Мадам Тю-лю-лю• 02 декабря 2024
А раніше вчителі просили дітей залишитися після уроку, і пояснювали
Наприклад вчителька бачить що дитина не може зрозуміти там якусь завдання 1, вона просить залишитись після уроку. Чому зараз такого немає?
Буквально на 5 хв
Вчителька в ліцеї дуже погано пояснює математику, таке відчуття що вона пояснює просто для дуже розумних дітей які все наперед знають. Умови вони не пишуть нормально логічно не ведуть зошит. Все бігом бігом багато усно декілька етапів задач вони пропускають, бо і так зрозуміло. Дитина не може зрозуміти. Вона не розуміє звідки взялась цифра
Буквально на 5 хв
Мадам Тю-лю-лю
• 02 декабря 2024
Ответ дляФантазерша
А что делали для того, чтобы учительница узнала об этой проблеме?
Ну вона ж бачу хто з дітей розумний, хто відстає
Ду да ду да ду• 02 декабря 2024
Особисто я проводжу додаткові безкоштовні консультації. Але по зум. Прибахнута. Репетиторства нема.
Сито для думок• 02 декабря 2024
Нас ніколи не залишали пісоя уроків . Нас не залишали і не пояснювали. У сина 5 клас зараз в школі є безкоштовні уроки додаткові з мвтематмки, укр мови та програмування ... бажаючих щось не дуже
Мадам Тю-лю-лю
• 02 декабря 2024
Ответ дляДу да ду да ду
І чи варто просити цю вчительку щоб дитині пояснила, якщо дитина на уроці взагалі нічого не розуміє. Кожного разу вона приходить додому і каже що не розуміє цю тему
Фантазерша• 02 декабря 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Т.е. ничего?
Мадам Тю-лю-лю
• 02 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Но Вы же сама всё знаете, не думала, что Вы дочку ещё в лицей запихнули, какой это лишний стресс для неё(
Так там немає поглибленої математики. Вони вчаться по книжці нуш Мерзляк
По якій вчаться звичайні школи
То тільки називається шо ліцей
По якій вчаться звичайні школи
То тільки називається шо ліцей
волосатое стекло• 02 декабря 2024
А ви хотіли б безкоштовно після роботи пояснювати колезі своєму роботу яку він не розуміє? І так зарплата в вчителів копійки, то ще і за безкоштовно лишайся після уроків і всерівно вдячності не буде.
Мадам Тю-лю-лю
• 02 декабря 2024
У мене двоє дітей вчаться в цьому ліцеї. 1 дитина чудово вчиться викладач супер. Нормально дає завдання для середнього рівня. Все спокійно роблять записують зошит конспектують якщо щось незрозуміло підходять до вчительки. В іншої дитини вчителька таке відчуття що хоче щоб займалися додатково і вона нормально не може пояснити нову тему контроль робить такі що мають бути супер знання
А вибачай що без розділових знаків пишу я просто диктую
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Мої учні знали, що завжди можна підійти на перерві і я ніколи не відмовлю, поясню незрозумілий матеріал. Якщо підходила одна дитина із запитанням, то навколо неї ще збиралось 3-5 учнів і мені не шкода було витратити 10 хвилин тієї перерви. Плюс були факультативи з математики. Все залежить від вчителя і бажання дитини розібратися.
Оле Лукойе• 02 декабря 2024
У нас безкоштовно займалися навпаки з відмінниками на олімпіади.
Вчителька англійської робила додаткові уроки в неї вдома міні-групами, це було платно , але не так дорого, як з репетитором.
дожену і ощасливлю• 02 декабря 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Зависит от учителя, у моего ребенка одна учительница мне названивала и требовала принять меры «ребенок не успевает за темпом класса. Занимайтесь с ним дома» и другой учитель по собственной инициативе находил время проверить и объяснить пробелы после больничного у ребенка.
Мадам Тю-лю-лю
• 02 декабря 2024
Ответ дляволосатое стекло
Ця вчителька мабуть так і думає
Що так викладає, щоб записувались до неї на додаткові(
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
По якій вчаться звичайні школи
То тільки називається шо ліцей
По якій вчаться звичайні школи
То тільки називається шо ліцей
Но контингент детей всё равно другой и спрос. Вы же знаете, что она отстаёт, в самой рядовой школе ей было бы легче.
И какие вопросы к учителю, если Вы сама (мы с Вами переписывались не раз на эту тему)ничего не делали, чтобы дочке помочь. Назвали ленивой и удобно.
Мадам Тю-лю-лю
• 02 декабря 2024
Ответ дляОле Лукойе
Да я теж не проти платити
Просто я не розумію навіщо так викладати щоб дитина тупо нічого не розуміла
Оле Лукойе• 02 декабря 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Да я теж не проти платити
Ви розумієте, що зараз дуже мало вчителів «за покликанням» , все як і на звичайній роботі, аби відробити і піти. Це вам дитина потрібна і її знання, багатьом вчителям це до одного місця. Їм же не платять зарплати за успішність учнів ..
Коник-стрибунець• 02 декабря 2024
Мій у 8класі, казав якось мені, що не зрозумів тему з алгебри, не знаю , чому одразу не вчителю. Я подзвонила вчительці, попросила, чи може вона пояснити йому цю тему, або хоча б відповісти на питання, то мені була відповідь, що додаткових уроків вона не надає. Усьо. Тобто або репетитора наймати або вспоминати те, що забув ще 30 років назад і разом з дитиною згадувати цю алгебру. Немає зараз ціх додаткових занять , яку нашому дитинстві, дуже шкода.
Блондинка в Шоколаде• 02 декабря 2024
так як раніше - не буде. Хочете,аби дитина знала - репетитор. я вже це давно зрозуміла. Працювати за копійки на декабристській основі вже ніхто не буде. Жувати,залишатися після уроків... Зараз все поклали на плечі батьків. Хочете знань?? Платіть додатково. В нас те саме і давно репетитор з математики і англійської (з 7 класу,як тільки пішла алгебра і геометрія). то і результат є. якби не репетитори,то був би нуль.
волосатое стекло• 02 декабря 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Ця вчителька мабуть так і думає
Чому ви вирішили, що вона погано викладає? По словам дитини? Підіть самі на урок і послухайте. Зараз програми або Нуш або Інтелект, все йде за програмою
Блондинка в Шоколаде• 02 декабря 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
ви ж розумієте,якщо ваша дитина нічого не може вловити,то разова допомога їй не допоможе. вам треба системно займатися математикою доки не запущений матеріал. Я кинулася з грудня 7 класу. І то прийшлося наздоганяти. тому якщо в математиці нуль - щось робіть,бо потім в 8 і 9 ви за голову візьметесь....Візьміть хоч студента фіз-мату. На жаль,математику здають скрізь. Навіть в ін.язі.
ЛісАпетная• 02 декабря 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Взагалі для цього є у вчителя консультації в педнавантажені.
Блондинка в Шоколаде• 02 декабря 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
По якій вчаться звичайні школи
То тільки називається шо ліцей
По якій вчаться звичайні школи
То тільки називається шо ліцей
По Мерзляку готують тести на НМТ. тому це осн.підручник. Ваш вихід - репетитор.
Блондинка в Шоколаде• 02 декабря 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
в нас те саме. Репетитор з 7 класу,бо наша нічого не може чи не хоче пояснити.або міняти школу через вчительку.
Умничка-помощничка• 02 декабря 2024
То ви ще в Німеччині не вчилися… хворів-не хворів, зрозумів-не зрозумів - твої проблеми. Тема пройдена. Дз майже не задають, якщо задали - не перевіряють. Поняття зібрати зошити на перевірку взагалі немає. І зразу контрольна. За семестр оцінка береться як середнє з контрольних, яких 3-5 за семестр. І навіть якщо всі написали погано, ніяких пояснень і розбору помилок не буде.
Умничка-помощничка• 02 декабря 2024
Автор, ваш варіант -лише репетитор. Інакше не буде. Разове пояснення нічого не дасть.
Ду да ду да ду• 02 декабря 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Спитайте причини.
Ду да ду да ду• 02 декабря 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
По якій вчаться звичайні школи
То тільки називається шо ліцей
По якій вчаться звичайні школи
То тільки називається шо ліцей
Який клас?