Жертва интернета• 30 ноября 2024
Хто вивіз дитину для навчання в школі?
Як Ви обирали школу і в якій країні?Чи задоволені Ви зараз?В моєму місті школи із за постійних тривог майже не працюють, багато предметів треба відпрацьовувати дома.репетитори кожного дня по всім предметам крім мистецтва та фізкультури.
Соседушка• 01 декабря 2024
Ответ дляВесела бджілка
Ну пойдите в госшколу в Вене в каком-нибудь Фаворитене и потом расскажете про любую страну и город
И Флорисдорф)
Мона Лиза• 01 декабря 2024
Ответ дляВесела бджілка
Ваше мнение и опыт для меня маловажны. Извините
Мона Лиза• 01 декабря 2024
Ответ дляЖертва интернета
Если это последний класс, то Вам нужно будет искать лицей для поступления, а он может быть далеко от дома или Вы что то рядом нашли?
Многие дети живут в общежитии и приезжают на выходные домой.
Мона Лиза• 01 декабря 2024
Ответ дляВесела бджілка
Зачем мне в гос школу в Вене? Кроме того, как не все гос школы одинаково хорошо, точно так и частные. Вы точно не учили детей в частных и много не знаете
Мая твая не панимать• 01 декабря 2024
Ответ дляТундиринда
Спасибо. Нет. Я уже писала, что я всегда была просто нереальной прокрастинирующей... Но глупой себя назвать не могу и есть дух авантюризма что ли. В Украине я работала на двух работах, основной и фриланс, доход был норм для моего города, около 1000 долларов. Но я действительно понимала, что здесь для меня перспектив больше и страховая медицина. А у меня наследственнось очень не очень
Ну и как оказалось, черной работы не боюсь) жить могу и без условий. Долгов не боюсь. Теперь для меня цель - это самореализация. Все остальное приложится, ну и здоровье, самое главное.
Дух авантюризму дуже важлива штука, адже він в якійсь мірі є рушійною силою. Перечитала всі Ваші відповіді, ви молодчина, хай все у Вас складається, а робота прибиральниці (це все ж не три зміни на заводі) буде гарним стартовим щаблем і тимчасовою на даний момент життя..
Я із здивуванням перепитала, як вам на все вистачає, бо маю знайомих (тут в Україні), які вчать сина в Гаазі, цьогоріч шукали квартиру, гуртожиток дорого, квартиру знайшли тільки дякуючи наявності гарних знайомих, чула, що вартість однокімнатної 2000 євро, про вартість навчання навіть не питала, розумію, що від 9000 (судячи з вашої відповід, так воно і є). Тому утримання студента , якщо потрібно оплачувати за житло, досить дорого.
Дякуючи тому, що ділитеся своїм досвідом, можливо люди теж наважаться на зміни і так, після 40-ка це дуже складно робити.
Нашли в капусте• 01 декабря 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Ви якась дивна. В вас таємні суперпупер школи, в таємному місці і таємній країні. Навіщо? Конкретніше пропонуйте, чи це секрет? Може не автор приїде а інші діти, які мають мову і можуть щось
В школу моєї дитини стоїть черга з бажаючих, сенс мені її рекламувати? Моя дитина зарекомендувала себе з найкращого боку, тому директор взяла б за рекомендацією іншу українську дитину без проблем. Але чи візьму я на себе відповідальність рекомендувати дитину про яку нічого не знаю? Ні, це невдячна справа. Якщо у когось є бажання виїхати за кордон для навчання дитини, той це зробить і без моєї рекомендації. Наступного року моя дитина перейде до кращого навчального закладу регіону без жодних рекомендацій зі сторони, просто за досягнення в навчанні. Тому ви повинні розуміти, що все можливо, навіть без рекомендацій. Але залежать це від вас і вашої дитини. І не треба очікувати, що хтось візьме вас за руку і буде водити.
Нашли в капусте• 01 декабря 2024
Ответ дляСумка з негодою
Когда это Вы выехали? Мы выехали с деньгами и вернулись неделю назад, потому что на те мнимые пособия не возможно просуществовать. Тоже вот таких вот советчиц наслушалась и поперлась черти-куда.
Я на ’пасобіях’ і не затрималася, бо на них нереально вижити. Це лише на Порадниці біженці живуть ’на пасобія’) в реалі я вчила мову зі стипендією, потім перевчилася на нову професію і пішла працювати.
Весела бджілка• 01 декабря 2024
Ответ дляМона Лиза
Ваше для меня тоже)
Вы не жили в каждой столице и не ходили в каждую государственную школу, чтобы так категорично писать
Мона Лиза• 01 декабря 2024
Ответ дляВесела бджілка
Ваше для меня тоже)
Ок 😂🤦♀️
Сумка з негодою• 01 декабря 2024
Ответ дляНашли в капусте
Хорошо если ещё было где работать. Нас поселили в такую жопу мира, что оттуда до работы местное население за 100 км ездит. Месяц посидели и уехали оттуда роняя тапки.
Тундиринда• 01 декабря 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Дякую дуже, житло безкоштовне, кімната в гуртожитку для українських біженців. З житлом би не потягнула...