Патріотка з дивану• 29 ноября 2024
Питання до батьків. Як ви б діяли в даній ситуації? Вчителька вашої дитини.
Тема стосується моєї дитини. Син в 5 класі. Урок, який веде класний керівник. Дитина замість того, щоб слухати вчителя розклала пенал з олівцями і малював,сховаючись за книжкою на підставці перед ним. Вчителька зробила кілька разів зауваження і дитина не зреагувала, продовжила малювати. Вчительці 45-50. Встала, підійшла, взяла в руки пенал і перевернула на голову дитині ( олівці були на купі в відкритому пеналі, вона піднесла його і поклала на голову). Всі олівці вилетіли на підлогу. Дитина заплакала і вийшла з класу. Ситуацію бачили усі діти, в чаті зараз триває дискусія. Я розумію що дитина має слухати вчителя і не малювати, АЛЕ В ПЕНАЛІ БУВ ЦИРКУЛЬ. Який благополучно впав на підлогу не задівши дитину. Так, циркуль був закритими дякувати Боже. Але могло бути і по іншому. Ваші дії? Я в якомусь ступорі, багато дітей з класу розповіли це своїм батькам і чужа мама підняла тему. Я в чаті нічого не писала досі, потрібна порада.
Чучало яблуні• 29 ноября 2024
Ответ дляЗахекалася читать
Тогда и ребенок при всем классе извиняется перед учителем за игнор.
Ну да, вполне может сказать извините, я постараюсь быть внимательнее.
Сіґеле-міґеле• 29 ноября 2024
Ответ дляНога на ногу
Мы же не знаем как там было на самом деле. Только со слов мамо 🤷♀️ а в реальности такие скорее всего мешали проводить урок и мешали другим детям. Повеление учителя не оправдываю. Нужно просто выставить было из класса
Не знаєте . Але вам це не заважає додумати свою історію .
Людина не робот. Вона може переживати різні стани, особливо в наш такий час. На нервах всі , тим паче діти, які ще не навчилися досконало розпізнавати свій стан і свої емоції. Можливо малювання його заспокоює . Якщо поведінка не буйна і не агресивна я не бачу жодної причини демонструвати своє над нею домінування .
Ситуація : сидите з подругою в кафе і помітили що вона не слухає ваш монолог а занурилася у свої думки і переживання . Ваші дії? Встаєте і вивертаєте їй на голову кошик з хлібом? Бо як же це так , не слухає вас, яка неповага ?
Благоуханочка• 29 ноября 2024
До директора з оф скаргою. І повідомимти що якщо за добу не буде дій, повідомите районо чи як там називається ті хто над школами та директором.
Мама Никитки-2• 29 ноября 2024
Ответ дляСвій варік
В какой Европе? )
Ну шо ви як перший день на форумі. Європа, країна така , хіба не чули?
Чучало яблуні• 29 ноября 2024
Ответ дляНога на ногу
А что к нему имеет отношение?
Обучение нормотипичных детей, так как нарушений развития нет и это чисто придумано в теме.
Стрекоза любви• 29 ноября 2024
Ответ дляВыФсеВрете
А я не розуміла хімію також. Але вчитель вміла зробити так, щоб я не малювала. Більше - я закінчила школу з 5 по хімії по пятибальній і навіть екзамен здавала в 11 - му хімію. А спочатку здавалось - безнадьога і батьки фізики казали - то не наше. Я з родини вчителів, росла серед вчителів у вчительському домі. Я бачила і бачу різних вчителів Я просто знаю, те що пишу - вчитель, який не вміє пояснити і втримати увагу має піти. Або піти вчитися. Але не піде. Нажаль.
Я теж вчитель, і теж з родини вчителів.
Ви написали якусь утопію.
Бо за вашою логікою, за 45 хвилин вчитель має пояснити матеріал так, щоб зрозуміла і здібна дитина, і скажімо так, не зовсім. Як це зробити за обмежений час з необмеженою кількістю запитів?
Ви написали якусь утопію.
Нога на ногу• 29 ноября 2024
Ответ дляЧучало яблуні
И тут, и во многих других темах уже писали - нельзя выставить из класса, учитель несет ответственность за ученика
Ну, это не ученик. Просиживает просто штаны. Обращенную речь в 5 классе не понимает. Отчислять таких, а там пусть мамка сама дальше обучает
Мама Никитки-2• 29 ноября 2024
Ответ дляХуАнита
Австрия, Германия, Дания, Швеция, Финляндия, Испания, Португалия. Великобритания, Ирландия. Это там где учатся одноклассники моего сына в старшей школе...
Розкажете, як у всіх ціх країнах діти поступлять без знань до університетів.
З нетерпінням буду чекати вашу розповідь. Особливо Німеччина і Іспанія цікавить, бо знаю специфіку вступу до вишів.
Чучало яблуні• 29 ноября 2024
Ответ дляНога на ногу
Даже если реально просиживать, то никто никого не отчислит.
Нога на ногу• 29 ноября 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
Удалено администрацией...
Липка-прилипка• 29 ноября 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Дивно, що такі дисципліновані жінки проти мобілізації, це ж теж про виконання правил та обовʼязків
Удалено администрацией...
Твоя подружайка• 29 ноября 2024
У учителя сдали нервы и это в корне неправильно, надо было просто поставить ’говнюку’ 1 и выгнать с урока с последующей пересдачей и единицами, если не сдаст материал, и пусть бы рисовал дальше, а так да, она в корне неправа и действовала вне своих полномочий.
Сіґеле-міґеле• 29 ноября 2024
Ответ дляНога на ногу
В посадовій інструкції вчителя не прописано що вона має домагатися від кожної дитини однакових результатів, також там жодного слова немає про виховання чи покарання . Є методика викладання і методика оцінювання . Все ! Решта це вже перевищення службових обовʼязків .
Нога на ногу• 29 ноября 2024
Ответ дляБлагоуханочка
Правильно. За сутки исключить и решить проблему с неадекватным подростком
Аноним с кешбеком• 29 ноября 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Удалено администрацией...
Нога на ногу• 29 ноября 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Нормотипичные дети понимают обращенную речь, обучены поведению на уроке. Тут иная ситуация
Липка-прилипка• 29 ноября 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Удалено администрацией...
Благоуханочка• 29 ноября 2024
Ответ дляНога на ногу
Анріал) Як би вам не хотілося.
А от звільнення викладача добитися в цій ситуації дуже легко, бо її поведінка є неприпустима для діючого вчителя.
Най займається чимось іншим.
Чучало яблуні• 29 ноября 2024
Ответ дляНога на ногу
Учителя уволить могут даже без причины, а исключить ученика не могут совсем
Аноним с кешбеком• 29 ноября 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Удалено администрацией...
Нога на ногу• 29 ноября 2024
Ответ дляЧучало яблуні
В этом и проблема
Чучало яблуні• 29 ноября 2024
Ответ дляНога на ногу
Тут только фантазии
Викупана• 29 ноября 2024
Ответ дляНе зацілована
Вчитель не права, але якщо дитина з розладом, потрібен асистент
З яким розладом дитина,який асистент?
Вчитель неправа 100%
Мама Никитки-2• 29 ноября 2024
Ответ дляЦибулька зла
Я не из срср!
Но! Дети автопитет в школе нужен, это и есть учитель.
Если не Має слухати, сидите дома и учите сами! Зачем в школу отдавали? Не для того, чтобы дети учились слушать, уважать, учиться жизни?
Авторитет вчителі отримують протилежними від описаного в темі, метода.
ВыФсеВрете• 29 ноября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Я теж вчитель, і теж з родини вчителів.
Ви написали якусь утопію.
Шкода, що ви не розумієте. Мені повезло з вчителями.
Свисток ля-минор• 29 ноября 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
В цивилизованной стране она бы больше в школе не работала.
Именно так. Но между Украиной и цивилизованной страной пропасть (непреодолимая)
Инстагра_мерша• 29 ноября 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Знання мають бути потрібні дітям,а не їх батькам. А ось ходити до школи зобов´язані всі. І вести себе адекватно- також
Игнорирование замечаний учителя - это адекватное поведение?
Нога на ногу• 29 ноября 2024
Ответ дляБлагоуханочка
Анріал) Як би вам не хотілося.
Най займається чимось іншим.
Да пусть) увольте всех учителей, пусть ваших бубочек сантехники с физруками обучают их будущим профессиям
Чучало яблуні• 29 ноября 2024
Ответ дляНога на ногу
В этом и проблема
Невозможность отчислить некоторых учеников проблема, практически не решаемая, а просиживание - выбор ученика, потом будет иметь то, что заслужит.
Вбигудях• 29 ноября 2024
Ответ дляЗамрійлива
Що вона мала зробити, щоб нарешті привернути увагу вашої бубочки?
Нащо? Дитина заважала чи зривала урок?
Не хоче слухати - отримає двійку на контрольній.