Научительница• 30 ноября 2024
Продажа Айфона через нову пошту, які нюанси?
Хочу виставити телефон на продаж , які зараз нюанси в продажі через інтернет? Хто стискався , поділіться досвідом
Пез Году Неделя• 30 ноября 2024
Багато нюансів.
Як для покупця, так і для продавця.
Я відправляла наложкою, але:
1. Не запаковувала заздалегідь, а вже на пошті. Змусила вказати в описі відправлення імеі телефона.
2. Не виходила з iCloud, домовленість була, що після отримання телефону я вийду дистанційно.
Якщо цього не зробити, то є варіант підміни та того що отримаєте назад телефон з лівою учеткою та шантажем на розблокування.
Як для покупця, так і для продавця.
Я відправляла наложкою, але:
аромат Жука• 30 ноября 2024
олх доставкой НП продала неделю назад, все ок. И зеркалку так продавала.
Нюансы это мошенники, но обычно они сразу паляться.
Я когда отправляла, то пришла на почту, при операторе на столе достала все и попросила его упаковать. Т.е. раскрыла коробку, достала телефон, чтоб на камерах было видно, что там не кирпич. Сам оператор все упаковал в их коробку.
Потому что если упакуешь сам в свою упаковку, они могут сказать что не несут ответственности за содержимое и за повреждения)
Вообще не факт• 30 ноября 2024
На Новій можуть підмінити.
Людина відмовляється,і швиденько підсовує свій неробочий.
Це все залежить від відділення.В моїх двох це запросто можна зробити.Неодноращово була свідком,як оператор бігає,обслуговує клієнтів,а людина стоїть і вмикає/вимикає.Перевіряє.Є час підмінити.
І лише одне відділення,де операторів багато,він шле нах всю чергу,і стоїть дивиться за перевіркою.
Додам,що шахраї прохавані,і будуть обирати відділення,де слабкий контроль.
Нещодавно я відправляла одну штуку.Переживаючи за підміну,я маркером зробила написи,які можна витерти,але не у відділенні.Така собі перестраховка.Ще й зафіксувала заводський номер виробу.
Кусман Сиру• 30 ноября 2024
Автор, я декілька разів продавала айфон, але лише при особистій зустрічі. Як правило, бажаючих вистачає, якщо ціна адекватна. Двічі продала в то же день, коли додала обʼяву. Тому не розумію, навіщо цей ризик з відправкою. А він дійсно є.