Колишня муза• Изменено 29 ноября 2024
"чоловік з´їхав з катушок"
Виганяє нас з малою дитиною на вулицю. Сьогодні прокинувся почав орати мов навіжений що не поставила його тел на зарядку, носки не розбирала по хаті не попрала.
А все через те що ми його кидаємо і ідемо до Німеччини, не може мені пробачити що його не закривала очі на його неадекватне ставлення і ставлю цьому край. Кажу хай мама тобі ставе тел на зарядку виноски збирає по хаті.
Ви як вважаєте як знайти управу на цього упиря? Приїде ввечері знов буде горлать. До від´їзду ще 2 тижні сказав щоб приїхав і нас не було
Отчебучкина• 29 ноября 2024
Ответ дляУжеВотДа
Не удивили
С начала войны у многих мужчин сорвало крышу из за гендерной несправедливости.
Можно подумать до войны они другими были) Разве что быстрее нутро вылезло, а у кого и не пряталось вовсе.
УжеВотДа• 29 ноября 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Бо через ’чесність’ проблеми і загроза життю? Л-логіка....
Да иногда правда бывает такой горькой и вылазит так нехорошо...
Маргарита и Мастер• 29 ноября 2024
Ответ дляКолишня муза
Ну тут інше, він доводив до того щоб я пішла, я його і хотіла обрадувати що міняю назавжди все, хай тільки цей місяць мене не чіпає
Це новий сезон чи нова серія?
УжеВотДа• 29 ноября 2024
Ответ дляГербарія сушу
А взагалі він вам потрібен як чоловік?
Скорее всего автор в моменте кульминации...и муж ее достал
Маргарита и Мастер• 29 ноября 2024
Ответ дляМуркамурковна
ну так зберіть його речі зараз і виставте на площадку, прийде, речі зібрані, носочки складені , нехай їде до матусі...
але ж хата його..да?)
Це його будинок
Муркамурковна• 29 ноября 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
Це його будинок
наче я сумніваюсь в цьому) звісно його
Гербарія сушу• 29 ноября 2024
Ответ дляУжеВотДа
Женщина хотела честно, видите что выходит...
Так це за 1 день відбулося. Немає довіри, немає взаємоповаги. Страждають діти в першу чергу.
УжеВотДа• 29 ноября 2024
Ответ дляОтчебучкина
Не думаю. У многих мужчин психологическое состояние пошатнулось после начала войны((
Маргарита и Мастер• 29 ноября 2024
Ответ дляУжеВотДа
Не удивили
Цей її лупашив ще до війни і вагітною
Ответ дляМуркамурковна
ну мама не виховала) але ж ви як би ..яка йшла такого і надибала?)
чи ви думали, що після того як скажете, шо уходите від нього він буде на колінах повзати?)
Тут не зовсім прийнятне ваше висловлювання,що значить такого й надибало, людина не може на перед знати як складеться її життя ,а й поготів життя іншої людини
іронічна антитеза• 29 ноября 2024
Ответ дляУжеВотДа
Тобто те, що аб´юз виліз - це нормально, а самій скористатися хитрістю - то несправедливо?
задумчивая мордочка• 29 ноября 2024
Ответ дляКолишня муза
Мені треба щоб він нас не чіпав
В чем проблема переехать?
УжеВотДа• 29 ноября 2024
Ответ дляіронічна антитеза
В данной ситуации надо брать только хитростью иначе женщина ставит под угрозу себя и ребенка.
Гербарія сушу• 29 ноября 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Якщо перед собою не чесний, немає вже сім´ї, є вороги в одній хаті, то таке відбувається.
іронічна антитеза• 29 ноября 2024
Ответ дляУжеВотДа
У чмошників і не таке вилазить, і не тільки аб´юз. Він ненависників жінок адекватної відповіді годі й очикувати
Маргарита и Мастер• 29 ноября 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
В чем проблема переехать?
З попередніх тем - ’дитина звикла до будинку’
задумчивая мордочка• 29 ноября 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
Цей її лупашив ще до війни і вагітною
Это как, если ребенку год только?
Гербарія сушу• 29 ноября 2024
Ответ дляУжеВотДа
Кульмінація проби пера?
Муркамурковна• 29 ноября 2024
Ответ дляЖменятко
давайте не розказуйте... якщо він і до одруження веде себе як чмошнік то він і після одруждення буде вести себе як чмошнік ато і гірше
а якщо він себе веле ідеально до одруження аж занадто то це теж дзвіночок про псих розлади
але ж у жінок кляма терпіти, він зміниться..ну не пьеє ж , не б´є і багато ще чого
і якщо він кончений то коли кажеш я пішла, треба вставати і йти , а не 2 тижні сидіти з дитиною в його хаті
Смурфик• 29 ноября 2024
Скандал для абьюзера - цель. Вы диагноз знаете, а как с ним жить не выяснили. 2 недели позаряжали б телефон тихонько и поехали.
Маргарита и Мастер• 29 ноября 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Это как, если ребенку год только?
Що ’как’ ?
Гербарія сушу• 29 ноября 2024
Ответ дляУжеВотДа
Яка хитрість 2 тижні дитині терпіти колотнечу між батьками?
Ответ дляМуркамурковна
Ситуації різні в житті, чоловіки по різному реагують на стрес стосовно сім´ї, коли його покидають,він може переьвлриь на чудовисько
задумчивая мордочка• 29 ноября 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
Ясно)
Отчебучкина• 29 ноября 2024
Ответ дляУжеВотДа
У автора он таким изначально видимо был и не в войне причина. Такой тип мужиков, что женщина всегда во всем виновата и не человек.
Маргарита и Мастер• 29 ноября 2024
Ответ дляSo_so
Да. На днях была свежая серия))
А про Миросю щось ще було?