Инста_Богиня• 29 ноября 2024

Дайте пораду

Зустрічалася з хлопцем.
Все наче нічого, але і не до чого.
Наче серйозний, не п´є, не б´є....але просто зустрічі, кафе, піцерія, кіно - потім до нього. Ніч разом і все. До наступної суботи.
Щось попрошу - зробить. Не попрошу мовчить.
Коротше, я не витримала і вирішила поставити крапку.

Але ось скоро має бути з ним зв´язок. Може напише, може зателефонує. Він мав для мене щось зробити і тепер має надати результат.

Скажіть будь ласка, як мені себе з ним поводити: типу дякую, дайте ще? або дякую дорогенький, ти завжди найкращій помічник? або ти самий чуйний, шкода що у нас не вийшло
Мудрецыха мира• 29 ноября 2024
Автор! Вы пишете, что поставили точку. То к чему тогда эти сюси-пуси? За что хотите благодарить? За то, что не бил? Он вас не устраивает, этого достаточно. Зачем вести себя так унизительно? Он же не вкладывался в вас.
Та не реву я• 29 ноября 2024
Ответ дляСалт
А нормально не можна розходитися?
а это шо ненормально?
Хотя я предпочитаю молча. Но можна обменяться посыланием нах на бродершафт 🤗
Салт• 29 ноября 2024
Ответ дляТа не реву я
а это шо ненормально?
Ні, я вважаю, коли люди закінчують відносини, нормально просто по-людськи їх закінчити, якщо інший не робив гадостей.

Ваш підхід мені незрозумілий і огидний.
Та не реву я• 29 ноября 2024
Ответ дляСалт
А нормально не можна розходитися?
А он сам не допетрав что он нафиг не всрался спустя куеву тучу времени, оставив ее одну с ее жизнью или траблами? 🤷
чудак мужик не иначе, она уже отвыкла от него, нейронные связи изменились, она больше не нуждается в нем как раньше, когда была ломка без него
Салт• 29 ноября 2024
Ответ дляТа не реву я
Мужик щось для автора мав зробити, як автор пише. І їй це потрібно, не йому.
Щось я не побачила залишення автора в скруті і з проблемами.

То автор хоче на двох стільцях сидіти.
Та не реву я• 29 ноября 2024
Ответ дляСалт

Ваш підхід мені незрозумілий і огидний.
Огидно это подлить за спиной. А в лицо человеку сказать что он гандурас это ок.
Или гондурасиха.
Салт• 29 ноября 2024
Ответ дляТа не реву я
Или гондурасиха.
Ага. Дякую за допомогу, ти гондурас. Пока.
Та не реву я• 29 ноября 2024
Ответ дляСалт
а дякую то за що? 🤔
ааа
дякую рідненький (за то шо наконец ты свалишь нахрен и больше не будешь портить мне настроение)
Салт• 29 ноября 2024
Ответ дляТа не реву я
а дякую то за що? 🤔
ааа
’Але ось скоро має бути з ним зв´язок. Може напише, може зателефонує. Він мав для мене щось зробити і тепер має надати результат. ’
Це старпост автора, яка поставила до цього крапку. Або не поставила.
автор Инста_Богиня • 29 ноября 2024
Ответ дляМаксХмара
а что должно быть по вашему?
идеальное время провождения?
Я не про проводження часу разом

Я про стосунки. Подивилася зі сторони- ми тупо як коханці.
Не бачу розвитку цих відносин. Якісь сумісні проекти, плани.
автор Инста_Богиня • 29 ноября 2024
Ответ дляТа не реву я
это главное. Вам с ним должно быть лучше чем без него
фіфті - фіфті
автор Инста_Богиня • 29 ноября 2024
Ответ дляМудрецыха мира
Дякую
Амбасадор щастя• 29 ноября 2024
Ответ дляИнста_Богиня
ви праві. я навіть не буду сперечатися.

питання - що робити, щоб жити нормально?

наче головою розумію, але потім накриває
Кидать його, що не зрозуміло, паралельно ходіть на побачення)))) ви йому не жінка😂
автор Инста_Богиня • 29 ноября 2024
Ответ дляСалт

То автор хоче на двох стільцях сидіти.
То не для мене. То було типу взаємна вигода

У мене немає проблем, бо я сама собі даю раду.

На двох стільцях - це не про мене. Мені здалося, що це він так хоче
Та не реву я• 29 ноября 2024
Ответ дляИнста_Богиня
Я не про проводження часу разом

Скажу прямо. Он и как любовник никакой, не удовлетворяет ваши потребности, даже в обеспечении.
Мужем он был бы еще худшим 🤷

но не стоит говорит ему это.
Пусть воображает что он супер мачо, альфач, что вы были в восторге от вашей связи 🎃
автор Инста_Богиня • 29 ноября 2024
Ответ дляСалт
Я йому дуже допомогла, коли ми були у стосунках.
Не вважаю що він мені щось винен за це.
Певно я тому й не змогла, що морально більше вкладалася, дпомогогала - так, це все моє намагання заслужити любов. Я розумію своїх тарганов.

А він мені має рецензію
автор Инста_Богиня • 29 ноября 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
Дякую

Це й хотіла зробити

Але ось ситуація. Що робити саме зараз?
Та не реву я• 29 ноября 2024
Говорите ему только часть того что думаете. А то еще обидится, на правду.

Котик, ты самый лучший (из худших)
Спасибо за помощь (которая на уровне 9классника, а не взрослого мужика)
Так хорошо с тобой (а когда тебя нет - еще лучше)
Спасибо милый (наконец ты свалишь, как же сильно ты мне надоел)
автор Инста_Богиня • 29 ноября 2024
Ответ дляТа не реву я
Мужем он был бы еще худшим 🤷

но не стоит говорит ему это.
Дякую
автор Инста_Богиня • 29 ноября 2024
Ответ дляТа не реву я

Котик, ты самый лучший (из худших)
Можно ще погратися з ним

Перевірити потенціал. А потім ігнор

Можно сухо - дякую

Можно спробувати підтримати зв´язок

Але....нахіба воно треба - зараз усвідомлюю, що кінь здох, тре злізти
Та не реву я• 29 ноября 2024
Ответ дляИнста_Богиня
Дякую

Це й хотіла зробити

Але ось ситуація. Що робити саме зараз?
Нічого. Ви йому ніхто, не дівчина, не жінка,він вас не любив, не забезпечував, ви йому нічого не винні, навіть відповідь.
автор Инста_Богиня • 29 ноября 2024
Ответ дляТа не реву я
Ви праві

дякую за льодяний душ
Та не реву я• 29 ноября 2024
Ответ дляИнста_Богиня
Можно ще погратися з ним

Перевірити потенціал. А потім ігнор

Можно сухо - дякую

Можно спробувати підтримати зв´язок

Діла вже не буде. Можливо/скоріше за все, він не запав ізначально, тому заради вас він не напрягався і несерйозний був.
З іншою він буде іншим. Ви не його жінка.
Та не реву я• 29 ноября 2024
Ответ дляИнста_Богиня
Ви праві

дякую за льодяний душ
Нет смысла вымучивать что то из ничего. Все и так держалось на вашем терпении и идеализации его.
автор Инста_Богиня • 29 ноября 2024
Ответ дляТа не реву я
Тут не можу погодитися

В мене є пошановувач.
Спочатку тож типу ’не запав’. А потім якось мене попустило, була дуже зайнята по роботі. А його навпаки накрило. Це пройшло можу місяців 8 після початку стосунків.

Аж потім його як подмінили. Він мені чесно зізнався, что хоче бути зі мною, що я жінка його мрії. Він мені допомагав, грошима, фізично. Але потім я переїхала в інше місто. Та й закохалася в іншого

Але 8 місяців був такий собі жлобко.
Тож не запав спочатку - це не завжди показник.
автор Инста_Богиня • 29 ноября 2024
Ответ дляТа не реву я
Дякую

Ви праві

Як я захотіла все припинити - воно й припинилося

Шкода, звісно. Наче й почуття були, тремтіли колінки, голос дрижджав, пристрасть. Але то може гормони. Як прийшло, так і відвалилося
Тану на сонці• 29 ноября 2024
Може він вам передасть чи перешле.а ви вже строїте плани.Він вже й думати забув.