Колишня муза• Изменено 29 ноября 2024
"чоловік з´їхав з катушок"
Виганяє нас з малою дитиною на вулицю. Сьогодні прокинувся почав орати мов навіжений що не поставила його тел на зарядку, носки не розбирала по хаті не попрала.
А все через те що ми його кидаємо і ідемо до Німеччини, не може мені пробачити що його не закривала очі на його неадекватне ставлення і ставлю цьому край. Кажу хай мама тобі ставе тел на зарядку виноски збирає по хаті.
Ви як вважаєте як знайти управу на цього упиря? Приїде ввечері знов буде горлать. До від´їзду ще 2 тижні сказав щоб приїхав і нас не було
Девальвация• 29 ноября 2024
может лучше съехать на эти 2 недели? неадекват и руку поднять может
УжеВотДа• 29 ноября 2024
Блин автор , мне вас жалко, ну вы блин знаете что он такой нафиг вы так рано сказали что уезжаете, он же вам жизни не даст эти две недели. Надо было на доброй ноте попрощаться ...
Вообще не удивительно что у него крышу снесло.
У нас был подобный случай. Мы в гости собрались поехать а у мужа проблемы были он остался дома. Так тоже психовал , чердак снесло, ему досадно было что не мог поехать...совал палки в колеса
Завтра не пью• 29 ноября 2024
Яку управу ви хочете знайти? Навіщо було говорити про від´їзд, якщо він аж за 2 тижні?
Колишня муза
• 29 ноября 2024
Ответ дляШпондєр
он конечно упырь, а вы святая
Я вчора була з температурою він палець об палець не вдарив. Замість того ще прибирала і підлогу мила, тільки попрати забула.
Колишня муза
• 29 ноября 2024
Ответ дляДевальвация
Та я знаю. Просто таскатися з речами і дитиною...
Девальвация• 29 ноября 2024
Ответ дляКолишня муза
он может вообще вещи не отдать, лучше уезжайте
Колишня муза
• 29 ноября 2024
Ответ дляУжеВотДа
Так, я тепер і сама жалкую що сказала сказав ці два тижні переверне в пекло. Доні рік боїться його
іронічна антитеза• 29 ноября 2024
Ответ дляКолишня муза
А нащо ви мили ту вср...у підлогу? Щоб що?
УжеВотДа• 29 ноября 2024
Ответ дляКолишня муза
У мужиков сносит чердак из за подобной зависти..не раз замечала.
Колишня муза
• 29 ноября 2024
Ответ дляУжеВотДа
Ну тут інше, він доводив до того щоб я пішла, я його і хотіла обрадувати що міняю назавжди все, хай тільки цей місяць мене не чіпає
Завтра не пью• 29 ноября 2024
Ответ дляКолишня муза
А як ви зібралися сама з дитиною далі жити? Там таскатися з речами дофіга треба
Муркамурковна• 29 ноября 2024
ну так зберіть його речі зараз і виставте на площадку, прийде, речі зібрані, носочки складені , нехай їде до матусі...
але ж хата його..да?)
Колишня муза
• 29 ноября 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Він приїжджає і шукає привід покричати
УжеВотДа• 29 ноября 2024
Ответ дляКолишня муза
Вы прошляпились , так нельзя.
Гербарія сушу• 29 ноября 2024
Я не зрозуміла. Вам потрібні стосунки з таким кадром чи вже пофігу?
УжеВотДа• 29 ноября 2024
Ответ дляКолишня муза
Надо наоборот было искусственно наладить отношения с этим абьюзером и пообещать что вернётесь при первой возможности ..
УжеВотДа• 29 ноября 2024
Ответ дляКолишня муза
Він приїжджає і шукає привід покричати
Не удивили
С начала войны у многих мужчин сорвало крышу из за гендерной несправедливости.
Колишня муза
• 29 ноября 2024
Ответ дляМуркамурковна
але ж хата його..да?)
Його. Теж думаю закритись хай в мами ночує яка не виховала його нормально.
Колишня муза
• 29 ноября 2024
Ответ дляГербарія сушу
Мені треба щоб він нас не чіпав
Гербарія сушу• 29 ноября 2024
Ответ дляУжеВотДа
Чисто нарцисичний прийом. Повернути жертву, щоб кинути. Це маеіпуляція. Чому чесно не піти?
УжеВотДа• 29 ноября 2024
Ответ дляКолишня муза
Я думаю она сама будет в шоке и она бедной будет..
Муркамурковна• 29 ноября 2024
Ответ дляКолишня муза
ну мама не виховала) але ж ви як би ..яка йшла такого і надибала?)
чи ви думали, що після того як скажете, шо уходите від нього він буде на колінах повзати?)
УжеВотДа• 29 ноября 2024
Ответ дляКолишня муза
Мені треба щоб він нас не чіпав
Так не решаются вопросы при абьюзе..расходятся по доброму мирно и потихоньку отмораживаются
Завтра не пью• 29 ноября 2024
Ответ дляКолишня муза
Ага, і піде він до мами. І мама займе його позицію, коли дізнається, що ви з дитиною на чемоданах?
УжеВотДа• 29 ноября 2024
Ответ дляГербарія сушу
Женщина хотела честно, видите что выходит...
Муркамурковна• 29 ноября 2024
Ответ дляКолишня муза
Мені треба щоб він нас не чіпав
то збираєтесь і їдете до батьків
у чому проблема?
іронічна антитеза• 29 ноября 2024
Ответ дляГербарія сушу
Бо через ’чесність’ проблеми і загроза життю? Л-логіка....
Гербарія сушу• 29 ноября 2024
Ответ дляКолишня муза
Мені треба щоб він нас не чіпав
А взагалі він вам потрібен як чоловік?