Морковна• Изменено 01 декабря 2024
Як вам, чи варті таких грошей?
Зручні по колодці, на цегейке, не слизькі кажуть! Може хтось такі має, як вам? Ціна 4300 . І яка ваша думка між фото 1 та 2
Результат:
вже голосів:
68 (78.16%)
Ні які
11 (12.64%)
8 (9.2%)
Блиск думки• 01 декабря 2024
Ответ дляВодійка хімарса
СколькООО? Им цена 2тис в базарный день.
Дона Ко Ко• 01 декабря 2024
обычная дешманская обувь с базара. какие 4 тысячи, издеваетесь что ли? лучше уж такие деньги потратить на мембранные, в них хотя бы удобно и сухо, а не как в этих... еще и каблук, самое то в гололед
НеГолосую• 01 декабря 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Они замшевые , непрактично по нашей зиме.
Замша теплее и носится отлично. Я свои замшевые 4 зимы относила.
Алина-1240• 01 декабря 2024
Ответ дляVladislava-n
Вони не коштують стільки)))
Мені більше варіант 2 до вподоби
Блин,люди,у вас машина времени что ли имеется и вы на закупы ней ездите?)обычная цена на ботинки
Леди_в_ночи• 01 декабря 2024
Може ціна і звичайна, але мені не сподобались, не сучасні зовсім. Я на розпродажі за 2000-3000 бачила набагато гарніші. Але це для мене, не розумію цих тем, в кожного свій смак і гаманець, якщо Вам довподоби і бюджет дозволяє, тот купуйте і носіть із задоволенням.
Омлетик• 01 декабря 2024
Замша на зиму непрактично
Модель устаревшая
Выглядит базарно
Цена завышена
Модель устаревшая
Выглядит базарно
Цена завышена
Омлетик• 01 декабря 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Ну автор же и создала тему послушать мнение, значит тоже есть сомнения)
Леди_в_ночи• 01 декабря 2024
Ответ дляОмлетик
Я не можу цього зрозуміти, це одяг і в кожного свій смак, я коли іду по місту можу звернути увагу коли дуже гарно ( на мою думку )жінка виглядає, але отак щоб розглядати хто і в чому і думати, капец, як таке можна одягти то ніколи, впевнена,що і більшість так. А створювати ще для цього тему. Можна про розмір спитати,якщо хочеш з сайту замовити і ніколи цієї фірми не мав, а от про вигляд. Речі купуються,для себе, хіба ні ? Тим більше взуття, для мене єдиний критерій-зручність!
Морковна
• 01 декабря 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
Я подібні турція ношу 5-й рік,все супер.Перші гарні
Скажіть підошва слизька, бо це Туреччина виробник
ПироженкА• 29 декабря 2024
Ответ дляОмлетик
Замша на зиму непрактично
Модель устаревшая
Выглядит базарно
Цена завышена
Модель устаревшая
Выглядит базарно
Цена завышена
Откуда это замша не практична.
Все угги из замши!
Омлетик• 29 декабря 2024
Ответ дляПироженкА
Откуда это замша не практична.
Все угги из замши!
ну и что что угги из замши?
они-то изначально расчитаны на крепкие морозы а не на слякоть и соленую кашу под ногами
ПироженкА• 29 декабря 2024
Ответ дляОмлетик
ну и что что угги из замши?
А где вы у нас слякоть видите и кашу под ногами у нас уже и зим особо нет в смысле снега.
Омлетик• 29 декабря 2024
Ответ дляПироженкА
сейчас дожди сплошные и слякоть, февраль выпадет снег и будет каша
Само_достаточная• 04 января в 18:28
В такому бюджеті на розпродажі можна купити класні технологічні чоботи на мембрані відомих спортивних брендів. В них буде і сухо, і не слизько і крутий вигляд.
Дійсно, ’машина часу’. Я думала, ці турецькі витвори вже давно пішли у небуття. Виглядає дешевим базарним виробом, точно не на 100 доларів. Турки вже морально застаріли зі своїми дизайнами, років на 20 точно.
Само_достаточная• 04 января в 18:32
На першому фото навіть шов на підошві від прес-форми не зашліфований.
Або вони в закупівлі коштують дешево дуже і коняча націнка в Україні, або така якість.
Ціна не виглядає виправданою.