Швабристка• 01 декабря 2024

Будете оформлювати Зимову 1000 Є підтримки?

Чи будете оформлювати Зимову 1000?
Розумію, що багато тем, але не знайшла опитування щодо цього))
Результат:
вже голосів: 952
375 (39.39%) Так, буду оформлювати
317 (33.3%) Не буду, боюся підстави
260 (27.31%) Подивитися результати
Николай-b526• 01 декабря 2024
Ответ дляЯниЯ
Оформила на себе, дитину, чоловік, батьки мої і чоловіка, кума з сім´єю, і на гуртку десь годину назад допомогла десь 6 чи 7 мамам з дітками. Так що можете ще дорахувати мінімум 15
у вас потом дом Зе отберет!)))
Фіфачка• 01 декабря 2024
Уже подала на себе та дитину. Доведеться ще трохи докласти і буде місяць комуналки
Анонім-ка• 01 декабря 2024
Ответ дляНиколай-b526
Удалено администрацией...
Навіть не буду сперечатися з професіоналом в шапочках)))
Столічна штучка• 01 декабря 2024
Ответ дляПлету з бісеру
в этом и все наши проблемы, что мы такие добренькие
Дело не в доброте, а в том, что по факту мы у всех просим помощи, а сами раздаем на право и налево. Где логика?
GIJane• 01 декабря 2024
Ответ дляБаба на горошині
А как оформлять, я не могу понять
Оновіть Дію до останньою версії, там на стартовій сторінці є посилання.
ЯниЯ• 01 декабря 2024
Ответ дляХитрый Лис
Я так поняла, что даже если я эти деньги захочу взять на почте, мне все равно нужно открывать карту этого приславутого кэшбэка?
Нет, на почте если будете брать, то Укрпочта открывает специальный счёт. С этого счета можете оплатить коммуналку, мобильный, или купить все то, что на этой Укрпочте есть.
Фиктивная• 01 декабря 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Взагалі не розумію, цього приколу. Чим вона поможе? Зима 3 місяці, а 1000 одна?
Це 1 раз сходити в Сільпо)
Взагалі-то тисяча теж три місяці. А якщо у вас є чоловік і дитина, це вже сплата за комуналку.
Хитрый Лис• 01 декабря 2024
Ответ дляЯниЯ
Ага, понятно, спасибо
Плету з бісеру• 01 декабря 2024
Ответ дляСтолічна штучка
это отдельный вопрос. Но если деньги уже распилили, то глупо отказываться, чтобы им больше осталось. Лучше забрать и отдать своим волонтерам.
годовасик• 01 декабря 2024
Сьогодні оформила на себе та дитину. Ми ВПО. Витрачу на комуналку.
ЯниЯ• 01 декабря 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Это не мы даём, это нам дали эти деньги на социал. Без права потратить их на войну напрямую.
Столічна штучка• 01 декабря 2024
Ответ дляФиктивная
Дякую, ми якось самі впораємося. Без допомоги. До цього справлялися і зараз справимося)
Бува і таке• 01 декабря 2024
а як оформити?
TANYA 0 0 0 0• 01 декабря 2024
Ответ дляКуда_бежать
Не буду, просто тому що хочу щоб гроші лишились в бюджеті.
Так же сказав мій чоловік, але ви думаєте вони там залишиться)????
Столічна штучка• 01 декабря 2024
Ответ дляЯниЯ
Ну то можна пенсіонерам з 2000 грн. до пенсії добавити
ЯниЯ• 01 декабря 2024
Ответ дляБува і таке
а як оформити?
Наберіть в Гуглі, Бо вже мільйон тем.
Можете не поспішати, ще 2 місяці часу.
Сунуся в чужі справи• 01 декабря 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Це якась замануха з цим кешбеком
Ваша банковская тайна уже будет не тайной, а движение денежных средств станет доступным не только для вас. Вы фактически даёте разрешение на. получение информации, откуда у вас. ещё есть поступления денег. А потом, если у вас нет движения денежных средств, могут возникнуть вопросы, а как вы ещё живы, и откуда вы берете деньги для дальнейшего существования
Столічна штучка• 01 декабря 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
У меня кроме зарплаты ничего и нет 🤣
Но я все равно в таком не участвую)
Ane4ka-9cee• 01 декабря 2024
Я вже оформила на себе і двох дітей, чому не отримати 3000. Старший хай сам розпоряджається куди потратити, чи в кіно, чи в кафе. Свої потрачу на комунальні. Оцих всіх балачок про відкриття банківських таємниць не боюсь, про кожного з нас вже вся інформація давно є.
Диви яка я пава!• 01 декабря 2024
Так
В театр з сином сходжу.
100 років нікуди не ходили.
ЯниЯ• 01 декабря 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Я розумію все, але це разова виплата на кожного жителя.
Так вирішили ті, хто приймає рішення. Ніхто ж не забороняє отримати цю тисячу, і дати її знайомому пенсіонеру з 2000грн.
TANYA 0 0 0 0• 01 декабря 2024
Буду, або задоначу або на аптеку, ціни на ліки ростуть що то капець, а діти часто хворіють особливо зараз. Податки виросли, комуналка також, за продукти , взагалі мовчу, то та тисяча як кинули кістку для собаки.
Столічна штучка• 01 декабря 2024
Ответ дляЯниЯ
Я та всі мої знайомі не оформляють.
Ми їм залишаємо.
ЯниЯ• 01 декабря 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
Ви в розшуку? Злодій? Організатор незаконних схем, або підпільного бізнесу?
Більшості людей нема чого приховувати. Кому є, тому ті гроші не потрібні.
TANYA 0 0 0 0• 01 декабря 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Я та всі мої знайомі не оформляють.
Ми їм залишаємо.
Молодці!
Olvia1987• 01 декабря 2024
Ответ дляПлету з бісеру
Уже оформили. Потому что если мы не оформим, то их оформят кому-нибудь на виллу в Испании.
Как вариант - забираете, тратите на свои нужды, комуналку и т.п., а эту 1000 со своего счета отправляете своим проверенным волонтерам.
Отправляете проверенным волонтёрам и этим облегчаете чиновникам возможность воровать.
Чу Ча• 01 декабря 2024
Ответ дляФиктивная
Подождите, так по тысяче будут 3 мес.давать? Или разово?
Фиктивная• 01 декабря 2024
Ответ дляЧу Ча
Три месяца
ЯниЯ• 01 декабря 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Я та всі мої знайомі не оформляють.
Ми їм залишаємо.
Ну в мене немає таких знайомих. Всі будуть брати. Хтось для себе, хтось накупить і відправить волонтерам,або підшефним бригадам.
Olvia1987• 01 декабря 2024
Ответ дляЯниЯ
Бідні діти,навіть у дорослих в неділю вихідний