средние з/п, а что купила - ничего( текущие траты.
Идууу--уууу блин• 29 ноября 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Я оплачую їй комуналку .
Я так втомилася від цього.
Я оплачую їй комуналку .
Я так втомилася від цього.
Читала недавно советы как пступать с пожилыми родственниками. Нужно внимательно отследить, на какой минуте они нас начинают бесить и внимательно отследить слова триггеры. Вобщем , если бесится Вы начинаете на 7.5 минуте, все деловое и нужное нужно вложить в первые 6. И помните - лучше не будет
Липка-прилипка• 29 ноября 2024
Ответ дляВарена цибуля
Сфера з паперами
Ну я чесно не знаю що вона робить))Вона якісь папери заповнює,що прийшло,що відправили,зберігає це все,дублює,видаляє.Підпорядковується логістичному підрозділу
Шумелка Мышь• 29 ноября 2024
Никогда не думала, что с моей любовью к экономии, будет такая херня (простите) с выживанием. Нет, мы не на картошке сидим, но чем дальше, тем больше я убеждаюсь, что нас подводят к этому, причем, искусственно. И от этого еще печальнее.
Липка-прилипка• 29 ноября 2024
Ответ дляЯ погнала
Дитина пішла до школи, перший клас, карантин з березня 2020. Щоб і з дитиною, і з її тренуваннями встигати влаштувалась на півставки до бюджетної організації, отримувала відповідно половину мінімалки. До школи займалась дитиною, бабці всі в інших містах. Тому свої підзаробітки підлаштовувала під дитину, спочатку працювала віддалено, потім вийшла в офіс на півдня, але гроші були смішні. Ніхто за півдня не буде платити нормальні гроші, хоч ти там усрись. От вам і не шевеляться. Проблема не в людях, а в тому що держава не регулює оплату праці і чомусь мінімальна зарплатня набагато нижче прожиткового мінімуму.
Так,це ви правду кажете.Держава повинна контролювати,щоб на будь який роботі ти мав змогу себе хоча б прокормити.
Маю надію що після війни економіка врешті почне працювати як потрібно.У всякому разі я працюю в місці,де все добре і гарні перспективи.В наше підприємство,і взагалі в галузь саме перед війною почалися європейські інвестиції.Виросли зарплати,і тут війна((
Все питаю зарання• 29 ноября 2024
Ответ дляМавка
Просто откладываю и все, я не трачу всю зарплату в 0, бывает месяц по заработку лучше, бывает хуже, летом вся коммуналка до 1000, а заработок летом неплохой. Вот и откладываю +какие то свои вещи на олх продаю по немного. Знаю что не верят но это реально все.
Липка-прилипка• 29 ноября 2024
Ответ дляВилосипедниця
Ким ви все життя працювали знінюючи напрямки ?
Якщо дуже вже дивитися в корінь,то все крутилося навколо виробництва.І все пов´язано так чи інакше з хімією.Спочатку це була виключно вона,потім частка поступово зменшувалась.Поліграфія,фарби,виготовлення пакування,обладнання для пакування.Потім захисні технології в поліграфії,зараз просто захисні технології у будь якому фізичному вигляді.
Все питаю зарання• 29 ноября 2024
Ответ дляBLUE_SKY
вы похоже и не едите
и тлчно не балуете своего ребенка
У Ребекка есть все что он хочет, он не обделен ничем но тоже все в меру. У других и этого нет что у нас.
Вилосипедниця• 29 ноября 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Молодець. Ви мабуть закінчували хім тех ?
Липка-прилипка• 29 ноября 2024
Ответ дляВилосипедниця
Так.Дякую хрещеній,що просто фізично змусила мене йти вчитись.
В той час-розпад СРСР,більша половина або покинула,або просто передумала йти навчатись.Я теж така була.Мої однокласники стояли на базарах,їздили по Польщах з торбами,і заробляли гарні гроші .Я теж була з ними,але мене клювали,що це коли небудь скінчиться,і потрібні будуть спеціалісти.Так і вийшло.Дякую їм до сих пір,що висмикнули мене тоді.
Ло Шарик• 29 ноября 2024
Ответ дляКараПузовна
Ну наверное от мужа я бы ге ушла, но как по мне что то не так с мужем если он не может прокормить семью, ладно семью быть с женой на равных вдвоем же легче ?
Ну а то что не все мужчины имеют бронь по работе и многим, чтоб сохранить себе жизнь приходится вообще не работать? И женщина берет на себя функцию обеспечения семьи, спасибо нашему чудесному государству
Луноликая Вика• 29 ноября 2024
Ответ дляВсе питаю зарання
У меня маленький дом 45 кВ. В пригороде Харькова ,зимой за все выходит 2 тысячи, я не курю, машины нет. Поэтому в остальном я себя балую.
А ребенок у вас ходит в школу? Кружки? Его одежда?
У меня на ребенка выходит если по минимуму то спорт 1600/месяц + форму нужно периодически обновлять + английский 2000 + шахматы 1200. Это всё он хочет сам! И Лего ещё любит, тоже ж нормальное увлечение. Я тоже в Харькове. Ещё у нас школа офлайн частная, я считаю это необходимость извернуться так, чтобы он не столкнулся с онлайном, 2 класс. Лучше сидеть на одной гречке, но он будет учиться. Стоимость не писала специально, только кружки, школу онлайн кто-то считает что норм.
Коник-стрибунець• 29 ноября 2024
Не читала всю тему просто напишу за себе, сім´я 2+1, дохід в середньому 60-65 тисяч,є дві машини,переважно їздимо на одній,та що електро,дитина 6 років,з гуртків плавання,займається безкоштовно,витрати тільки на інвентар і виїзди на змагання,два рази в місяць можемо піти кудись в заклад чи ігрову кімнату, манікюр роблю ,волосся малюю сама, грошей вистачає впритик,до війни заробляли менше тисяч на 20 і ще виходило відкладати
Луноликая Вика• 29 ноября 2024
Ответ дляКараПузовна
Ждём что всё наладится хотя бы в военном плане. Ехать с детьми думаете так легко? Я в лагере с ними жить не буду. Деньги на дорогу нужны, на первое время. А дальше там что социалки прям на всё всё хватит? Придется пахать, причем наши дипломы не везде котируются, иди на завод. Прям вау перспектива с детьми упаханная мать, которая вечером без сил. И без мужа это не семья для меня и не жизнь.
Тро Нью-Йорку• 29 ноября 2024
Ответ дляПухнасті штани
Так, і мати лежача, і чоловік, і кішка без документів, а 4 тисячі грн на доки не аж поки що, та вірю, що будуть.
5 тисяч рік тому обійшлися документи з титрами, 4 - це тільки вартість титрів. А паспорт+вакцини+чіпування
Кидстаффовна• 29 ноября 2024
На жаль, зараз жити в Україні - то вже привілей( Бо реально ціни такі стали, що не знаю як люди виживають..
Пухнасті штани• 29 ноября 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
2 нас в Кривому Розі дешевше, знайома зробила літом все за 4 тисячі грн для киці, в якої нічого не було.
Ms. Сама прямота• 29 ноября 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
при желании на автобус сможете насобирать, а там в лагере питание будет, как и самое необходимое