Колишня муза• Изменено 29 ноября 2024

"чоловік з´їхав з катушок"

Виганяє нас з малою дитиною на вулицю. Сьогодні прокинувся почав орати мов навіжений що не поставила його тел на зарядку, носки не розбирала по хаті не попрала.
А все через те що ми його кидаємо і ідемо до Німеччини, не може мені пробачити що його не закривала очі на його неадекватне ставлення і ставлю цьому край. Кажу хай мама тобі ставе тел на зарядку виноски збирає по хаті.
Ви як вважаєте як знайти управу на цього упиря? Приїде ввечері знов буде горлать. До від´їзду ще 2 тижні сказав щоб приїхав і нас не було
задумчивая мордочка• 29 ноября 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
Що ’как’ ?
Бил ее до войны и беременную?
А шо сталося?• 29 ноября 2024
Автор! Уходите
Завтра не пью• 29 ноября 2024
Ответ дляSo_so
Так Вы же уже развелись)))
Вы ее умеете идентифицировать, как и кидстафную свекровь, которая держит вселенскую обиду на невестку?
Гербарія сушу• 29 ноября 2024
Ответ дляОтчебучкина
У автора он таким изначально видимо был и не в войне причина. Такой тип мужиков, что женщина всегда во всем виновата и не человек.
Так там 2 недорослих. Там усі винні завжди, крім них. Мама не так виховала, війна, ще шось. Травмують дітей і на форумах розважаються як весело.
Маргарита и Мастер• 29 ноября 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Бил ее до войны и беременную?
Одружені ще до війни, він військовий, бив до вагітності (з її слів штовхав), бив вагітну, б´є зараз.
А забула, винна у всьому Мирося
So_so• 29 ноября 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Та что тут идентифицировать. Такой второй сдвиг приоритетов ещё поискать надо. Интересно что дальше будет. В Германию она поедет))))
іронічна антитеза• 29 ноября 2024
Ответ дляУжеВотДа
В данной ситуации надо брать только хитростью иначе женщина ставит под угрозу себя и ребенка.
Тут так, судячи з того, що авторка вже не перший раз пише, бо її впізнали, розуму їй забракло .....
Авокада• 29 ноября 2024
Ответ дляКолишня муза
Його. Теж думаю закритись хай в мами ночує яка не виховала його нормально.
если он прописан в этой хате,то ждите полицию.
или у вас съемная?
Муркамурковна• 29 ноября 2024
Ответ дляЖменятко
Ситуації різні в житті, чоловіки по різному реагують на стрес стосовно сім´ї, коли його покидають,він може переьвлриь на чудовисько
так він і був чудовиськом, а не перетворився.... гарних чоловіків не покидають, покидають тих, хто не чоловік, а чудовисько в будь-якому проявлені для конкретно саме цієї жінки
ви ще скажіть, що коли жінок кидають чи подають на розлучення вони ведуть себе всі як божі ангели
So_so• 29 ноября 2024
Ответ дляКолишня муза
Лучше к своей. Она Вас шикарно воспитала)
Зілля до весілля• 29 ноября 2024
Ответ дляА шо сталося?
Автор! Уходите
Да прямо. Автор специально сказала, чтобы ее поуговаривали не уходить. Вдруг муж потом на вокзал приедет, просить будет, как в прошлый раз.
іронічна антитеза• 29 ноября 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Я вмію ідентифікувати москальку ксенію. От одразу її впізнаю. Але наші форумчанки ще й заступаються за цю кончиту
задумчивая мордочка• 29 ноября 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
А забула, винна у всьому Мирося
Поняла, спасибо)

А, это продолжение истории с Миросей? Так он же сам ее выгонял, а она все никак от него отстать не может?)
Аннуитет• 29 ноября 2024
маргінали обидва
Авокада• 29 ноября 2024
Ответ дляЖменятко
Тут не зовсім прийнятне ваше висловлювання,що значить такого й надибало, людина не може на перед знати як складеться її життя ,а й поготів життя іншої людини
незачем жить с малознакомыми мужчинами и скоропостижно выскакивать за них замуж, да ещё и быстренько обзаводиться детьми.
теперь надо автру расплачиваться за свой выбор и непродуманные действия: зашла сразу с козырей)))
So_so• 29 ноября 2024
Ответ дляЖменятко
Какой стресс? Он связался с автором будучи в отношениях и имея ребенка, по её настоянию семью бросил, к автору относился соответственно и гулял уже от неё, она быстренько забеременела, думала это поможет. А оно не сработало)
Кидает ей и ребенку 5000 грн на жизнь, требует секс, борщи и носки на месте, бьет её и скандалит.
Они оба чудовыськи, ребенка только жалко.
Едимнаморе• 29 ноября 2024
Ответ дляКолишня муза
Мать его может и не воспитала нормально
А вы чем лучше?
Уважающая себя женщина никогда не будет собирать по квартире грязные носки мужа
Муж, уважающий и любящий свою жену никогда не позволит себе такого быдлячества, как разбрасывать грязные носки по квартире.
Маргарита и Мастер• 29 ноября 2024
Ответ дляЕдимнаморе
Мать его может и не воспитала нормально
А вы чем лучше?
Носки по будинку, то його найменше зло, повірте
Маргарита и Мастер• 29 ноября 2024
Ответ дляSo_so
І це теж її теми були? 😳
А ще Миросю тут виставляла, а сама.....
Едимнаморе• 29 ноября 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
Когда читаю подобное, то всегда возникает вопрос - что движет женщиной которая добровольно идет на такие унижения?
Запомните, вы личность! И ни одно было не вправе ломать и унижать эту личность!
А по теме - пока его нет дома, соберите все для отъезда и уезжайте на эти 2 недели куда угодно - к родителям, подругам, в гостиницу, хостел
Короче -тікайте
Да, будет тяжело с маленьким ребенком и вещами, но лучше так, чем терпеть еще 2 недели унижения и не факт что он не помешает вашему отъезду
Сейчас думайте о том что через 2 недели у вас все будет по другому, в лучшую сторону
Главное принять решение
Удачи на новом месте!
Кудряшка Сью• 29 ноября 2024
А скільки різних історій за добу ви пишете? Подобається розважати порадниць?
Пацелуйнитуда• 29 ноября 2024
Ответ дляКолишня муза
Так, я тепер і сама жалкую що сказала сказав ці два тижні переверне в пекло. Доні рік боїться його
Здайте муженька в тцк. Чого Ви нянчитеся з цим чортом?
Советчица Года• 29 ноября 2024
Автор, через два тижні в Німеччині різдвяні свята
Їдьте завтра. Буде скоріше
Маргарита и Мастер• 29 ноября 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Він кадровий військовий, може і сам тцкашник
Завтра не пью• 29 ноября 2024
Ответ дляSo_so
Оттуда будут новые серии, там поле для тем непаханное
Пацелуйнитуда• 29 ноября 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
Тоді валити зараз.
Маргарита и Мастер• 29 ноября 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Тоді валити зараз.
Таке їй не підходить. Вона жде пораду - народити ще одну дитину і тоді він її на руках буде носити
Рекламама• 29 ноября 2024
У мого чоловіка дуже важкий психологічний стан зараз. Я теж моментами просто не витримую. Коли було тепліше, з дому виходила. Він став релігійним фанатиком , сектантом. Я його ворог зараз, бо не розділяю його релігійні переконання. Я навіть розмовляла з головними людьми в його церкві, вони адекватні, так він все перекручує , навіть що вони говорять, все на свій лад... Дуже важкий період... Ще й дітей приходиться захищати від нього.
Печенюшка• 29 ноября 2024
Ответ дляКолишня муза
Мені треба щоб він нас не чіпав
Автор, вибачте що не по темі. Сама міркую над тим щоб виїхати. Підкажіть будь ласка, ви до знайомих їдете які допоможуть, чи самі будете влаштовуватися? Дякую
тогдалия• 29 ноября 2024
Ответ дляКолишня муза
а как вы выедете? Без разрешения мужа у вас не выйдет вывезти ребенка