Не боюся осуду• 01 декабря 2024
Подготовить лаванду на зиму
Девочки, купила агроволокно чтобы лаванду на зиму накрыть. Только вопрос, нужно ли ее срезать? В Гугле то пишут, что не нужно, то пишут, что нужно срезать и 5 см оставить.. у кого есть лаванда, как вы ее к зиме готовите?
Обнемашечка• 01 декабря 2024
Обрізати треба було раніше, після цвітіння. Зараз вже залиште як є. Моя зимувала якось і необрізана, все ок. Агроволокном теж не накриваю
УжеВотДа• 01 декабря 2024
Ніколи не накриваю. Зараз обрізати вже пізно, навесні обріжете. Але так, щоб зелені пагони залишалися, якщо обріжете до сухого/коричневого, без листя то вона пропаде