Патріотка з дивану• 29 ноября 2024

Питання до батьків. Як ви б діяли в даній ситуації? Вчителька вашої дитини.

Тема стосується моєї дитини. Син в 5 класі. Урок, який веде класний керівник. Дитина замість того, щоб слухати вчителя розклала пенал з олівцями і малював,сховаючись за книжкою на підставці перед ним. Вчителька зробила кілька разів зауваження і дитина не зреагувала, продовжила малювати. Вчительці 45-50. Встала, підійшла, взяла в руки пенал і перевернула на голову дитині ( олівці були на купі в відкритому пеналі, вона піднесла його і поклала на голову). Всі олівці вилетіли на підлогу. Дитина заплакала і вийшла з класу. Ситуацію бачили усі діти, в чаті зараз триває дискусія. Я розумію що дитина має слухати вчителя і не малювати, АЛЕ В ПЕНАЛІ БУВ ЦИРКУЛЬ. Який благополучно впав на підлогу не задівши дитину. Так, циркуль був закритими дякувати Боже. Але могло бути і по іншому. Ваші дії? Я в якомусь ступорі, багато дітей з класу розповіли це своїм батькам і чужа мама підняла тему. Я в чаті нічого не писала досі, потрібна порада.
Мама Никитки-2• 29 ноября 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Правило слушать преподавателя на уроке и работать с материалом на уроке. Не ну если ребенок дибил и не понимает, что нужно делать на уроке то да пусть сидит рисует, примус подчиняет. А завтра и другие дети придут со своими увлечениями, кто будет лепить, кто то Лего собирать, кто то бисерные браслеты делать. Ну ониж тихо сидят. А учитель так клоун аниматор , говорящая кукла
Так може вчителю треба переглянути своє відношення до викладання предмету? Були, є і будуть вчителі, яких діти слухають відкривши рота. Но зазвичай більшість така, яка і сама не знає свій предмет більш ніж в підручнику написано і викладає на топ-ляп. Но звісно ж діти винні.
Липка-прилипка• 29 ноября 2024
Ответ дляТрільчиха
Дійсно, не має. Але потім у мами будуть питання чого ж вчитель на навчив?
Так ці ж мамки більше всіх нили проти онлайн навчання. Бо вже не знали як своїх бубочок здихатися.
Захекалася читать• 29 ноября 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
Ого, уже третья страница пошла. Как легко управлять массами. Я за поп корном.
Upd поп корна нет взяла чипсы.
А при чем тут управление массами? Управление имеет четкую цель - принудить людей достичь необходимых для организатора целей и результатов.
Обсуждение ситуации, даже вымышленной, не имеет с этим ничего общего.
Усатая полосатая• 29 ноября 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
А разве нет? Даже вами.
Нет, вы просто развлекаете советчиц. Света нет,скучно, кто-то должен развлекать. Кстати тема ж актуальная. Таких детей вагон и тележка. Вполне годно обсудить. Учителя, которые распускают руки тоже и сейчас предостаточно. Так что вопрос вполне, чтобы обсудить.
Липка-прилипка• 29 ноября 2024
Ответ дляФайно Замало
ви навіть не розумієте, про що я пишу. Але це не елементарні речі, для вас це вищі матерії. Навряд чи ви колись збагнете, чому така поведінка вчителя неприпустима. Гарного вечора, бо далі вже не цікаво)
Почніть з поведінки власної дитини. Тоді і проблем таких не матимете. Але ж вам легких шляхів не треба?)
Захекалася читать• 29 ноября 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Бо він не має права не ходити
Почему? Родители пишут заявление о переводе ребенка на семейное обучение и все.
Нога на ногу• 29 ноября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Ух ти. А ще там є така статейка, яка говорить що честь і гідність людини є найвищою цінністю.
Может вы вернетесь из сша и будете защищать честь и гідність наших людей от псов режима, с конституцией в руках?
Сіґеле-міґеле• 29 ноября 2024
Ответ дляЗамрійлива
Що вона мала зробити, щоб нарешті привернути увагу вашої бубочки?
А нащо її привертати ? Вона що тютюр чи репетитор за гроші . Її завдання подати матеріал а потім провести оцінювання .
Дитина що сидить малює тому ніяк не заважала . То проблеми дитини як вона слухає і що зрештою засвоїть . Якщо сидить, мовчить , проводити урок не заважає то решта не турбота вчителя . Не слухав не вивчив став відповідну оцінку . Це все .
Чучало яблуні• 29 ноября 2024
Ответ дляНога на ногу
Там нет мест для детей с нарушениями развития. Для таких существуют спец учреждения или персональный помощник
Вы давно в школу заходили, слово инклюзия слышали? Хотя к ребенку автора это отношения не имеет.
Чижик Пижик• 29 ноября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
А может проблема не в учителе ? Ведь в классе один ребенок художник) остальные все работали на уроке. Ах и ещё это классный руководитель , может тут и мама приложила свои усилия к примеру обсуждая дома класуху при ребенке и ребенок решил, что ее можно не уважать )
Мама Никитки-2• 29 ноября 2024
Ответ дляХачапууури
Тобто з учителя робити дурепу, то нормально. А як малого шмаркача принизили перед класом, то капець.
Хто з неї дуру робить? Діти? Ні. Вона сама себе зробила климактеричною неадекваткою. Дітей педагогіки не вчать 3 роки поспіль. Формування як фізичне, так і розумове в них ще не завершено, навідміну від вчительки.
Хай свої психи дома чоловікові показує. А не на дітях визвіряється.
Липка-прилипка• 29 ноября 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Дивно, що такі дисципліновані жінки проти мобілізації, це ж теж про виконання правил та обовʼязків
Удалено администрацией...
МаксХмара• 29 ноября 2024
Ответ дляВ курсі діла
Учите своего говнюка уважать учителя. По крайней мере на уроке.
Це зрозуміло
Дитина повинна слухати вчителя, не відволікатись.
Але дитина нічого такого поганого вчителю не зробила, щоб вивести його до такого стану. Вона не порушувала дисципліну, не образила вчителя.
Тому вчитель не має абсолютно ніякого права так чинити
Я сама вчитель і точно це можу сказати.
Я б на Вашому місці, як мінімум переговорила з вчителем, що така поведінка не допустима. Або взагалі б підійшла б до завуча і розказала б про цю ситуацію
Нога на ногу• 29 ноября 2024
Ответ дляЗахекалася читать
Удалено администрацией...
Захекалася читать• 29 ноября 2024
Ответ дляМаурита
учить вы будете? в нашей школе последний учитель математики уволилась, теперь матешу ведет физручка. Это успех!
У моего старшего англичанку так выжили. Уроки долгое время вел физрук. Но он на первом же уроке предупредил, что учил немецкий...
Мама Никитки-2• 29 ноября 2024
Ответ дляХуАнита
Нет в Лондоне существует детеншин и запись в табеле. В табеле так и пишится. Там 4 листа формата а4 табеля. Там все это заносится и фиг вас возьмут в лицей после тех записей даже если вы супергениальны. В Европе главное ПОВЕДЕНИЕ и ОБУЧАЮЩЕЕ ПОВЕДЕНИЕ. Знания вторичны. Главное уметь вести себя в обществе и выполнять то что тебе говорят
Знання вторинні? 🤣
ХуАнита• 29 ноября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Знання вторинні? 🤣
Никому не интересен неуправляемый гений.)) увы и ах
Хачапууури• 29 ноября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
От ніколи не чіпала вас, але , блін… в Америці ваш нікітка дозволив би собі не зважати на вчителя після декількох зауважень
До речі, скільки років вам? Чи не клімакс?
Аноним с кешбеком• 29 ноября 2024
Удалено администрацией...
Нога на ногу• 29 ноября 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
Мы же не знаем как там было на самом деле. Только со слов мамо 🤷‍♀️ а в реальности такие скорее всего мешали проводить урок и мешали другим детям. Повеление учителя не оправдываю. Нужно просто выставить было из класса
Захекалася читать• 29 ноября 2024
Ответ дляМария-a546
Добре дитині 10-11 років поведінка зрозуміла , а вчителька 45 + і ви вважаєте це нормальним? Я б поглянула на вашу реакцію, якби при всьому колективі ваш керівник на голову вам кинув папери, тому що йому щось там не сподобалось, але ж він керівник, тому схиліть голову і продовжуйте виконувати свою роботу тому , що ви в його уяві тупа вівця.
Учитель несколько раз сделал замечания. Ребенок при всем коллекттве проигнорил слова учителя. Но для вас это нормально, как я понимаю.
Мама Никитки-2• 29 ноября 2024
Ответ дляЩось не спиться
Конечно надо извиниться,но не перед всем классом, а на следующем уроке надо вызвать его к доске и задавать вопросы по той теме,которую он протыкал. И ставить двойки,пока не выучит.
Ну нехай би Бог допоміг той вчительці, якщо б вона таке робила після інценденту з пеналом. Прямий булінг зі сторони вчителя. І її лєпєт, що нічо не знає їй би не допоміг.
Захекалася читать• 29 ноября 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Ага, мамці нерви псувати?)
Ну да, маму так не поигноришь. Сама тумака влепит.
ВыФсеВрете• 29 ноября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Який же брєд сивої кобили.
P.S. Якщо що, не ви кобила, це фразеологізм.
Погоджуюсь тільки з моментом, що вчитель вчинив не професійно.
А те, що не змогла зацікавити…
Слухайте, мені на хімії от зовсім було не цікаво, бо я багато чого не розуміла. А моя подруга, яка сиділа зі мною за партою, кайфувала, як їй подобався предмет.
І я ніколи не скажу, що вчитель був не «кваліфікований». Можу сказати лише про себе, що з якихось причин не розуміла цей предмет.
А я не розуміла хімію також. Але вчитель вміла зробити так, щоб я не малювала. Більше - я закінчила школу з 5 по хімії по пятибальній і навіть екзамен здавала в 11 - му хімію. А спочатку здавалось - безнадьога і батьки фізики казали - то не наше. Я з родини вчителів, росла серед вчителів у вчительському домі. Я бачила і бачу різних вчителів Я просто знаю, те що пишу - вчитель, який не вміє пояснити і втримати увагу має піти. Або піти вчитися. Але не піде. Нажаль.
Нога на ногу• 29 ноября 2024
Ответ дляЧучало яблуні
А что к нему имеет отношение?
Чучало яблуні• 29 ноября 2024
Ответ дляНога на ногу
И тут, и во многих других темах уже писали - нельзя выставить из класса, учитель несет ответственность за ученика
Захекалася читать• 29 ноября 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Только она может унижать, да? Признание своей ошибки не унижение, а сила.
Тогда и ребенок при всем классе извиняется перед учителем за игнор.
Липка-прилипка• 29 ноября 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Удалено администрацией...
А те, що тітки, приводячи до школи тих, хто навіть їх зневажає, вимагають поваги від інших - не смішно?
Нога на ногу• 29 ноября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
,,климактерички неадекватные,, должны не на учителей бросаться, а бубочек своих воспитывать.
Мама Никитки-2• 29 ноября 2024
Ответ дляБез образів
Правильно.
Дома маман несколько раз сказала, недоросль не слышит, подошла и дала затрещину
Я думаю тут мало кому цікаві ваші методи спілкування з дітьми вдома. Тема про інше.